Reklama

Zážitky z vojny

????? (Pá, 20. 5. 2016 - 11:05)

Cau nekdo z Brna na sobotu 21...Marcelko!Nespletl sis diskuzi?Ty máš tak přihřátej mozek že neumíš ani číst!Prezentuj se ty bukanýre na tématu chlap v dámských botách,tam mezi ty bukvice dobře zapadneš§

Fanouš Rejha (Pá, 20. 5. 2016 - 11:05)

hledám četaře Karla Kalinu z Vysokého Mýta, byl to výboorný kámoš achichicháááách zavolej Kájo

Ty buzíku namrd (Pá, 20. 5. 2016 - 11:05)

Cau nekdo z Brna na sobotu 21...Tady není schůze termobuků a pánských tet!Pokud potřebuješ někomu polykat hada,tak si skoč na nějaký forum pro homoklády!Tam určitě nějakýho hulibrka najdeš a až tě bude bodat svým bajonetem do komína,tak budeš u toho řvát jako při útoku:Hurááááá!A na zteč!Mimochodem by sis ty přihřátej kreténe měl uvědomit,že už jseš dávno,už 10 let dospělej a plnoletej,takže s tím přiblblým klučinou ti už dávno ujel vlak a zbyl z tebe jenom 28-ti letej infantilní buzerant!Jo,holt čas stárnutí a přibývající léta jsou nemilosrdný i k teploušům!

Demente (Pá, 20. 5. 2016 - 08:05)

Cau nekdo z Brna na sobotu 21...Tady není seznamka buzerantu!!! K zemi! A plizenim vpřed! Já ti ty úchylky vezenu z hlavy vojine Buvolí!!!

Klucina 28 (Pá, 20. 5. 2016 - 07:05)

Cau nekdo z Brna na sobotu 21 kvetna za Tesco ja kluk 29 z vesnice prijedu odpoledne vlakem tel 737038673 sms

poručík Pindour (Pá, 8. 4. 2016 - 00:04)

Kdo má rád česnek ať se přihlásí do kuchyně naloupání brambor.

David (Út, 28. 4. 2015 - 21:04)

já bych řekl, že co zde...Já že se neumím efektivně vyjadřovat? To říkáš ty, který tu úplně nadarmo zahnojil několik řádků? Anglosasové označují takové jako jsi ty jako "waste of space".

gott mit uns (Út, 28. 4. 2015 - 17:04)

Řek bych, že ten... já bych řekl, že co zde David předvedl je to chytrej blb, přehlídka hlodů na téma já jsem chytrej a všichni ostatní jste blbci, jen já tomu rozumím, přehlídka všelijakých cizích slov, souvětí, názorů na cokoliv, která šla napsat stručně. No ale s tím se nedá nic dělat, zážitky z vojny to rozhodně nebyly.

Rezek (Ne, 11. 1. 2015 - 23:01)

Řek bych, že ten předchozí příspěvek od Davida byl míněn ironicky...

nástupní roční (Ne, 11. 1. 2015 - 19:01)

Život je vojna, a vojna...Davide, napřed tu kňučíš, jak tě vojna traumatizovala a teď toto?......Život je vojna, a vojna není kojná.....Takže hňupi v pakecu jsou trauma a ještě větší hňupi v civilním sektoru jsou v okeju?? Kreténi v pakecu byli od narukování do propuštění, i když termín propuštění byl takový nejistý, jestli to dáš za dva roky nebo to hodí víc. Ale tady v céčku to máš na doživotí!

nástupní roční (Ne, 11. 1. 2015 - 19:01)

Zase už děláš z nouze...Nic nehledám. Naučené dovednosti jen v praxi využívám. A výsledky jsou hmatatelné.

David (Ne, 11. 1. 2015 - 18:01)

Život je vojna, a vojna není kojná. Přeju vám nicméně trochu odvahy a razance.

Honza (Ne, 11. 1. 2015 - 18:01)

to máš přesně pravdu že...Tak posledních 17 slov máme společnejch.

Já jsem nejdřiv někam vlez (do práce). Na rok. Pak jsem táhnul na vojnu. Na rok. Pak jsem zas někam vlez (do práce). Na 11 let. Pak jsem vodtamtud vypadnul - zlí jazykové by nejspíš řekli, že mě vyhodili. Částečně jsem si za to moh sám, to je pravda.

No a ted' jsem víc jak rok (zatim) doma, a bojim se vůbec někam vlízt.

petr (Ne, 11. 1. 2015 - 17:01)

Dodneška blahořečím...to máš přesně pravdu že ti blbci se rozlezli všude,já co sem byl v tom 94 na civilce tak to bylo nejslušnější zaměstnání,pak sem vlezl k soukromníkovi a nestačil se divit co je to za zmetka,a jakej vůl tam dělá mistra,pak v zahraniční firmě taky hrůza,a je to čím dál horší,ted sem zadím doma a mám strach vůbec někam skusit vlést.

David (Ne, 11. 1. 2015 - 17:01)

Dodneška blahořečím...Zase už děláš z nouze ctnost a hledáš si falešné důvody, proč ti vojna ve svých konečných důsledcích vlastně "prospěla".

nástupní ročník (Ne, 11. 1. 2015 - 17:01)

Dodneška blahořečím soudruhy, že ač jsem nic neprovedl, vyfasoval jsem dva roky natvrdo.
Výcvik z minulého režimu se hodí. Ta koncentrovaná blbost izolovaná za dráty a ploty, tak ta se rozlezla úplně všude. Protože tolik blbců co o vás rozhodují v práci, soukromé sféře, státní správě tolik nikdy nebývalo. Takže je zas obyčejný člověk kusovka, co se ničeho se nedovolá. Vojna mi dala to nejcennější a to jak si zachránit život, pokud se dostanu do beznadějného obklíčení blbců. Ještě jednou díky soudruzi. Měli jste pravdu, že jednou vám za to poděkuji. Za posledních 25 let ne jednou, ale 1000x denně děkuji.

petr (Ne, 11. 1. 2015 - 14:01)

Jo, civilka to asi byla...jo byla delší,myslím o půlku,ale tenkrát se to zrovna nějak zkracovalo,tak sem tam byl myslím rok a čtvrt,ale s vojnou se to nedalo srovnat, měl sem v podtatě skoro tehdejší minimální mzdu a jinak si člověk dělal co chtěl, volný výkendy...jó nenechal sem se tehdy nachytat na blbý keci že kdo nebyl na vojně není chlap-brácha byl na vojně 300km od domova,skoro se nedostal dom,pořád zavřenej šikama atd.no hnus.

David (Ne, 11. 1. 2015 - 14:01)

Jeden a půlkrát tak dlouhá jako vojna, a navíc kdykoli přerušitelná ze strany instituce, která možnost civilky poskytovala. Tím pádem bylo možné se s ní srát třeba i několik let. Ti, kteří si ale našli nějaké snadné, či dokonce zajímavé zařazení, kde jim nehrozilo přerušení, takoví byli relativními "vítězi".

Nejúspěšnější však byli samozřejmě ti, kteří sehnali modrou přes nějakou ne-psychiatrickou diagnózu - u diagnózy psychiatrické v 90. letech hrozilo hlášení na dopravní inspektorát a zablokování řidičského oprávnění na dobu neurčitou.

Pokud pak někdo, kdo chtěl dostat modrou "přes hlavu" ještě navíc nakonec dostal jenom odklad, čelil jak riziku povolání do služby po některém budoucím přezkumu (se všemi důsledky i z hlediska zaměstnavatelnosti až do raných třicátých let svého věku), tak i nemožnosti získat řidičský průkaz.

petr (Ne, 11. 1. 2015 - 06:01)

Já. Sem byl místo vojny na civilní službě,v roce 94.byla to pohoda,pracoval sem u městkého úřadu 8hodin a jel sem dom .dostal sem cca 2000kč,myslím že to byla moje nejlepší práce do teť.

Rezek (Ne, 11. 1. 2015 - 01:01)

Jo to chápu, já tím taky opovrhoval. Jenom si říkám, o kolik těžší to mají ti, koho předchozí život (výchova) na takovou zátěž nepřipravil. Mně to prostě pomohlo, snažit se brát to jako chlap, bez fňukání, potom je i to ponížení menší, když se před nikým nedoprošuješ a nebojíš se něco snést, i když to není příjemný

Reklama

Přidat komentář