Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 14:04)

To já koukám ale zbývá mně jen ta její fotka a na messengeru není.Moc na něj nechodí.

Návštěvník (Út, 23. 4. 2019 - 14:04)

Aspoň jsi jí poznala osobně a ještě s ní to.To já nikdy nezažiju.Musí mně stačit její krásný fotky.Ta poslední ta je ale! Tu jsem si nalepil vedle postele.

hochu,hochu (Út, 23. 4. 2019 - 16:04)

ale to je Radka, ne Miluna,

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Já mám černý vlasy.Mě tam měla jen chvíli a to všechno na fotkách je právě Milča a pak Denis a teď poslední Alice to tam i napsala.Mého tam má jen kousek břicha.

Návštěvník (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Co je Radka prosim tě? Z Radky tam má na fotce jen kus břicha.A předpokládám že Radka byla ta jak jí tam měla chvíli v bílém s pokrývkou na hlavě.Milunku si snad ještě poznám.Jo Radko a to jsem já.

Dotaz (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Už jsi konečně trochu zhubnul nebo se pořád cpes a necvicis?

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Ano teď to píšu.Poznal jsi to dobře ty.

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 15:04)

Ty jsi ten osamělej s obezitou?

Fanda (Po, 22. 4. 2019 - 11:04)

Jirko jak se máte? Někdy bych se rád stavil na návštěvu.

jo (Po, 22. 4. 2019 - 13:04)

ale pinďoura si nějak přišij, ať zas nezpůsobíš katastrofu

Fanda (Po, 22. 4. 2019 - 16:04)

To já nemam v úmyslu něco způsobit.Miluno hezký ale nejvíc se mi líbí Denis a ty.

Návštěvník (Ne, 21. 4. 2019 - 12:04)

Chodí sem ještě Jarin,pán z pošty,Emoticon a Iva?

Ne (Po, 22. 4. 2019 - 06:04)

Nechodí.

Emmer (Ne, 21. 4. 2019 - 05:04)

Nejsou Romové, jsou to cikáni. Pracuji v brněnské firmě na cejlu. Po dávkách "jejich výplatě" je to tam jak v brazilském Riu. Než přijdu k autu mám jednu, dvě nabídky k milování za peníze.Nedotkl bych se jí ani sterilní tyčí. Nasednu do auta a jedu domů za rodinou. Na přechodu u Alberta pouštím člověka a ten mi plivne na auto.je to cikan.bilej by mi poděkoval.mam dost ne černých ani bledých nenávidím cikány za to jací jsou a za jejich chování.

Návštěvník (Po, 22. 4. 2019 - 11:04)

To už jiný nebude.Je to pořád dokola.Nemám dobré zkušenosti s nima.

Radka (So, 20. 4. 2019 - 20:04)

Chybíš mi Milunko.Manžel jen leží u internetu.Povídat nějak s ním není zrovna co a ven na procházku ho vůbec nedostanu.A když chci jít sama tak se mu to moc nelíbí.Ještě pořád máš v hlavě tu holku? Já zase nechci přijít o tebe.Změnila jsi mi život lásko.Nezapomeň že to co je pro tebe ukrajinka jsi pro mě ty.

Radka (So, 20. 4. 2019 - 15:04)

Asi budeš do toho dítěte muset jít jestli ho nechceč ztratit.Já pořád stejný,půjdu s manželem nakoupit jinak nic moc.Radši bych byla s tebou lásko.

Miluna (So, 20. 4. 2019 - 13:04)

Dala sem na fb jak si hraje s psíkem.Určitě má v hlavě že by chtěl takhle s mimim.

Miluna (So, 20. 4. 2019 - 13:04)

Já s tou myšlenkou bojuju mu to říct že mi to přešlo to dítě ale strašně se bojim že mi nechá a já to pak nevydržim a pak teprv budu kde sem byla! Ale strašný aby si člověk udržel takovýho chlapa tak mam jen na výběr mít dítě:'( a kdybych si vzala tajně antikoncepci tak se třeba z těch hormonů zase zbláznim tak by mi utek třeba taky a nebo časem by si řekl že mi to nejde jako jeho ex a byl by konec.Když se kvuli tomu dokázal po letech nesplnění jeho dítěte rozejít s ní tak proč ne semnou.Ale já ho potřebuju,je to moje už jediná chlapská láska a jiný chlapi mi už celou dobu co ho mam nezajímaji a takovýho chlapa už nenajdu co si budem povídat.Třeba teď sem měla problemy s alergií tak sem mu to řekla a dal mi na to lék a mam klid.Nebo když kluk byl nachcípanej tak ho prohlédl a poslechl a hned věděl jestli to má na průduškách a tahle péče by mi už teda sakra chyběla.A u mimča říká ať se nebojim že by se hodně staral ale já prostě se nějak bojim od toho potratu že se zas něco posere a on si řekne že sem k ničemu.Všechny moje pocity se posraly tim potratem.A doma v bydlení nám to taky funguje tak je to škoda že je dítětem posedlej.

Návštěvník (So, 20. 4. 2019 - 12:04)

Řekni mu rovnou, že jsi v takovém stavu po potratech a porodech, že to těhotenství je rizikové nejen pro tebe, ale jak se ukázalo, pro plod či dítě. Případně ber nějakou antikoncepci.

Reklama

Přidat komentář