Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 23:04)

A teď Denis jim řekl ať mi zahrajou nějakou písničku a oni že nechaj náhodnej výběr a začla hrát nějaká písnička kde pořád zpívali Máš ráda jen sama sebe:-( ....až se ostatní tomu zasmáli,doufam že to bylo fakt náhodně vybraný.

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 22:04)

Nerada to přiznávam ale 21:59 má docela pravdu.Sem trochu v pasti když neudělam co on chce tak ho ztratim ale na to mi na něm až moc záleží a nechci jeho ztrátu a ten život bez něj,bojim se už života bez něj protože jednou stranou už sem zase s nim zajištěná a mam v něm uklidnění a takhle je moc hodnej ale když ho poslechnu s dítětem tak třeba mi čekaji problemy když sem to teď viděla jak se mi to těhotenství až děsivě rozpadlo,jak když padne domeček z karet:'( už mam strašně strach že si nasadim akorát tim další starosti ale on bude šťastnej ale já budu kdoví jak když to nemusí být jednoduchý jak se teď ukázalo.To jsou dvě cesty a já nevim co:'( a z toho sem smutná teď nejvíc,i když sem teď na výletě a kolem mě je tu veselo,já sem uvnitř smutná.A tou holkou trošku taky,pořád vidim ty její hezký oči a pohled a mam v hlavě proč tak na mě krásně koukala a přeju si jí ještě potkat protože pak bylo vidět že byla smutná tak mi to zajímá o co jí šlo.Vyčítam si že sem si jí nechala odejít že sem na ní nepočkala když jsme končily nastejně a já odcházela před ní.

Miluno (So, 20. 4. 2019 - 07:04)

Ale to je podobné jako u Jirky. Taky jsi se vracela a utíkala. Neusedíš na jednom místě, nejsi schopná života ve dvou. Časem ti ta svoboda začne chybět. Už ti chybí. Psala jsi a uvědomovala si, jaký jsi měla život, když byl vztah s Denisem na začátku. To bylo chvály a psaní, že jsi už jiná. A teď se vracíš zase tam, kde se pořád vracet budeš. Uvědomuješ si to?
A nejhorší věc děláš, že necháváš Denise v naději. Neřekneš mu o své nemoci. Přesněji neukončíš to. Chtěla jsi žít sama, když jsi šla do toho bytu, můžeš udělat jednu věc, říct mu, že mu to dítě už nedáš a zajistit si jen jeho návštěvy. Což by možná hodně věcí vysvětlilo, ale to neuděláš, viď. A věř tomu, že toto co teď žiješ, ty tvé plány vyjdou brzy najevo a bude to moc zlé.

no (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

chce být zajištěná a dělat si co chce, mít milenky a podobně. Rodinný život ani náhodou, nebaví jí vařit a už ani rodit, což je na pováženou. Nedávno zase chtěla Deniskovi porodit. Nejraději samečka.

? (Pá, 19. 4. 2019 - 18:04)

Co mu říct? pravdu Miluno, pravdu! Provalí se to tak jako tak.

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

V čem pravdu? Ženská se nemá jak provalit,do hlavy mi nevidí.A kdybych řekla cokoliv kdo mi zaručí že ho pak neztratim??? Bez něj už bych být nemohla a nechtěla.

a (Pá, 19. 4. 2019 - 21:04)

o co ti teda jde?

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 14:04)

Víš co já sem prostě nahraná teď.Já ho nechci ztratit ale do dítěte se mi přestalo chtít a víš že on je tim posedlej a mě to dává špatnou náladu,proto sem taky zase smutná.A do toho jak Lalla psala že zvládam dělat tak to právě taky jen díky jemu protože on mi často do práce vozí nebo pro mě jezdí a já pak v práci vydržim dělat to jo ale nezvládala sem to dojíždění.Bere mi to sílu chodit dálky na vlak a autobus a vstávat kvůli tomu o dvě hodiny dřív než když se vezu autem.Je to unavující a bere mi to sílu na tu práci.Jo moje chyba že nemam řidičák.To můžu poděkovat jemu že mi odveze a pak se mi dělá líp.Opravdu nechci ho ztratit ale to dítě mi nějak přešlo.A vim jak on se tim potratem do teď trápí.Taky z toho měl slzy když o tom mluví.Problem je že tak na děti je a že se mu nepovedlo s tou bývalou.Když s nim někde jdu a je tam někdo s kočárkem tak pořád tak pokukuje:-(

Radka (Pá, 19. 4. 2019 - 17:04)

Tak to jsi smutná z té holky a i z dítěte že nevíš co?

Miluna (Pá, 19. 4. 2019 - 17:04)

Jo přesně,z tý holky a z dítěte že nevim co dělat a co mu říct.Teď balim věci a jedeme do K.Varů k jeho příbuznym a pak i někam do Německa protože máme oba volno,tak sem ráda ale tohle je ve mě jako stín.A co ty?

Fanda (Pá, 19. 4. 2019 - 12:04)

Tak co Radko už ti Miluna napsala?

Radka (Pá, 19. 4. 2019 - 13:04)

Ne.a k čemu ti to je to vědět? Psala jsem že by jsem tebe nechtěla.

hm (Pá, 19. 4. 2019 - 06:04)

Zajímavé počtení. Každý vidíme štěstí v něčem jiném. Myslím si, že Miluna prožívá štěstí v sex. blaženosti, někomu stačí ke štěstí jen to, že je zdravý. Někdo to své štěstí nikdy nenalezne.

Lalla (Čt, 18. 4. 2019 - 23:04)

Dobrou noc všem. Ještě jsem koukla na "obyčejnou" Wiki, co říká o štěstí. Zajímavé, sany

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Milunko dávej na sebe pozor.Aby jsi se zase nechytla špatných lidí.Já nevím jakou mentalitu mají ukrajinky ale bojím se o tebe.Tak aspoň napiš z baru.A co Denis,bude dneska bez tebe doma?

nene (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Denis určitě doma není, ta to má dobře spočítaný

:D (Čt, 18. 4. 2019 - 22:04)

Já už chápu proč jí někdy chytá na ženský vztek a žárlivost.Protože je sama chce:D

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

Neboj, venku nebude, psala že jde do baru.

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

Víte ona se bojí co dál.Ví že Denis bude chtít pokračovat na dítěti a ona už si není jistá po tomhle co se jí stalo a neví co dělat.Jemu něco slibuje aby ho neztratila ale sama neví.Teď je mně líto jestli bude někde po nocích venku.Jsem z toho smutná.Já bych ani dneska za ní nemohla kdyby chtěla ale jsem smutná že jí něco chytá a vlastně ani nepíše už na messengeru.

njn (Čt, 18. 4. 2019 - 21:04)

snad nebude venku osahávat nějaký ženský a domů nepřijde s monoklem. To se už taky kdysi stalo

Reklama

Přidat komentář