Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

A co ti příde nechutně napsaný??? Těch Ad sem měla asi pět druhů a dělali to všechny a po jednom sem ještě k tomu omdlívala..Ad.jsou dobrý jedině fakt na depresi,na to pomohli.Ale taky se po nich můžeš zbláznit,má to strašně nežádoucích učinků i sebevraždy.Já bych už fakt nechtěla zase si takhle zahrávat s něčim takovim.Navíc se k tomu nesmí plno jiných léků.Neni to jentak.

Ale (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

KDyby jsi spolupracovala s lékaři, našli by pro tebe léčbu, ale ty nechceš, chceš si užívat a využívat.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Já hlavně nechci cpát do sebe tolik prášků a stejně nevěřim že ti něco může tak změnit.Kdyby mi ta ukrajinka okradla a chovala se ke mě jako cikáni tak to by byla terapie.

a (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

jaká je léčba

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Pokud to konecne nezacnes resit a nevytrvas v lecbe, Milco, tak jiste vis, ze i o toho Denise asi prijdes.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

A stejně antidep.ze mě heteračku neudělaji.Buď je to vrozený ta orientace bisexuální a nebo to ze mě někdo udělal.Už sem to jednou prozradila,minulost ale už to nechci opakovat.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Tady asi nejde o tvoji sex.orientaci , ale o tvuj celkovy zpusob zivota, chovani…
Tady to pisou, jak se to leci.
"Hlavní léčebnou metodou je dlouhodobá psychoterapie, která spočívá v postupném uvědomování si vlastního procesu myšlení a možnosti vystoupení z myšlenkových bludných kruhů"

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

No jo ale to já si uvědomuju,jen nevim jak ti můžou změnit myšlenky nějaký povídání na terapii.Jak vystoupit z myšlenek.Spíš tak potřebuju radu jak mít takhle pěknou.Chlapa už mam tak ještě takovou jaká se mi takhle hodně líbí a hned bych se uklidnila jako u chlapů.Podívej jak jsou mi jiný chlapi ukradený když mam Deniska.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

To neni léčba Sany rvát do lidí antidepresiva.Dělalo to ze mě bezcitnej stroj,taková já taky nechci být a ještě se při nich špatně dělá poštěvák a přibere na váze.Radši budu sama sebou i s chutěma na ukrajinku.

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Ale to se nemusi lecit jen antidepresivy. To je az dalsi faze, kdyz neni zbyti. Ale jak si s tim chces poradit sama? Sama vidis, ze to neni normalni, co delas. Pred par mesici jsi tvrdila zaryte, ze Denisek je nejlepsi na tvoje problemy. No a tohle je vysledek.

Miluna (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Mě to samotný mrzí že to takhle mam.Jak ráda bych si řekla ano mam Deniska musim být šťastná ale ne prostě něco tomu ještě chybí,jo ženská! A když už jí zase mam a mam možnost teda žít oboustraně jak potřebuju tak ne ještě se mi to musí vybarvit takhle a navnadí mě muj ženskej ideál! A to tak že sem běhala po odděleních a hledala jí a i po městě sem se byla kouknout kdyby náhodou ale nikde nebyla:-( Nezbývá mi než si pustit nějaký videa a najít si podobný ženský a dělat se nad nima:-( já vim sem jako ty hnusný úchyláci ale nic jinýho mi nezbývá.Teď teda mam tělo unavený z práce ale až začne tělo chtít tak vim že budu muset dělat tohle.Jo mohla bych se sejít s Raduškou ale je mi to blbý když sem naladěná tamtou tak vůdči Radušce nevim.Dřív když sem neměla žádnou tak sem pak šla i s ošklivýma a říkala si že i ta ošklivá jí má.Jenže Alička a Raduška mi rozmazlily že to jde i s hezčíma a tohle mi dodělalo a říkam si abych byla uplně spokojená musela bych mít tu ukrajinku.Prostě svuj typ jako mam chlapa muj typ.

pils (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Ano, je to tak, ale na Miluninu obranu by bylo třeba říct, že její jednání je důsledkem poruchy a tu ona dostala do vínku, nevybrala si ji. Proto by všichni měli počítat s tím, že city jí prostě nejdou, Milča potřebuje vzruchy docela jiné. Ale sama o tom píše, není třeba to opakovat. Krásné Velikonoce všem!

Sany11 (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Koukla jsem jeste jedou na symptomy,je toopravdu,jak kdyby to psali podle Miluny. Ale lecit by se mela, jinak to bude jen horsi a horsi.
https://www.priznaky-projevy.cz/psychiatrie-sexuologie/1226-hranicni-emocne-nestabilni-porucha-osobnosti-priznaky-projevy-symptomy

co (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

Miluna na množství nehledí. a taky není rasisitka!!!!!!!!

no (Čt, 18. 4. 2019 - 17:04)

7 otvorů snad nemá nebo jo?

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

co uděláš je na tobě, tu se píše, že nechápeš myšlení Miluny

dyť (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

to píšu že nechápe

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

Už chápu asi.Je to myšlený tak abych i já ztratilá zájem abych jí nebyla po ruce kdyby chtěla?

dyť (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

to píšu

Radka (Čt, 18. 4. 2019 - 15:04)

Chápu že jste mi chtěli říct že jsem jí byla dobrá jen okusit a vyhodit a nebo v nouzi dobrá? Víte je to těžký.Je mi to líto jestli to tak je ale já pořád doufám že jí zase budu ještě snad aspoň dobrá.I když bych si spíš přála ten vztah a klidně s ní jet někam na výlet a někde přespat.Takové plány jsem s ní měla.Smiřuji se s tím že teda nejsem já pro ní ta kráska ale nepříjemná jí nejsem i když to zažila i se starší paní a holkou při těle,tak snad jsem pro ní víc i když ne ta ukrajinská kráska.Jestli mi radíte ať jí nechám já tak to nechci protože já zamilovaná jsem a naučila mě to, tak to nejde zase mávnout rukou a odmilovat se.Navíc když ona k tomu ta kráska pro mě je.A je mi to blbý tohle přiznat ale o mé tělo se zajímala víc než můj manžel.Manžel už mi to nedělal orálně asi rok a ona mi to dělala orálně moc krásně a hodně moc a jiné něžnosti a k tomu ruční hraní a masírování.Já jsem z ní v pr... a čekám jak se rozhodne.Nerada bych tohle ztratila sotva jsme začly.S chlapem to je podobný jak to zná i ona.Chlap poplácá a pohladí určitá místa,pak mi šulina strčí do pusy a mě jen sahá na prsa nebo trochu dolu a pak na mě vleze,proběhne sex a konec.A s ní to bylo tak jiný...chtěla bych zase.

Reklama

Přidat komentář