Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hochu,hochu (Út, 23. 4. 2019 - 16:04)

ale to je Radka, ne Miluna,

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Já mám černý vlasy.Mě tam měla jen chvíli a to všechno na fotkách je právě Milča a pak Denis a teď poslední Alice to tam i napsala.Mého tam má jen kousek břicha.

Návštěvník (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Co je Radka prosim tě? Z Radky tam má na fotce jen kus břicha.A předpokládám že Radka byla ta jak jí tam měla chvíli v bílém s pokrývkou na hlavě.Milunku si snad ještě poznám.Jo Radko a to jsem já.

Dotaz (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Už jsi konečně trochu zhubnul nebo se pořád cpes a necvicis?

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 17:04)

Ano teď to píšu.Poznal jsi to dobře ty.

Radka (Út, 23. 4. 2019 - 15:04)

Ty jsi ten osamělej s obezitou?

Fanda (Po, 22. 4. 2019 - 11:04)

Jirko jak se máte? Někdy bych se rád stavil na návštěvu.

jo (Po, 22. 4. 2019 - 13:04)

ale pinďoura si nějak přišij, ať zas nezpůsobíš katastrofu

Fanda (Po, 22. 4. 2019 - 16:04)

To já nemam v úmyslu něco způsobit.Miluno hezký ale nejvíc se mi líbí Denis a ty.

Návštěvník (Ne, 21. 4. 2019 - 12:04)

Chodí sem ještě Jarin,pán z pošty,Emoticon a Iva?

Ne (Po, 22. 4. 2019 - 06:04)

Nechodí.

Emmer (Ne, 21. 4. 2019 - 05:04)

Nejsou Romové, jsou to cikáni. Pracuji v brněnské firmě na cejlu. Po dávkách "jejich výplatě" je to tam jak v brazilském Riu. Než přijdu k autu mám jednu, dvě nabídky k milování za peníze.Nedotkl bych se jí ani sterilní tyčí. Nasednu do auta a jedu domů za rodinou. Na přechodu u Alberta pouštím člověka a ten mi plivne na auto.je to cikan.bilej by mi poděkoval.mam dost ne černých ani bledých nenávidím cikány za to jací jsou a za jejich chování.

Návštěvník (Po, 22. 4. 2019 - 11:04)

To už jiný nebude.Je to pořád dokola.Nemám dobré zkušenosti s nima.

Radka (So, 20. 4. 2019 - 20:04)

Chybíš mi Milunko.Manžel jen leží u internetu.Povídat nějak s ním není zrovna co a ven na procházku ho vůbec nedostanu.A když chci jít sama tak se mu to moc nelíbí.Ještě pořád máš v hlavě tu holku? Já zase nechci přijít o tebe.Změnila jsi mi život lásko.Nezapomeň že to co je pro tebe ukrajinka jsi pro mě ty.

Radka (So, 20. 4. 2019 - 15:04)

Asi budeš do toho dítěte muset jít jestli ho nechceč ztratit.Já pořád stejný,půjdu s manželem nakoupit jinak nic moc.Radši bych byla s tebou lásko.

Miluna (So, 20. 4. 2019 - 13:04)

Dala sem na fb jak si hraje s psíkem.Určitě má v hlavě že by chtěl takhle s mimim.

Miluna (So, 20. 4. 2019 - 13:04)

Já s tou myšlenkou bojuju mu to říct že mi to přešlo to dítě ale strašně se bojim že mi nechá a já to pak nevydržim a pak teprv budu kde sem byla! Ale strašný aby si člověk udržel takovýho chlapa tak mam jen na výběr mít dítě:'( a kdybych si vzala tajně antikoncepci tak se třeba z těch hormonů zase zbláznim tak by mi utek třeba taky a nebo časem by si řekl že mi to nejde jako jeho ex a byl by konec.Když se kvuli tomu dokázal po letech nesplnění jeho dítěte rozejít s ní tak proč ne semnou.Ale já ho potřebuju,je to moje už jediná chlapská láska a jiný chlapi mi už celou dobu co ho mam nezajímaji a takovýho chlapa už nenajdu co si budem povídat.Třeba teď sem měla problemy s alergií tak sem mu to řekla a dal mi na to lék a mam klid.Nebo když kluk byl nachcípanej tak ho prohlédl a poslechl a hned věděl jestli to má na průduškách a tahle péče by mi už teda sakra chyběla.A u mimča říká ať se nebojim že by se hodně staral ale já prostě se nějak bojim od toho potratu že se zas něco posere a on si řekne že sem k ničemu.Všechny moje pocity se posraly tim potratem.A doma v bydlení nám to taky funguje tak je to škoda že je dítětem posedlej.

Návštěvník (So, 20. 4. 2019 - 12:04)

Řekni mu rovnou, že jsi v takovém stavu po potratech a porodech, že to těhotenství je rizikové nejen pro tebe, ale jak se ukázalo, pro plod či dítě. Případně ber nějakou antikoncepci.

Miluna (So, 20. 4. 2019 - 12:04)

Ale to mi nevadí že semnou bydlí a když náhodou chci být sama tak mi stačí třeba tři dny a pak už se mi stýská po něm.Vim že bych bez něj už nevydržela a uplná samota jak sem si zkusila tak po nějaký době je to taky o ničem.Mě vyhovuje to co mam teď a přestalo se mi chtít to dítě.Kdyby chtěl zůstat takhle jak to je a cestovat jak jsme teď v K.Varech je tu krásně a odpol pojedem do Německa tak kdyby chtěl takhle žít a víc sexu jak to umí někdy když chce byla bych spokojená.Ale vim čeká že zase až zase začnem zkoušet a prostě se už bojim aby to zas nebylo na nic a pak si řekne že sem k hovnu a ztratim ho.O to se bojim,já fakt ho nechci ztratit.Ale on být bez dítěte nechce a návštěvy s nim nepotřebuju,já sem ráda že ho mam pod kontrolou,na to ho moc miluju aby mi stačili jen návštěvy,na to fakt stačí tři dny být sama a to občas sem.A ty holky to je muj problem,to fakt nemusí vědět.Jen je to trapný že třeba se může stát že třeba zaslintáme oba společně na někoho stejnýho,co já vim.No u něj se mi to hnusí kdyby na jinou slintal a když zaslintam já tak s tim nic neudělam.Ale to je teď vedlejší.

přesně (So, 20. 4. 2019 - 12:04)

vystihuješ písničku " Máš ráda jen sama sebe " náhoda neexistuje. Přiznejsi, že nechceš dítě ne jen kvůli těhotenství, ale kvůli dítěti. Zajistilo by ti Denisovu přízeň, ale taky by tě omezovalo ve svobodě. Dítě nemůžeš vypnout jako robertka.

Reklama

Přidat komentář