Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:D (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Ta mašle je umělecké dílo, aháá.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Nejenom mašle, ale taky černá čelenka a výraz obličeje naznačují bohatý vnitřní život objektu :-)

pozorující (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Aleši docela byste mi k sobě s Milunou sedli podle vzhledu.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Myslíš? Miluně se líbí úplně jiný typy chlapů. Ale ona má teď jiný starosti: našetřit na připínák, kterej se sám vysouvá dovnitř :-)

jj (Út, 9. 4. 2019 - 17:04)

je to znát podle posledních příspěvků Miluny. Sex s Denisem popisuje jako stav vody v Čechách, už chybí nadšení a jiskra. Teď jí v hlavě vaří, co bude podnikat s lásenkou Radkou. Vypadá na další životní příběh, by mě zajímalo, jestli na to příjde dřív Denis nebo Radky manžel :-)

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Jojo přesně tak.Ale ten stav vody mě pobavil.Něco z člověka za pár měsíců zmizí a už to je znát i z těch příspěvků jejích.Škoda že nevidíme jak vypadá Radka.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Tak už je všechno jak má být, mikrobus anonymy přivezl zpátky :-) Mně se fotka líbí, Miluna na ní vypadá dobře, je to trochu umělecká fotka. A Denis, ten je už zřejmě na vedlejší koleji. Takhle to dopadá když pomine ta prvotní přitažlivost, často zaměňovaná za lásku.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

ano, maskování

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

A ona tam měla nejdřív fotku bez tý mašle? Ona často něco maskuje na puse.Jinak Aleši souhlas,takhle to vypadá když to opadne.To bydlení to zabíjí ty vztahy,sám víš.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Pokud narážíš na tu moji kamarádku, tak tam v tom ještě byly a jsou drogy. S člověkem, kterej je buď sjetej nebo má absťák nejde žít ani krátkodobě. To je peklo na zemi. Jediný na čem jí opravdu záleží je sehnat prachy na drogy. Bohužel mě to k ní pořád táhne víc než ke komukoliv jinýmu.

Anonym (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

No mě Milča připadá využila, taková předčasně zestárlá,no nic nemění na tom, že s chystá sex s Radkou,no nevím,jak se na to bude tvářit Denis až mu to někdo donese

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Mně taky tak Milča připadá.Ale Denis se to nedoví pokuď je sám nenachytá.

Miluno (Út, 9. 4. 2019 - 14:04)

To jsi ty na té profilové fotce?To nemáš lepší?

. (Út, 9. 4. 2019 - 14:04)

Jo je to ona podle pohledu očí.Mně se fotka docela líbí až na tu mašli.A pozorovateli,dva tu jsme:)

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

ta mašle tam je účelně, nebyla tam

:-) (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Jak účelně? Myslíš nějaký maskování? haha

pozorovatel (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Koukam že mikrobus anonymy od včera zase někam odvezl :D

Radka (Út, 9. 4. 2019 - 09:04)

Proč nic nepíšeš miláčku? Aspoň maličkosti.Zrovna koukám na tvoje fotky.A Lallo tak to je dobře.Kolikrát je z obávaného opak a když člověk naopak čeká něco pořádného tak se to nepovede.

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 10:04)

Lásko já teď nemam čas,musela sem něco objehat,pak ještě do práce a s klukem k doktorce budu muset.Ale ještě sem zkusila fb co napadlo Zdenu její nepoužívanej profil.Tak sem ho oživila tak si mě přidej.No a buď mi zase smažou nebo ne..Je to Miluna Milunka

Radka (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Skvělý kočičko moje.Jsi tak krásná.Budu na messengru.Akorát ti nemůžu psát nějaký komentáře veřejně aby se to nezobrazovalo synovi nebo mému tátovi,já je mám v přátelích a když oni něco komentují tak mně se to tam taky zobrazí,tak radši jen messenger.

Reklama

Přidat komentář