Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fanda (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Já jsem měl o víkendu s flaškou společnost,snad se zase játra nezbouří.Jinak pořád stejný jen jsem měl sex s chlapem i ženskou jednotlivě před pár dny takže tohle dobrý.Jirko tak máš to co jsis přál "Rodinku"

-Aleš- (Po, 8. 4. 2019 - 18:04)

Fando, tak to jsi měl krásnej týden. Chlast, ženská a chlap. Rozjel ses ve velkým stylu :-) Já jsem měl sex v sobotu s tou kamarádkou. Po třech týdnech, protože jsme se zase nehezky pohádali. Tak jsem jí řekl, že už na ni seru a šukal jsem s jinýma. Ale v sobotu se mi ozvala. Byla dobrá, jsme zase domluveni na víkend, tak uvidíme. S ní je to vždycky loterie jakou bude mít náladu. Večer jsme ještě šli do města. To se vždycky cítím jako ve výloze, jak na nás lidi zkoumavě hledí. Bílej chlápek ve středních letech s mladou cigánkou.

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

A Lallo jak si zvládla oslavu?

Lalla (Po, 8. 4. 2019 - 19:04)

bylo to fajn, skoro do rána :)

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 10:04)

Já jsem tady včera nebyla.Máš dobrý nápad.Asi bych vybrala toho jak se uvnitř pohybuje dál.Já ti pomůžu finančně.Mám domluvenou práci,budu točit zmrzlinu celou sezónu.Tak se mi opatruj.

Miluna (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Dobře Raduško tak si to rozhodla.Za tři týdny objednam.A jak je? Já sem doma s klukem protože je nachcípanej a Zdena je ve škole a s Denisem sem se včera večer nakonec mazlila,včera už pak chtěl a dbeska odjel zas do Prahy sloužit.Ale syn mi nějak štve,zase se to otočilo a neni s nim řeč.Chytá mi za slova.Schválně mi opravuje co špatně skloňuju a má ze mě srandu tak mi to vadí.Když sem něco nechápala tak mi řekl že si z něho dělam snad prdel.No bere mi to chuť po pravdě na další děti.Nějak se mi přestalo chtít to zkoušet ale bojim se to říct Denisovi.On se drží pořád toho že mi pomůže náhrada za Renečka.A já už sama nevim co chci nebo nechci.

Radka (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

Tak tě syn štve.No můj taky dělá něco podobného.A chvíli je s ním řeč a pak začne být zase puberťáckej a mám ho taky dost.Já už bych dítě nechtěla jestli jsem ti říkala.Já chtěla jen jedno a proto jsem to takhle nechala.A to bylo keců od ostatních že až kluk povyroste změním názor a ono ne:)) A manžel má názor jako já.Máš smůlu že Denis žádný svoje dítě nemá.Jinak to jde dneska,ale to dělá hodně to počasí jak je pěkně.Ale bolí mě hlava.

:D (Ne, 7. 4. 2019 - 21:04)

Mě to připomíná, jak odjela jedna žena od nevěrného manžela k mamince a dala pod matraci sušenku, aby se přesvědčila, jestli v té její posteli nějaká náhrada spala.:D

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

Ty jo tak ještě že to na mě nenastražil Denis,nedávno sem mu lehla na jeho místo já sama protože z jeho místa vidim líp na televizi:-D

Miluno (Ne, 7. 4. 2019 - 21:04)

Ty máš detektiva a ne chirurga :-) Dej si to pod matraci u sebe kde je polštář a když najde, tak mu řekni, že musíš řešit nedostatek sexu, když on nemůže. Jestli teda taky neustýlá, tak nenajde

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 22:04)

No mohla bych to zkusit tuhle radu,díky:-) ustýlat sem ho neviděla:-) jen svuj polštář si občas naklepe.

????? (Ne, 7. 4. 2019 - 20:04)

Tak ti nevim, Kadle. Mám ty děti umejt nebo si uděláme nový

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 20:04)

Horší je že nevim co vybrat dřív.Já ty různý stránky navštívila snad po roce a všude tak zajímavý věci a líbí se mi hned několik kousků.Třeba takový vibrační sedlo dražší stojí 26 tisíc a levnější 8 tisíc a teď do toho nějaký ty stroje a ty jsou zase kolem 13 tisíc ty lepší.Já mam nakonec vybraný dva uměláky jen do ruky co sami přiráží a oba stojí necelý tři tisíce tak můžu jen to ale nevim jakej z nich.Jeden umí udělat delší přírazy ale rychlostí jsou asi tak pomalý a střední ale dosáhne do hloubky a za to druhej má asi jen 15cm ale umí udělat dost rychlý přírazy a já nevim čemu dát přednost??? Jakýmu byste ženy daly přednost? A ty schovky já si uvědomila že mít to v pračce tak chodí protože někdy sám pere,do šuplíku v kuchyni leze tam by mi to taky neprošlo a válec ani paličku asi tady ani nemam:-) Asi spíš za skříň kdyby se vešlo a nebo budu muset v mé skříni ale taky mi tam hrabal a našel mi nedávno vibrátor na poštěvák ten sem nevyhodila ale tak sem mu řekla že se s tim masíruju někdy celá i záda a za krkem a nohy.Zrovna mam smůlu že on na tyhle věcičky neni,spíš ještě na ně žárlí proto vymýšlim ty schovky a do sklepa už chodí taky.A v zemi jak píše Alešek to sem tenkrát zahrabala s jednou holkou naše tajemství a už sem to nikdy nenašla:-) takže Alešku to bych se bála:-) jen jestli nakonec nebudu muset říct co píšeš ty Die.No teď jdu vařit,mam tu děti i jeho.

die (Ne, 7. 4. 2019 - 19:04)

Já jsem přemýšlela kam já bych ten šukač schovala a asi do sklepa nebo do mrazáku. Ale možná by Miluno bylo lepší kdyby jsi mu řekla že si něco takového koupíš pro svoji potřebu když má noční nebo ho bolí ruce :-)

? (Ne, 7. 4. 2019 - 19:04)

Pochybuji, že má Miluna váleček na nudle. Ale třeba do pračky. Nápad je ze seriálu, kdy se tam daly peníze. Dnes super seriál končí.

tak (Ne, 7. 4. 2019 - 19:04)

Denis moc nevaří, třeba do kuchyňské linky mezi váleček na nudle a paličku na maso :)

teda (Ne, 7. 4. 2019 - 17:04)

nenašly

Lalla (Ne, 7. 4. 2019 - 17:04)

A co takhle tam, kam Miluna schovává před vánoci dárky, aby je děti nenašli :))

:D (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

Ty joooo, fantazie u tebe je, Aleši. To není špatný nápad. Kde schovávají alkoholici alkohol? Autem se do lesa dostanou, zakopou krabičku štěstí a úlevy, označí a je to.

-Aleš- (Ne, 7. 4. 2019 - 17:04)

Ještě by to mohla dát Radce do auta pod sedadlo spolujezdce. Ale nějak na pevno aby při prudkém brzdění nevyjel obří připínák spolujezdci pod nohy :-)

Reklama

Přidat komentář