Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (St, 10. 4. 2019 - 22:04)

Dneska uz mam prekladu plne zuby.:D
Rada bych vam dvema vyhovela, ale tohle neni nemcina. To je nejaka zpotvorena holandstina, tipla bych ji na Belgicanku nabo neco podobneho. Obcas tam slysim naznaky jako z anglictiny. Ale zrovna te pasazi nerozumim.:D

ďiblík (St, 10. 4. 2019 - 22:04)

Prosím Sany o důkladné vysvětlení a překlad.Sice se mi ta hračka nezdá krásná,to musí trhat střeva,ale jsem zvědavej.Děkuji

a (St, 10. 4. 2019 - 22:04)

chci a chci a chci

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 22:04)

Hlavně v minutě od 3:30 do 4:30

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 22:04)

Je tu Sany??? Chci se zeptat jestli by nerozuměla co ta žena říká o té krásné hračce??? https://youtu.be/0qU868VL6p8

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Tu náhradu za Renečka nevim.Fakt nevim co dělat a co mu říct.Jestli zkoušet znova a nebo ne,fakt nevim:-( a trojka mi nějak s nima neláká.

a (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Taková trojka,s Denisem a Radkou,to by bylo že.Neláká tě to?

? (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

A náhrada za Renečka? Bude?

A (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Denise máš teď na co vlastně?Ditě už asi nechceš a ani asi nemůžeš mít, v posteli už není ten superman, nevaří, tak k čemu ho budeš mít ? Jako kasičku?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Tak neznamená že bych ho nemilovala nebo ho nechtěla to rozhodně ne a taky doktor se hodí vždycky.Jen nevim co s tim dítětem,to je otázka teď protože sama nevim jak se mi přestalo chtít.No já nevim radši na to nemyslim a bez něj asi bych stejně se opravdu možná neuživila to by museli být jiný platy nebo bych musela byt jen sama.Bála bych se být už bez něj.

Takže kasička. (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Jsem zvědav jak dlouho to vydrží než mu docvakne.

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 21:04)

Psala sem že ho miluju stejně jako jí takže ne jen kasička.Láska je to pořád a s kasičkou je spíš pomocník.Já nechci být ani bez jednoho z nich.Nechci aby se mi to rozpadlo jako Jirka a Alice.Já mam radost že se mi povedlo najít chlapa i ženskou tak si je chci udržet oba.

die (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Miluno tak Denis už tě nezajímá, přednost má Radka?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Já je miluju oba Die ale než abych se Denise doprošovala o sex nebo čekala na jeho náladu tak už nemusim když mam Radku a to ho v technice a přístupu převálcovala.Ale vnitřně cítim k oběma uplně stejný protože jsou hodný oba.Je to moje druhý nejsilnější k ženský po Alici když nepočítam jedno zamilování do holky na základce.Já si uvědomila že Radka má rysy obličeje jako měla ta moje holčičí láska na základce tak proto mi asi taky tak přitahuje.Je to muj typ ženský.Ona se semnou mazlila krásně jak dlouho sem chtěla.A pořád si semnou hrála a já s ní.Byly to různý typy hraní co chlapa asi nezajímá nebo nebaví nebo nemam na chlapy sexuálně štěstí,já nevim:-( Nevim proč si tak ženská umí hrát a chlap takhle ne.Chlapa bolí ruce no a to v nich má víc síly než křehká Radečka moje milovaná.

jak (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

že si umí hrát třeba?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Krásně mi sála dole hodněkrát a hrály jsme si že jsme si doma udělaly tyče a ona se o ní taky třela a já sem jí pozorovala a dělala sem u toho samu sebe.Pak ve vaně hry se sprchou a masáže pořádný celýho těla.Prostě hry,vzrušlování,mazlení,to co s chlapama nemam.

a (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Kde byl tvůj syn? Psala jsi, že je nemocný a máš ho doma. Snad na vás nekoukal.

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Ten byl u babičky se Zdenou protože sem dneska měla ještě nějaký bjehání tak sem nebyla půl dne doma tak přišli se Zdenou až k večeru,tak jsme tu všichni jen bez Denise.

Anonym (St, 10. 4. 2019 - 19:04)

Milco,kdyby jsi se raději zajímala o mamku,je nemocná,doma uklidila,navařila,ale pořádný jídlo a vytvořila domácí pohodu co ty jsi za mechu, své kamarádce jsi předpokládaná syna,počkej až se to provalí a že to nebude dlouho trvat,to si piš

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 20:04)

Uklizeno,navařeno mam.A Denis tady neni.A pohodu teď cítim.Jen teda bych tu kočičku brala i dneska ale dneska už nemůže.A tomu konci taky nerozumim co píšeš a nic se neprovalí.Jak by se to mohlo provalit?

Reklama

Přidat komentář