Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Bagetu nebo pizzu.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 15:04)

To je blbý zase tohle,to už mam vyčerpaný.Co budete dělat vy?

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Jo to mi napadlo že dává pozor ale bylo by lepší kdyby na mě teda radši nesahal vůbec a ne mi tělo rozdražďovat pro jeho udělání o prsa,to je pro mě hrozný když nic jinak nemůžu.Zase si budu připadat jako použitá nafukovačka.Asi to zase tak bude:'( Jo Raduško je to blbě zařízený.A ještě musim vymyslet zase co k večeři a nevim co zatim.

tak (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

to Milunu doopravdy nenapadlo. A kdoví, jestli ví, že má HIV.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

To sem jen nenapsala že on mi pak říkal že kdyby měl dceru tak že by chtěl buď teda Denisu nebo Jasminu.No sem myslela že něco bude dneska že třeba bude nějaká snaha zase aspon kouskem sex jen aspoň začátkem vstupu a tim nám bude hezky ale zase tam mam ještě krev tak vim že zas nic nebude,zase jen použije určitě prsa a víc nic.Všechno odnáší jen ženská když se něco nepovede nebo jen sraní s krámama.Nějak mam vztek.Sem mu k ničemu,jen mam krev a koukat jak se zas dělá o prsa to mi nebaví.Chci utéct někam ale nemůžu:'(

no Miluno (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

asi tě nenapadlo, že má Denis k tobě ohled vzledem k tomu, že jsi potratila, a navíc máš HIV, na to jsi zapomněla? Zvlášť jako lékař nebude zbytečně riskovat svůj život

ouuuu (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

"sraní s krámama"

Radka (Pá, 12. 4. 2019 - 13:04)

Výdrž miláčku.Já to taky brzy dostanů a ty se čistíš ještě asi nejspíš.Jo máme to těžký jak se to točí pořád jen kolem ciklů a chlapi mají klid.Co mám tebe najednou mám k chlapům trochu i nechuť.Nevím jak to říct.Něco je jinak.Možná jsem ti to už psala.

chytrá (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

cyklů

Ty (Pá, 12. 4. 2019 - 08:04)

nemiluješ Denise jako člověka, Miluno, ty máš představu, že miluješ doktora. Poloboha.

Návštěvník (Pá, 12. 4. 2019 - 10:04)

No něco na tom bude.Doma k němu trochu ochladla a lásku jí vrací nemocniční chodby a lékařák,takže Miluna se zamilovala hlavně povolánim a ještě by milovala víc kdyby byl v sexu aktivnější.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 01:04)

Sakra mě se tady v práci ozvalo nějak svědomí vůdči Deniskovi.Je mi najednou divně a jak sem viděla lékařák sem se rozbrečela.Ale ne z toho že mam i Radušku za to nemůžu že potřebuju i ženskou i když sem asi ubohá ale nemůžu za to ale je mi blbě z toho že sem o něm psala chladněji,udělalo se mi z toho zle že sem o mym panu doktorovi psala chladněji a je mi to tak líto!! Musim mu to nějak vynahradit.Já ho miluju pořád hrozně, už to ze mě zase obnovilo,stačilo mi vidět ty chodby kde jsme se seznámili a ten lékařák a teď mi i tady chybí jen nemůžu za to jak sem dvojtá.Snad by mu nebylo ze mě špatně,hnusim se tim sama sobě před nim ale tohle mu prostě říct nemůžu:'(

hm (Pá, 12. 4. 2019 - 07:04)

se divím, že se mu můžeš podívat do očí. Říct mu to nemůžeš, řešit nic nechceš. Udržuješ ho v nevědomosti, ve falešné představě. TY ho nechceš ztratit, ty. Věř tomu, že mu špatně bude a pořádně se z toho půjde vyblít.

. (Čt, 11. 4. 2019 - 16:04)

Miluno s Radkou se k sobě hodíte vzhledově.

Miluno (Čt, 11. 4. 2019 - 15:04)

Už má mamka po operaci šedého zákalu?
Písni až bude mít po. Mě to taky čeká, tak ať vím co a jak.

Lalla (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

Toho zákroku sš vůbec neboj, dělají to jak na běžícím pásu, oko rozkapou, tím umrtví a nic necítíš...tak za dva týdny druhé oko

Miluna (Čt, 11. 4. 2019 - 19:04)

Ona pak měla ještě jiný problem a brala antibiotika a kvůli tomu jí to museli odložit,tak asi na to pujde v květnu.Nejdeš na to nakonec ty dřív? Prý to dělaji ambulantně v nemocnici a zákrok trvá asi 20min a nějak tam daji novou čočku do oka a ještě tu pravou vyčistí nebo jak,jestli sem to dobře pochopila.Jo anonymové taky já myslim že s Radečkou k sobě pasujeme.

Miluno (Čt, 11. 4. 2019 - 22:04)

jak je vidět jsi v pořádku. Proč nejdeš do práce?

Miluna (Čt, 11. 4. 2019 - 22:04)

Tak před chvílí sem právě nastoupila v práci na noční.Snad v pořádku sem.Jen v noci sem měla sen o tom mimi a brečela sem že už nikdy nezjistim jestli sem ztratila Ivánka nebo Jasminku.

co? (Pá, 12. 4. 2019 - 06:04)

Jakou Jasmínku? Ty už si ani nepamatuješ, jméno co jste vybrali? Miluno, Miluno...

Reklama

Přidat komentář