Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 13. 4. 2019 - 16:04)

Ale nějakej na sračky nebyl,to by fakt nemohl.On byl spíš v náladě.A dal mi tam odhad tak 10cm jeho.Možná se bál aby mi to nebolelo ale já byla ráda i za to.Aspoň nějaká akce když tu díru svojí teď mam k ničemu.Je to pak muka nemít vůbec nic takže tu lásku mi plně obnovil.A já bych už nevydržela bez něj,když to vidim tak ne já sem ráda že ho mam kluka mýho šikovnýho.Jen to chtělo přesně ve mě oživit a to se mu povedlo i těma kamarádama.Fajn týpci co zvedli náladu.A s jídlem mi udělal taky radost.Pohladil mě a řekl ať odpočívam že se postará on.A Aleškovi přeji k Svátku,hlavně to zdraví a co nejmíň starostí s holkou Alešku.

:D (So, 13. 4. 2019 - 15:04)

Tak míň , když nemohl naplno:)

to (So, 13. 4. 2019 - 14:04)

Byl hodně ožralej.

no (So, 13. 4. 2019 - 15:04)

kdyby byl hodně ožralej, tak nemá čím :)

Miluno (So, 13. 4. 2019 - 10:04)

tak jaký to bylo s černochem? Pochlub se, a nebo jste dali grupáč?

Miluna (So, 13. 4. 2019 - 14:04)

Ale ne ty jo,myslíš že by to Deniskovi nevadilo? Jediný co bylo že sem si s jeho kamarádama zatancovala.Ale když už jsme pak byli sami tak Denisek překvapil a vzal si gumu a šeptal mi že ví že to potřebuju a šel mi do zadku.Ne celou tou délkou ale stačila půlka a byla sem hotová.Teď je to muj zas milovanej Denisek když ho tohle napadlo,toho si vážim.

Mia (Pá, 12. 4. 2019 - 21:04)

neříkám na to nic. Přečtu a basta. Asi jsem opravdu už stará a nebo jinak vychovávaná, ale jsou situace o kterých se nemluví, které prožijí dva lidé spolu a zůstane to jen mezi nimi. Nikdy jsem neměla potřebu se svěřovat s intimnostma. Jooo a díky bohu jsem se s takovými lidmi v reálném životě nepotkala.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 22:04)

Jo Miu to já taky v reálu nikomu neříkam.Tohle je moje jediný svěřování.Možná ještě někde na Fb v nějakym tématu ale tohle tady je největší a jestli to někdo využívá pro srandu jeho blbost.Sejít se nechce tak co já z něj jestli se mi někde někdo bez podpisu koho v životě neuvidim směje.Ať se poserou.Horší kdyby se mi začla smát Radunka.Tak já jdu pařit s chlapama.Achjo škoda že nemůžu sex,něco ve mě probouzej k tej hudbě jak tu hraje.Takovej pěknej chlapinec tu teď mam.

Mio (Pá, 12. 4. 2019 - 17:04)

copak tomu říkáš, na ty nechutnosti?

Hmmmm (Pá, 12. 4. 2019 - 18:04)

Co by na to Mia říkala. jejich Nechutnosti jsou to, proč to tady čteme, chodíme se sem bavit. Zaplaťpánbůh, že takové kreatury nemáme doma

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 22:04)

A co ti na tom přijde k bavení??? Bavíš se nad tim když se někdo svěřuje a že třeba se tim uklidní tak to ti přijde k bavení??? :-O to si chudák sám.A koho myslíš těma kreaturama??? Radunko Alešku už mi to hnusný přestalo.Já to byla vychodit venku a Deniska už mam doma a zacgránil mi on přivezl si kamarády,nějakýho jinýho rusa a černocha tak mi to nějak pomohlo protože jde z nich dobrá nálada a padaji občas hlášky a dala sem s nima vodku takže nečekaně pěknej večer.Ale sem si představila kdyby taky s nějakym něco měl tajně.Teď když tak na ně koukam ,tak jako bylo by to hezký hmm.Vůbec bych se nezlobila;-) Alešku tak to je skvělý že na ní platí z tvý strany nezájem:-) Raduško moje jaký máš večer ty???

Návštěvník (Pá, 12. 4. 2019 - 18:04)

Jaký nechutnosti? Žádný nevidim.

Radka (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Já nevím jak ti teď pomoct kočičko.Tak si lehni.Nebo co ti je? A nemyslela jsem to špatně jen nevím jestli jsme to tělo nepředřely a jestli to kvůli tomu nemůžu dostat dřív? Jak jsem s mym zvyklá se udělat tak jednou až třikrát a s tebou asi desetkrát tak jestli už to nebylo přehnaný ale věř že názor jsem nezměnila a bylo to krásný a takový hraní jsem měla prostě po prvý v životě.A jestli to dneska dostanu tak to bude mít manžel radost.On do toho nechce moc chodit.Párkrát v minulosti šel ale teď se mu už moc nechce.Radši vloží jen mezi prsa jako Denis nebo do mé ruky ale z toho nic nemám takže o ničem jak to říkáš ty.To je fakt lepší nedělat nic než když přilezou takhle bez zásunu.

-Aleš- (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Včera jsem měl sex s kamarádkou a taky to zrovna dostala. Ale já s tím nedělám žádný štráchy, dám pod ni prostěradlo a to červený co mi zůstane na údu umyju a je to :-) Holka se teď snaží, protože jsem dva týdny po sobě měl tu těhotnou a asi si uvědomila, že už na ní nejsem tolik vázanej jako dřív a že na tom zbytečně finančně tratí.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

To on by vůbec semnou nešel s krví.Nevim jestli to bere jako větší risk nevim.Ale tak víš jak už na ní.Nesmí pro tebe si myslet že je jediná.Pak se asi tak nesnaží,takhle to je s ní.Omlouvam se že nepíšu víc ale začlo mi byt na hovno.Zase mam setmění a vztek a seru i sama sebe to je strašny Alesku.Sem tak zasraná Alesku já se chci někam schovat a nevim kam.Jak začla ta krev tak tohle cítim a to sem na noční byla v pohodě!! Achjo!!!

-Aleš- (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Milunko, ze všeho se klidně vypiš, to pomáhá když se člověk vyventiluje. Já jsem taky rád, že se tady můžu svěřit, protože já nikoho nemám, jenom ty cigánky. Tak jsem rád, že aspoň ty čteš co píšu. Jo, už vím jak na holku. Na ni neplatí když s ní jednám po dobrým ani po zlým, ale jenom a pouze nezájem z mé strany.

a (Pá, 12. 4. 2019 - 15:04)

Co třeba teplé jídlo. Zapékané brambory, guláš, někdy je i dobrá teplá polévka s pečivem. Všude na netu je spouta receptů.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 15:04)

Polévky moc nechtěji,hlavně děti.Přitom mě by taky stačila s pečivem jak píšeš.Vyberu nějakou omáčku.Guláš by byl dobrý ale dneska na něj nemam chuť,tak asi nějakou jinou omáčku.

Radka (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Tak to máš za chvíli Denise doma.Můj manžel taky má za chvíli přijet.A břicho mně začlo bolet taky,možná to dostanu dřív.Nemohlo to vyvolat ty silné orgasmy? Jestli jsme to trochu nepřehnaly? :) Asi tady nikdo neporadí.Já to mám dostat za pár dní ale bolí to jak kdyby to mělo dojít už dneska.

Miluna (Pá, 12. 4. 2019 - 16:04)

Já nevim,to by mě nenapadlo.Já sem chtěla aby ti bylo co nejlíp tak snad ti to nakonec nevadí??? Potřebovala sem pořád pocity že sem tě uspokojila sto procent tak já teď nevim jak to myslíš???? Je mi nějak nesnesitelně,co mam dělat pomoc mi.Já nevim jestli to zase zvládnu hrát,já nechci aby si o mě myslel že sem jeho chyba.

Reklama

Přidat komentář