Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

A (St, 10. 4. 2019 - 18:04)

jeje.

Tak (St, 10. 4. 2019 - 15:04)

co Denis? Jak se mu líbí fotka s Radkou?

Miluna (St, 10. 4. 2019 - 17:04)

Denis nezná tenhle Fb..Radečka je teď moje závislost.Chci jí znova a znova.

Miluno (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Už se seznámil Denis s vašima?

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Jo už se seznámili.

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Máte pravdu když se tak zamyslim že něco ze mě zmizelo a opadlo:-( Je to asi tim že ho víc zajímá asi mimi než já.Je tim mimčem jak posedlej.Já ho ztratit nechci jako člověka,cítim s nim bezpečí a je hodnej ale neni to žádnej klátič a neni asi moc hravej,bohužel:-(( Já mam v hlavě uplně jinou představu jak bych chtěla aby se chlap ke mě choval v sexu.A takovej chlap nesmí být zaměřenej jen na prsa.Měl by se chovat jako když je ženská dobrej zákusek a on vyhladovělej a aby se vrhnul na ní a ne aby šel jen strkat pero mezi prsa a nebo sebou plácnout na záda a sundat trenky a aby vše dělala jen ženská:-( Jirka,Radky manžel a bohužel i Denis jsou všichni v tom podobný.A to maji všichni velký výbavy tak asi se víc snaží ty s menšíma no ale to se mi víc líbí sex s holkou než s chlapem co má malýho.Ale náladu mam teď dobrou protože mi Raduška za hodinu přijede.A ta představa že můžu zase něco zažívat to co s Alicí,tak je to tak krásný.A zdravim Aleška.

teda (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Miluna tam má výraz " ještě cekní a natrhnu ti připínákem prdel".

Miluna (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Ale to já takhle vypadam pořád.Někdo mi zase říkal že vypadam jak když beru drogy ale víte že sem čistá.Bohužel nic s ksichtem už neudělam.Já to tam dala aby mi třeba nesmazali ale kdyby zase smazali tak se nedá nic dělat.

pils (Út, 9. 4. 2019 - 18:04)

V každém případě - tady se člověk fakt nenudí. :-) Lallo, já to mám podobně jako ty, stresuju se několik týdnů před akcí, do poslední chvíle nevím, jestli na ni vyrazím, ale nakonec jsem ráda, že tam s těmi lidmi jsem. Ale netýká se to kolegů, s těmi jdu vždycky ráda. I když - teď mám nové, tak nevím, jak to bude.

:D (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Ta mašle je umělecké dílo, aháá.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Nejenom mašle, ale taky černá čelenka a výraz obličeje naznačují bohatý vnitřní život objektu :-)

pozorující (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Aleši docela byste mi k sobě s Milunou sedli podle vzhledu.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Myslíš? Miluně se líbí úplně jiný typy chlapů. Ale ona má teď jiný starosti: našetřit na připínák, kterej se sám vysouvá dovnitř :-)

jj (Út, 9. 4. 2019 - 17:04)

je to znát podle posledních příspěvků Miluny. Sex s Denisem popisuje jako stav vody v Čechách, už chybí nadšení a jiskra. Teď jí v hlavě vaří, co bude podnikat s lásenkou Radkou. Vypadá na další životní příběh, by mě zajímalo, jestli na to příjde dřív Denis nebo Radky manžel :-)

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Jojo přesně tak.Ale ten stav vody mě pobavil.Něco z člověka za pár měsíců zmizí a už to je znát i z těch příspěvků jejích.Škoda že nevidíme jak vypadá Radka.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

Tak už je všechno jak má být, mikrobus anonymy přivezl zpátky :-) Mně se fotka líbí, Miluna na ní vypadá dobře, je to trochu umělecká fotka. A Denis, ten je už zřejmě na vedlejší koleji. Takhle to dopadá když pomine ta prvotní přitažlivost, často zaměňovaná za lásku.

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

ano, maskování

Návštěvník (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

A ona tam měla nejdřív fotku bez tý mašle? Ona často něco maskuje na puse.Jinak Aleši souhlas,takhle to vypadá když to opadne.To bydlení to zabíjí ty vztahy,sám víš.

-Aleš- (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Pokud narážíš na tu moji kamarádku, tak tam v tom ještě byly a jsou drogy. S člověkem, kterej je buď sjetej nebo má absťák nejde žít ani krátkodobě. To je peklo na zemi. Jediný na čem jí opravdu záleží je sehnat prachy na drogy. Bohužel mě to k ní pořád táhne víc než ke komukoliv jinýmu.

Anonym (Út, 9. 4. 2019 - 15:04)

No mě Milča připadá využila, taková předčasně zestárlá,no nic nemění na tom, že s chystá sex s Radkou,no nevím,jak se na to bude tvářit Denis až mu to někdo donese

Reklama

Přidat komentář