Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

odpověď na anketu (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

tohle je nejtěžší anketa, co tu kdy byla. zkus vymyslet možnosti

-Aleš- (Ne, 7. 4. 2019 - 16:04)

To je fakt těžká otázka a přitom to tak nevypadá. Já mám barák, takže tady mám plno schovek, ale v bytě těch možností tolik není. Já mám například na záchodě odvětrávací trubku, když se odšroubuje mřížka, tak tam by se ten šukací stroj mohl přechovávat. Ale tam to nedoporučuju, protože je to ve výšce a jsou k tomu potřeba schůdky a jak víme, někteří jedinci se na schůdkách můžou přizabít. Taky by se to dalo dát za skříň, nebo v lese vykopat jámu a do té to vždycky po akci vložit v plechové krabici a jámu zasypat.

Milunka? (Ne, 7. 4. 2019 - 13:04)

Je to blbka. Může si je strčit třeba do prd.le. Až to zjistí Denis, bude hned s Milunou konečná.

pils (Ne, 7. 4. 2019 - 12:04)

Jak si vás tady čtu, tak mě překvapuje, jak se tolerance pohybuje u každého jiným směrem. Když pomyslím na přítele a na jiné ženy, tak pro mě platí - nechci nic vědět a nechci nic chytit. Ale kdybych přítele nachytala s mužem, tak letí ne na minutu, ale na vteřinu! To bych nikdy nevydýchala. Jsem holt stará škola. A to upozorňuju, že k homosexuálům jsem maximálně tolerantní, znám jich dost, ale vždycky to pro mě budou kamarádi, nic jiného.

die (Ne, 7. 4. 2019 - 08:04)

Miluno to žádný ideál ten tvůj doktor není když se takto chová. On tě nemůže pohladit že ho bolí ruce, to je hrozná výmluva.

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Dneska se mi za sebe omlouval ale jak píšeš Die výmluva to byla hrozná.Doma je ke mě hodnej ale na to jak je vybavenej a chytrej si ho vlastně ani neužívam tak jak bych potřebovala.Tak teď vybíram pro Radečku nějakýho pěknýho gelovýho připínáka a něco objednam.Jen nevim kde to schovávat aby mi to nenašel.Já tu svojí výbavu z minulosti vyházela aby si neřekl že sem prasák ale začíná mi chybět tak začnu od nových věciček ale zase ta otázka kam to schovat.

Miluna (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

To si o mě napsala krásně Raduško.A představ si tak já celý den konečně už dobrý i s Denisem a teď když ležim s nim vedle sebe,tak sem mu řekla jestli by mi hezky nehladil a on že už na něj jde spaní a že ho bolí ruce ale přitom si ještě trochu četl až teď to odložil.Jen sem mu to teda odkývala jako že to chápu ale v duchu mi to mrzí.Si pak říkam že přijde a to ještě bude třeba hladit hlavně jen zas prsa až bude potřebovat sám vyklepat pytel:-( tak jako zamrzí to no.Ale co můžu dělat,nemůžu ho nutit.A ty jak to doma máš sama chudý tak ať se pak tady nediví že se my dvě potřebujem.Takže anonyme ne nemam svědomí a to kvuli tomu že to nemam tak jak potřebuju.

Radka (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

Tak to tu zase až tak dlouho neznám,nebo jsem to nečetla denně.Já to začla víc číst když byly s Alicí.O mém nevím že by někoho měl,spíš není vynalézavej.Pořád to chce stejně bez nějakých změn.Nějaké erotické masáže se od něj nedočkám,nelíže když si neřeknu tak ho to samo od sebe nenapadne.A já se nebudu doprošovat pořád.Mám v mysli úplně jiný přístup který by se mně líbil.A za to jeho by mně strkal do pusy pořád.Jde mu hlavně o to abych ho dělala různě já.Jediný plus je že je taky docela vyvynutej.Kdyby nebyl tak by mně ten sex s ním nebavil,protože mně nedělá nic.

Radka (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

Byla jsem s ní jen jednou a jak se snažila abych byla uspokojená.Něco úžasnýho ona,než když si vzpomenu na různý kluky co jsem před manželem měla.Všichni rychle udělaný,šlo jim hlavně o sebe.A k tomu když si přidam občas nějakej malej penis a něco rukama nic zvláštního od nich a tady holka a jak se snažila a ještě se mi tak líbí.Tohle se nám fakt povedlo skvěle,že se tak sobě i líbíme a máme si co říct.

a (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

Kočičku?
No nic moc, zuby se kazej, postava taky jako tyčka od hrábí, kruhy pod očima. A rozumí, to jen sobě, ví co jí chybí.

Radka (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

Na živo je hezčí než na fotkách.Žádný kruhy pod očima jsem v reálu neviděla,ani žádná tyčka.Je normálně štíhlá.

Radka (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Víš co já to kolikrát potřebuji víc než můj chlap a prostě větší zájem než mi dá můj chlap.Jemu už to nejde tak jak já potřebuju.Za ty roky zlenivěl.A nebudu ve 34 letech už žít jen takhle.Radši takovouhle krásnou kočičku,která rozumí co potřebuju.Navíc je zkušená,Alice mi jí už vycvičila ;))

kdyby (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

jen Alice, ji vycvičilo dalších 150 lidí, hahahaha

třeba (So, 6. 4. 2019 - 22:04)

má tvůj chlap bokovku a o tebe už nestojí.

Návštěvník (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

muchlování se za zády toho druhého je nevěra jak s.iňa

ale (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Miluna není nevěrná, vy děláte z komára vola

pozorovatel (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Taky bych to tak řekl.Kdyby moje měla milenku tak by mě to ještě spíš vzrušovalo haha.Ale jinýho chlapa bych nesnesl.

Návštěvník (So, 6. 4. 2019 - 20:04)

podívej se do zrcadla můžeš si s klidným svědomím podívat sobě do očí?

Miluno (So, 6. 4. 2019 - 20:04)

Měla bys to říct Denisovi, dříve nebo později to vyjde na povrch. To se dlouho utajit nedá. Jak můžeš něco takového dělat? Přiznej se, že máš milenku a že si může najít taky někoho. Myslíš-li to s ním dobře a jsi férová v jednání, uděláš to. Jinak jsi opět ta, která je zahrabaná ve bahně a špíně. A to jsi nedávno o sobě psala, že jsi jiná, odsuzovala jsi svůj minulý život a ted jsi zase ve špíně. Nemáš Denise, máš jen vrabce v hrsti, uvědom si to a buď k němu upřímná.

Návštěvník (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Ale ona v tom prostě vidí rozdíl.Radka neni chlap,nikdo jinej ho do ní nestrká tak to nebere jako podvádění.Jen blbec by to říkal partnerovi.Na co? Změnila se tim,že umí odmítnout Fandu a jiný chlapy.Já Milunu chápu a to jsem chlap.

Reklama

Přidat komentář