Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

fublibuk (Út, 20. 8. 2019 - 19:08)

Kožich na kapuci přece neznamená buznu. To jsou jen zastydlý závistivý kecy těch, co na ten kus kožichu nemaj peníze nebo odvahu. To by musela být každá americká vojenská parka pro buzny. :o)

BP. (St, 21. 8. 2019 - 18:08)

To máš pravdu, ale asi jak to mám na té TNF, která je krátká, tak asi proto. Každý ať si nosí co se mu líbí a vyhovuje. U nás v oblasti co žiju je to jak u bláznů. Někam příjdu a skenují odshora dolů a zpět a ti co mě znají občas vypustí, proboha, co to máš na sobě nebo cos to na sebe navlík? Menší město je "radost".

fublibuk (So, 24. 8. 2019 - 19:08)

PS. Já sice neujíždím jako ty na kapuci s kožidem, ale u mě vládnou prošívaný dlouhý sukně, a to je teprv nářez. :o) To by se na tý tvojí návsi ty prudérní prudiči asi podělali metr kolmo do luftu... Ale f Praze si na mě nikdo nic nedovolil, no, a i kdyby, se zlou by potázal. Tahám ty sukně celou zimu už asi 20 let. Není nic lepšího.

fublibuk (So, 24. 8. 2019 - 19:08)

Krátká dlouhá, na lidi se vyser, nos, co ti je příjemný. Chceš mít kožich na kapucu, tak si ho tam dej. Nikomu tím neubližuješ. Jsme tu jen jednou a na krátkej čas, neztrácej ho tím, že budeš přemýšlet nad tím, co ti cpou do hlavy nějaký prudérní prudiči. Ale to samý se očekává i od tebe, necpi to nikomu jinýmu. Držím palce s kožichem i bez. :o)))

Kapuce (Ne, 18. 8. 2019 - 15:08)

Tak to jsem také rád že aspon někdo :) Sice máme odlišné "úchylky"..já na nějáké TNF bundy nejseem. Co by se mi líbilo tak něco takového https://www.vinted.cz/zeny/prosivane-bundy/20407817-delsi-bunda-nickelson. Ale zase pravda, že na chlapovi, to asi néé. Ex jsem bundu lesklou koupil, s límcem. Byla sexy. Vzrušovalo mě to :) osobně mám tu parku , má tlustý huňatý kožich na kapuci. https://images.vinted.net/thumbs/f800/03246_AQEvqCjf3iZ1FffiX3XZ6QsJ.jpeg?1539360962$aa6ebbc82d3401cd1cd7bf905043687e9c26399c. Nosím to, a nějáké názory jsou mi u řiti.

BP. (Ne, 18. 8. 2019 - 16:08)

Já teda mám rád krátké bundy a pod ně si beru mikinu s kapucí, která kouká min 10 cm z pod bundy. Mikiny schválně kupuju velké. Když mám jen tričko, tak kouká tričko. U TNF je super, jak jsou krátké. Na holkách a ženách vypadají krátké bundy šíleně sexy a nebo malé péřové vesty jsou moc hezké.

PETR (St, 7. 8. 2019 - 07:08)

Vy teda máte starosti,pochcandírky. Že vás to baví?

huhu (Ne, 11. 8. 2019 - 19:08)

Baví.

wt (St, 10. 7. 2019 - 06:07)

Ale péřová vesta tomu počasí vyhovuje. A když zasvítí slunce, stačí sundat mikinu a chodit v kombinaci triko/vesta. Tahle kombinace se mi na ostatních hodně líbí.

BP. (Čt, 11. 7. 2019 - 16:07)

Jj, to vypadá hezky a občas to tady někdo tak nosí. Dnes jsem nevstával tak brzy, ale bylo 11 st. Léto jak malované aspoň na péřové vesty.

Lenkanabal... (St, 10. 7. 2019 - 12:07)

Jasně,tuhle kombinaci taky v létě miluji. Stačí jenom tričko,nebo krátký top a péřová vestička. Stejně tak,když se v létě lehce ochladí nosím ráda řídce pletený rolák bez rukávů,ale s vysokým rolákem,tak že ho mám až na pusu, a pod něj kontrasně barevné tričko. Takhle oblečená jsem včera vyrazila do Prahy vlakem.Ve vlaku jsem měla po celou dobu rolák na puse a dýchala do měkoučké vlny,to mám moc ráda. Občas po mě někdo koukal...

Jaryn (Pá, 12. 7. 2019 - 21:07)

Jo,to muže vypadat hesky. A nosíš plínu i teď v létě? Nejsi zapařená?

Lenkanabal... (Út, 30. 7. 2019 - 11:07)

Ano,občas nosím i v létě. Včera jsem byla vlakem v Praze,měla jsem tam nějaké pochůzky po městě. Plenku jsem si vzala,protože je občas po městě opravdu problém si někde odskočit.Zapařená nejsem,používám kvalitní a hlavně se i dobře namazu kvalitním krémem.Během dopoledne jsem to v klidu mohla do plenky dvakrát pustit. To, že je v elasťákových kraťasech vidět vůbec neřeším.Kdo chce,ať se podívá,mě to nevadí.Jinak jsem měla na sobě tričko a na krku větší lehoučký šátek až k pusině.

Jana (St, 31. 7. 2019 - 17:07)

Ahoj, jaké plenky používáš?

Lenkanabal... (Čt, 1. 8. 2019 - 11:08)

Již delší dobu používám teny,jak natahovací kalhotky tak i vložné pleny. Jsem s nima spokojená,záleží na tom pro jakou příležitost je chceš používat,potom je potřeba si vybrat podle savosti. Někdy je používám i v kombinaci s permanentní cévkou stočenou do pleny nebo kalhotek.To potom odtékám průběžně aniž bych o tom věděla. Je to bezva,když se nemusím stresovat jestli stihnu dojít na záchod.Od narození mám menší močový měchýř,tak že...

BP. (Út, 9. 7. 2019 - 08:07)

Konečně ochlazení a hurá do péřovek. Minulý týden jsem to zkoušel a nakonec jsem s ní skončil v bazénu, to byla nejlepší varianta. Teď už to v ní jde v pohodě, když skončily ty pařáky.

KM (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Ale do mesta to porad neni. Venku se da pohodlne chodit v tricku, to je takove ochlazeni, ze clovek akorat nekolabuje vedrem :/ Ani na kozenou bundu to moc neni.

BP. (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Včera ráno u nás bylo 6 stupňů, takže nic moc pařák. Mám koupenou tenkou péřovku Warmpeace tu hodně hustě prošitou s kapucí. Prý jsem kupoval poslední a nikdo to moc nechce, že to má kapuci. Už to nebudu komentovat. A skvěla se hodila. Nosím ji i místo mikiny. Nejlepší je jak dost lidí čumí, hlavně ti starší, protože péřovka v létě je neslučitelná se zavedeným pořádkem. Zajímavé, že v zahraničí je to každému jedno. Večer jsem si na sebe vzal tu retro TNF, co má koupenou ta moje. Před spaním si trochu zadováděli a pěkně jsem v ní usnul. Odbyl jsem si v ní ještě i snídani. Ona jak mi je malá, tak v ní bylo příjemně a žádné pocení nebylo. Že by dnes opakování? Jen je dost zválená a asi si ji oblíbím a té mojí budu muset poshánět jinou.

David (Út, 25. 6. 2019 - 15:06)

Chodíte přes zimu dámských obchodů jen na zkoušečky ? Jak to děláte ? Ja se k tomu odhodlal minulou zimu jednou a to jen do některých obchodů (Terranova, Cropp, MY, P&C) v těch se to v rámci možností dá, ale třeba Zara, Orsay, HM, Tally Weijl na to jsem nenašel odvahu, jsou to čistě dámské oddělení :D

KM (Út, 25. 6. 2019 - 22:06)

Nechapu proc chodit do damskych obchodu zkouset a co? Pokud neco pro partnerku, tak ta je snad vzdy podstatne mensi ve vsech smerech, ne? I kdyz jsou pary, ktere maji podobne proporce.

Reklama

Přidat komentář