Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

fublibuk (Čt, 16. 5. 2019 - 16:05)

No, když se v Mexiku může mluvit mexicky...

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 17:05)

Jo je to slátanina, ale američtina???? :-)))))
Úřední jazyk Mexika je španělština s totožnou gramatikou jako ve Španělsku. Latinskoamerické španělštiny ovšem mají svá specifika, kde mezi nejvýraznější patří nepoužívání 2.osoby množného čísla.
Mexická španělština má slovník obohacen o řadu slov převzatých z indiánských jazyků, kterých je v Mexiku celkem 62 viz [1]. Nejrozšířenější je aztéčtina – nahuatl, po ní pak mayština, mixtéčtina a zapotečtina. Aztécký nahuatl, který se používá v hlavním městě a okolí, je snadno rozeznatelný příponami -tl (známá sopka Popocatépetl).

fublibuk (Čt, 16. 5. 2019 - 18:05)

Je vidět, že buď mistrně vládneš jazykem Llorcovým nebo Cervantesovým, anebo jsi to vymámil z tety Wiki... :o)))
A v Indii mluvěj indicky.

Petř Š. (Pá, 17. 5. 2019 - 18:05)

Tak když v Americe americky tak v Indii indiánsky ne? :oDDD

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 18:05)

To jen abys měl radost, že nějaká slátanina španělštiny a indiánských jazyků v Mexiku existuje. Určitě máš radost. V Indii hlavně hindština, ty američtino.

VK (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Přestaň hulit ten podivný matroš. V Americe se mluví anglicky, pokud vím. A kdyby volby mohly něco změnit, tak je zruší. Juncker jasně prohlásil, že si můžeme zvolit koho chceme, ale oni si to udělají stejně podle svého a jak jim to vyhovuje. Takže co dodat?

KM (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

Je to svinstvo, ale nektere nabidky na Ebay uz maji DPH (clo se neplati) v cene a skutecne prijdou rovnou na adresu, bez zachytu.

BP. (Po, 13. 5. 2019 - 08:05)

Mě to připadá, že je to na libovůli toho dotyčného celníka. USA a CH na 99,9% se platí, z ostatních zemí záleží jak se vyspí. Na jeden balíček z Ruska chtěli výpisy z PayPal a z banky a vzájemnou e-mailovou korespondenci kvůli modelu autíčka a pokud to nedostanou, tak že to pošlou zpět. Platil jsem skoro 50% pořizovací ceny. A to jsem si naivně myslel, jak to koupím levně oproti nákupu u nás a ono prd. Ušetřil jsem sice ve výsledku 140 Kč, a ještě ty nervy k tomu navíc.

fublibuk (Po, 13. 5. 2019 - 14:05)

To si nesmíš kupovat autíčka, ale auta... :o)))

BP. (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Nejseš ty z Prahy, ty američtino? Auto a z Ruska? No to nevím jaké, to tak tank, to by jim asi šlo.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 17:04)

To je pěkná chlupatice. https://www.webstagram.one/media/BPN4aTcB1TX https://www.webstagram.one/tag/puffercoatneeded Tady se fotěj a v běžném životě to ani nechtěj nosit. Přitom v tom vypadají tak pěkně. Nosit u pánské péřovky kapuci s chlupatým lemem nebo ne??? Na ženských to vypadá skvěle, ale na chlapovi???

KM (Po, 29. 4. 2019 - 21:04)

Ty, co se foti tady, to v beznem zivote nosi. Prece nemuzes podle jedne fotky hodnotit vsechny holky. Ale to je tak 3 roky stara moda (fotka je 2017, to uz tyto bundy v mode koncily, dal je nosi cim dal min bab), ted nosi kozesinove lemovani na tech zelenych pytlich.

Kdyz se delaji kozichy na panskych bundach, tak je to asi v poradku, ne? Divne je, kdyz muz nosi damskou bundu. Osobne kozichy nemusim, ale na cizich mi nevadi. Sam ani nemusim kapuce, mam radsi bud schovavaci jako v TNF, nebo odendavaci na zip a kdyz ma prset, tak si ji pridelam. Teda vetsinou zapomenu, ale takovy je puvodni zamer.

Návštěvník (Po, 29. 4. 2019 - 22:04)

Já kluk z vesnice to zas nemám tak možnost sledovat v reálu. Zelený pytel vypadá jak?

s (Po, 29. 4. 2019 - 16:04)

Naf Naf se dají koupit na francouzském ebay, do vyhledávání zadej "naf naf doudoune". Mam jich odtamtud už docela dost, asi je to můj nejoblíbenější model.

Lukáš (Po, 29. 4. 2019 - 22:04)

a jaké mohl bych vidět fotky? blbý je že neumím francozky prostě se tak max domluvím slovensky a to je vše takže jak takovou bundu koupit? [email protected]

Lukáš (Po, 29. 4. 2019 - 18:04)

Péřovky naf naf vypadají skvěle.

Lukáš (Po, 29. 4. 2019 - 00:04)

ještě bych chtěl vědět jak nakupovat na ebay problém je ten že už dávno nemám účet posílat peníze prodejci můžu max přes složenku sháním krátkou péřovku puffer naf naf nevíte kde se dá sehnat ? kromě ebay ?

BP. (Po, 29. 4. 2019 - 08:04)

Teď už je to spíš přeorientované na léto.
zalando.cz nebo zbozi.cz

Lukáš (Ne, 28. 4. 2019 - 23:04)

Na lidi zde se můžu akorát vysrat důvod sebevraždy je ten že propuká mi rakovina také deprese ale to je jiná pak na facebook bych se nikdy nedoznal že mám fetiš když tam mám své fotky atd jen bych se ztrapnil a mé okolí by mě mělo za úchyla co si drandí péro s bundami jako fetišista to musím tajit tady na foru to jde také do kytek urážky povyšování atd ale jak jsem kdysi zmínil díky tomuhle tématu jsem po prvé přišel na to že nejsem sám s tímhle fetišem že je nás víc dřív jsem si myslel že jsem na palici že mám divný koníček zlozvyk se dělat do bund nebo se rád do nich oblékat a podobně díky tomuhle tématu mi došlo že se jedná o fetiš a dám za pravdu na magory se fakt vysrat nereagovat oni budou vždy přesvědčení že mají pravdu oni a plantat pátý přes devátý pak tedy atˇ se tedy ta udajná Lenka vyjádří jestli je chlap nebo ženská.

Lukáš (So, 27. 4. 2019 - 04:04)

hromada lidí nepíše tečky čárky pak ty mezery občas se mi stane že když dám mezeru tak se tam nedá nekontroluji to po sobě spravit text už nemůžu jen něco řeknu zeptám se atd pak hlavní je to že napíšu věci které dávají smysl jsou mnohem horší pisatelé než já když potřebuji se zeptat jak si koupit péřovku z ebay když nemám žádný účet tak se nic nedovím nebo že sháním péřovku naf naf a tetˇ se tu zase řeší čeština chápu že je to myšleno dobře ale už jsem takový nebo to mám brát jako začáteční provokaci ? pokud tu někomu vadím tak se můžu na tuhle diskuzi z vysoka vysrat a budu chodit jinam než sem.

Reklama

Přidat komentář