Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Po, 8. 4. 2019 - 20:04)

Taky se klidně vyspi abys byla odolná. Já taky na tebe myslím a na Libora, ale bude to nakonec dobrý, když se budete spolu navzájem podporovat. Hlavně buď hodně ohleduplná k němu a když se budeš trápit tak mi napiš.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 20:04)

Já vím. Musíme jít dál. Ale je to moc těžký.

Jakub pro Klárku (Po, 8. 4. 2019 - 20:04)

Máš moji maximální podporu. Vím, co asi prožíváš a myslím na tebe a musíš se dobře vyspat na zítřek abys mohla být Liborovi oporou.

Markéta (Po, 8. 4. 2019 - 20:04)

KLárko všechno tady má naopak smysl. To není tak jak si myslíš. Budeš mít rodinu,děti, vnoučata a budeš z nich mít radost. Já vím, teď máš špatnou náladu, ale Nikolka a maminka a kamarádky to vše je a bude pro tebe důležité včetně Libora. Uvidíš.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 19:04)

dívala jsem se z okna na západ Slunce a myslela na Libora. Ozval se a já z toho vnímám jeho velký žal a bolest. Mám taky strach a vím, že jsme nemusely přežít když tady nám ubližoval otec. Mám strach o mamču a Nikolku akdyž byla nemocná bála jsem se aby dýchala a hladila jsem jí každý večer a plakala pro ní. Bojím se, co bude zítra. Jestli se probudíme živí a proč má člověk žít, když zemře. Proč má mít lásku, když skončí. Proč má studovat, když je to k ničemu.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 19:04)

Děkuju, děkuju moc.

Věrča (Po, 8. 4. 2019 - 18:04)

Klárko moc vám oběma také držím palce. Já to musím nejprve taky rozdýchat, ale jsem přesvědčena že to zvládnete. Bližší později. Pozdravuji z hlavniho města.

Miška (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Klárko svíčku jsem zapálila a myslím na tebe. Oplakala jsem to, byla jsem doma sama a tak jsem v koutku bulila a prosila svou babičku, aby dala mamince tam v nebíčku štěstí a bylo mi moc smutno. Taky myslím na Libora a tebe a ani dnes nemohu psát o čůrání s Jakubem. Necítím se k tomu uvolněná ani o mém čůrání dnes ale nejvíc jsem asi čůrala když jsem přišla ze školy s plnou baculkou. Klárko myslím na tebe tady z jižních Čech z Dačic.

Thomas (Po, 8. 4. 2019 - 14:04)

Možná se to sem teď nehodí, ale přesto myslím si, že se tím uvolníte a proto se zeptám. A čůraly jste holky dnes venku? Jinak Klárko tohle není žádná sranda, ale musíš myslet na lepší věci a hlavně být Liborovi oporou. Jeho maminka asi byla mladá a to nemusí být žádná legrace. Já si to zpětně tady najdu, ale myslím, že Libor je dokonce jedináček a tak to pro něho může být velmi krutý.z Když mně zemřela matka já jsem se z toho dostával 2 roky a ještě dnes mám občas depky, přestože působím jako necitlivej tvrďák. Držím ti palce.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 15:04)

Libor se teď odpoledne neozývá a vím, že musí chcebýt sám a v klidu a nejradši bych byla s ním. Je to kluk co nemá sourozence. Ano čůrala jsem dnes s kamarádkou ale spíše jsem byla smutná a uplakaná a tak jsme chvilku seděly na lavičce u autobusové zastávky a tam už jsem se musela za lavičkou vyčůrat, protože jak jsem byla rozhozená ani jsem to neřešila kde to pustím. Vím, že jelo po silnici auto a šla nějaká paní, ale mně to bylo jedno a normálně jsem dál čůrala za lavičkou na bobku do trávy. Pak jsme šly kolem viaduktu a tam jsem se rozbulila ještě víc, protože jsem si připomněla ty hezký chvíle s Liborem a vyčůrala jse se tam znovu a kamarádka taky. Já teď opravdu chodím na malou často ikdyž vyčůrám méně než jindy a je to asi tím stresem a strachem o Libora. V sobotu tak usedavě a zoufale plakal, že jsem to u kluka ještě nikdy nezažila. Jeho maminka byla opravdu mladá 46 roků a vím, co se stalo, ale nebudu to tady psát , protože jsem to slíbila z úcty k němu a jeho rodině a tohle je pro mne posvátné a to neporuším nikdy. Půjdu s Nikolou chvíli na sluníčko na zahradu. Nejradši bych se rozjela za Liborem do Liberce a byla s ním. Mám strach, že to ponese velmi těžce a bojím se o něj. Opravdu hodně.

Markéta (Po, 8. 4. 2019 - 17:04)

Klárko jak je ti? Cítím s tebou a nejradši bych se za tebou rozjela do Mimoně hned. Jestli chceš tak to udělám nebo jindy, dnes bych se vrátila asi pozdě, když vidím, že už je čtvrt na šest. Opravdu vypiš se z toho a klidně přijeď i ty za mnou kdybys chtěla, u nás budeš mít dveře otevřené. Maminka tě taky moc pozdravuje a přeje ti sílu a lásku s Liborem. On bude potřebovat nyní velkou psychickou oporu a jestli je opravdu jedináček tak to může opravdu snášet špatně. Myslím na tebe a Miška udělala jak jsem četla skvělý gesto se svíčkou a u mne za maminku Libora už taky svítí.

Znalec (Po, 8. 4. 2019 - 13:04)

Dobrej dějovej zvrat. To jsem nečekal.

Hynek (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Jestli ti to připadá jako film tak jsi teda ulít.

Znalec (Po, 8. 4. 2019 - 16:04)

Vždyť to jsou všechno nesmysly. Kdyby ty lidi tady byly normální, a to o čem píšou se reálně dělo, tak už si dávno domluví nějakou formu soukromé komunikace (možností je asi milion) a nebudou řešit takové zásadní věci na veřejné diskuzi podobného typu. A už tím spíš ne věci tak osobního a citlivého charakteru. Takže já nejsem ten kdo tu ulít.

Host (Po, 8. 4. 2019 - 17:04)

těch jak říkáš ostatních milion možností je hodně zneužitelných a já je nepoužívám také. Jestli je tohle fikce jak říkáš, ta tedy dokonalá. Ovšem potom mi nejde do hlavy motiv autorů.

Hynek (Po, 8. 4. 2019 - 17:04)

Já jsem ze začátku k tomu měl velmi rezervovaný vztah také. Lze ale snadno ověřit "pravost" či fikci a nyní jsem si jist ,že to není fikce a dokonce ta komunikace zde byla spíše náhoda a nebyl záměr aby se z toho vyvinula takováto sekvence. O to to má pro mne hlubší lidskou hodnotu. Klárko i za mne ...držím ti a Liborovi palce. Buďte silní.

Klára (Po, 8. 4. 2019 - 13:04)

Já moc a moc děkuju vám všem. K čemu je láska a společný čůrání a milování, když nakonec všechno skončí v ničem. Já teď nemohu psát taky,musím se zklidnit. Ve škole jsem to nějak přežila, ale cestou domů jsem bulila šly jsme s kámoškou a tak jsem měla podporu.

Markéta (Po, 8. 4. 2019 - 13:04)

Klárko,hrozný. Já nemohu ani nic napsat teď hned. Omlouvam se. Jsrm s tebou jak jen nejvíc to jde I s liborem.

Miška (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Klárko, moc s tebou cítím a tohle není žádná legrace. Věř mi, že ve mně máš tady spřízněnou duši a klidně mi kdykoliv napiš. Jakub to objevil tady a hned mi to volal. Zapálila jsem svíčku pro ní a ikdyž jsem ji neznala taky se mi chce teď opravdu plakat a asi to tak bude, protože jsem si vzpomněla jak mi umřela nedávno babička ,kterou jsem měla moc ráda.

Jakub pro Klárku (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Klárko to mne velmi zasáhlo lidsky a moc ti přeju abys byla pro Libora oporou. Já ti pomohu kdykoliv jestli budeš potřebovat.

Reklama

Přidat komentář