Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karel (St, 10. 4. 2019 - 15:04)

A držela sis ji při tom čůrání? Nebo přidržuješ si ji někdy při čůrání?

Návštěvník (St, 10. 4. 2019 - 10:04)

Miško a jak pokračovalo to páteční a sobotní čůrání ?

Miška (St, 10. 4. 2019 - 08:04)

Miška také zdraví Klárku ze školy. Bude to nakonec dobrý a zvládneš to s Liborem. Musíme žít pro radost, jinak by se Liborova maminka na nebíčku trápila, kdyby nebyl šťastný s tebou.

Markéta (St, 10. 4. 2019 - 07:04)

Pozdrav z Roztok. Myslím na tebe a posílám ti podporu!

Klára (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Dobré ráno. Jsme se ségrou vpořádku. Včera mamča večer přišla k nám do pokoje a opět jsme si povídaly a trochu mně tím uklidnila, ale stejně večer jsem to nevydržela a bulila jsem stejně.Moc se trápím pro Libora, protože ho miluju. Nikolka spala u mne opravdu byla moc fajn a prý jsem u ní usnula uplakaná s hlavou na bříšku a ona mne pak sundala na polštář a to už vůbec nevím. V noci jsem se probudila na čůrání jako první překvapivě já a tak jsme si došly obě. Ségra byla tak rozespalá, že jsem jí musela sama stáhnout kalhotky a posadit na záchod a hlídat, kdy to bude mít hotový,oblíknout jí a pak jsem jí stále napůl usnutou dovedla a uložila do pelíšku ,kde okamžitě spinkala dál. Pak jsem se teprve vyčůrala sama a dospaly jsme celou noc. Půjdeme do školy .Libor se zatím neozval ,ale myslím na něj od prvního probuzení a tak snad bude alespoň trochu hezký den, ikdyž jsem smutná.

Ikk. (St, 10. 4. 2019 - 04:04)

Skvělé lidské sdilení.

Miška (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

Klárko chtěla jsem ti napsat více, ale po tom, co napsal Libor jsem dojatá a nemohu udržet slzy. Promiň zítra.

Libor (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

chtěl bych poděkovat vám, co jste mně přes Klárku nebo i přímo nyní vyjadřovali podporu a ve velké pokoře si toho vážím a přijímám to s maximální úctou. To ,že už zde nekomunikuji od chvíle co jsem se setkal s tak nádherným a duševně čistým člověkem jako je Klárka neznamená, že bych vámi pohrdal ale Klárka je pro mne životní a osobní prioritou. Prosím přijímejte život v radosti a nedopusťte, aby kdokoliv v životě byl nešťastný a trpěl, protože láska je to nejvíc,co si můžete navzájem poskytnout a vytrvat ve svazku na věky věků. Libor.

Markéta (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

Klárko, ale to je přece dobře. Nesmíš v sobě držet emoce a Nikolka bude v tý chvíli ti nablízku jako jsi byla ty Liborovi a to je to nekrásnější, co můžeš nyní prožívat. Jen na to myslím a už se mi chce plakat taky. Mám tě moc ráda a když máš bolest ty, já ji mám a prožívám s tebou. Uvolni se a vyspinkej k Nikolce se přitul a klidně potichu plakej do polštáře nebo u ní a ona ti dá tu blízkost a ochranu, kterou budeš potřebovat. Neboj se.

Klára (Út, 9. 4. 2019 - 21:04)

Jakube a holky moc děkuju za všechnu podporu a ani nevíte jak si toho vážím. Nikolka se nastěhovala ke mně dnes do pokoje a chce být se mnou do rána, abych prý neplakala a nebyla smutná, jenže já se bojím, že to v sobě stejně neudržím a budu bulit stejně. Ale to, že bude u mně dnes je od ní hodně hezký a sama to udělala a já mám vnitřně velkou radost, ale stejně jestli si vzpomenu na Libora a jeho bolest tak ty slzičky prostě asi půjdou ven, moc děkuji za vše. Ozvu se jak to zvládám. Dnes to bylo i pro mne náročné a vlastně je, ale LIbor mi stojí za to,abych mu oporou byla a já to tak velmi cítím a chci.

Jakub (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Klárko myslel jsem na tebe a libora celý den a držím ti palce také. Jsi moc hodná, že se nám svěříš, protože je to také pro tebe forma uvolnění.

Markéta (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Ahojky Klárko, já jsem předpokládala, že to bude mít asi podobný průběh a je topro Libora opravdu velmi otřesný prožitek a ty jsi mu nyní velkou oporou. To, že se u tebe může uvolnit a vyplakat a sdělit vše, co ho bolí beze strachu je nesmírně důležité. A jestli se bojí, že ho odmítneš proto, že si myslí, že nefunguje jako chlap po sexuální stránce je hloupost a myslím si, že on ještě funguje na to, co prožívá velmi suprově a to, že se udělá do tvé broskvičky hned jak se do ní dostane je naopak ukázka toho, jak tě má rád a jak ho motivuješ a to se opravdu postupně upraví. Moc děkuji Klárko za informace a prožívej podle možností příjemný večer.

Klára (Út, 9. 4. 2019 - 20:04)

Libor přijel v poledne a já jsem poslední hodinu vynechala abych byla s ním. Odjeli jsme za město a zůstali stát na prvním místě v přírodě. Libor byl úplně zdrcenej a dlouhoi jsme jen mlčeli a bylo to moc smutný. Já se bála cokoliv se zeptat, abych ho neranila a on pak začal povídat sám, ale po pár slovech mne objal s dal mi hlavu do klína s rozplakal se jako malej kluk. Já jsem se ho marně snažila utišit a hladila ho po vlasech, ale nešlo to a nakonec jsem z toho bulila jsem taky. Až po dlouhé chvíli jsme byli schopni si začít trochu povídat, ale moc to nešlo. Zeptal se mně, jestli může se mnou být do večera a mamča mi to dovolila a tak jsme spolu vyjeli jen tak po okolí a zastavili se u opuštěné hájenky a šli se projít.Vnímala jsem, že je opravdu velmi zdrcen a přiznal se, že bere prášky na uklidnění na noc, protože nemůže spát a nemůže nic. A pak přišla druhá jeho krize, která mne velmi překvapila, protože se omlouval za to, že minule nefungoval úplně jako chlap a že se bojí, že ho kvůli tomu nebudu chtít a že o mně přijde a opět se rozplakal a mne to velmi vykolejilo, protože při tom,co prožil fungoval skoro úplně normálně a mnoho jiných kluků by třeba nefungovalo vůbec. Prý ,že mne tak miluje že když se dostane do mé pipinky ihned se vypustí a že by chtěl udržet více abych si to s ním užila. Ale to si myslím se poddá a i tak to bylo moc krásný. Je toho na něj asi opravdu velmi mnoho a snažila jsem se ho všemožně maximálně podpořit. Samozřejmě jsem za to odpoledne potřebovala třikrát na malou a bylo to jediné, co ho dokázalo trochu odreagovat. Poprvé jsem čůrala hodně na procházce hned u cesty a on zareagoval jako kluk normálně, ale nebyl schopen ničeho víc a ani já bychv týhle situaci nebyla schopna nic. Podruhé jsem čůrala asi za hodinku a to už spíše méně a rychle a opět se mu to líbilo a potřetí večer když jsme se loučili tak mne sám o to požádal a mně se chtělo opravdu dost a tak jsem to před ním ráda pustila u jeho auta na kraji města. Říkal, že by mne moc chtěl celou, ale že psychickynemůže, ale že se mu líbí i moje čůrání alespoň takto. Já to plně chápu a vůbec to neberu jako slabost. Vůbec nemohl odjet a nemohl se rozloučit a před chvílí mi napsal, že už je doma, ale celou cestu prý plakal a jel velmi opatrně. Nechci psát o jeho rodině víc a jsem z toho taky smutná, ale jsem moc ráda, že ho mám a že mumohu být oporou.

Klára (Út, 9. 4. 2019 - 19:04)

Markétko a Miško děkuji za starost. Přišla jsem domů, napíšu postupně, je to hodně silný.

Miška (Út, 9. 4. 2019 - 17:04)

Já taky pozdravuji. Jak se máš.?

Markéta (Út, 9. 4. 2019 - 16:04)

Klárko myslím na tebe. Jak to proběhlo?

Miška (Út, 9. 4. 2019 - 11:04)

Já stojím pevně za názorem Markéty a moc na tebe myslím a na Libora také. Jsem s tebou v myšlenkách opravdu každou chvíli a to vaše setkání bude hlavně o vzájemné podpoře a souznění. Čůrání být může, ale první bude hlavně tvoje blízkost a pochopení. Já si myslím, že až se potkáte tak se Libor možná sesype a vše se uvolní z něho ven a já bych ho opravdu nechala vyplakat a povídat a to není žádná ostuda, hlavně v takové situaci. Nezávidím ti to, ale máš moji podporu. A obrovskou!

Markéta (Út, 9. 4. 2019 - 07:04)

Nakoukla jsem na net a jsem ráda, že jsem ještě zastihla tvůj vzkaz takto brzy. Je moc dobře, že Libor přijede a klidně spolu užijte maximálně času, ikdybys odešla dřív ze školy. Já bych se vymluvila, že mi není dobře a bylo by to nebo bych řekla pravdu, že se stalo to a to. Libor si myslím potřebuje s tebou sdílet svou bolest a já věřím, že budeš velmi citlivá k němu a opravdu ho nech hlavně povídat a když bude bulit, tak ho prosím nech opravdu vybulit, to není žádná ostuda. Říká se, že kluci nebulí, ale to je jen mýtus. Já vím, že bulí taky a často třeba tajně. Nemyslím si taky, že dnes bude pro něj hlavní, abyste šli spolu čůrat, dokonce si myslím, že kdybys potřebovala, on tě nechá vyčůrat samotnou a nebude se ani chtít dívat , jak bude psychicky na dně. Ale může to být i opačně, já jako kluk bych v týhle situaci se těžko mohla milovat s holkou, ale zase na druhý straně by mi to pomohlo tím zážitkem s čůráním nebo milováním pomoci zapomenout na chvíli na trápení a ještě více si uvědomit, kdo mne miluje a u koho mám oporu. Tak jsem zvědavá a držím tvám palce ať to zvládnete !

Klára (Út, 9. 4. 2019 - 06:04)

Dobré ráno všem. Libor dnes přijede za mnou a vyzvedne mne ze školy a budeme spolu. Je smutný a hodně zoufalý a já jsem ráda,že budu moci být s ním. Snad ho trochu povzbudím a vůbec je jedno jestli budeme nebo nebudeme spolu čůrat. To teď není zásadní. Chci být s ním jako člověk, který mu dá svou přítomnost, který ho pohladí a který mu bude naslouchat. A´t mi poví vše,co ho bolí, ať se vypláče u mně v bezpečí a jestli mu pomůže alespoň na chvilku zapomenout na starosti naše společné čůrání tak mu budu čůrat s láskou každou chvíli jen cose mi bude alespoň trochu chtít. Jsem z toho také hodně smutná a včera mamča poznala ,že mám krizi a tak jsme seděly i s Nikolkou večer v kuchyni a povídaly si. Já jsem nakonec usnula rychle a teď půjdu do školy.Kdyby Libor chtěl přijet i dřív, klidně školu opustím dnes dřív, abych mohla být s ním. Napíšu.

dívka (Po, 8. 4. 2019 - 22:04)

přečetla jsem poslední stránky jedním dechem a Liborovi a Kláře moc fandím v týhle těžký situaci. Budete se víc navzájem potřebovat a ikdyby se Libor třeba ozýval méně, neznamená to, že tě nepotřebuje jako oporu. Nikdy bych si nemyslela ani v nejmenším, že na týto rubrice se najde takový vztah a takový příběh. Považovala jsem to jen za vedlejší produkt uvolnění a rad a tohle je velké překvápko a už jsem dala echo mnoha dalším lidem,aby sem taky nahlédli na osudy Klárky a jejich nejbližších.

Reklama

Přidat komentář