Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (Pá, 5. 4. 2019 - 20:04)

Klárko to je zajímavý, já jsem dnes taky unavená asi od šeti hodin a taky asi budu polehávat. Asi bude změna počasí. Myslím na tebe a mám tě ráda. Ozvu se zítra.

Klára (Pá, 5. 4. 2019 - 20:04)

Markétko pozdravuji z chaloupky. Dnes jsem trochu unavená a ségra taky, že jí bolí hlava a tak asi pujdeme brzy do postele a pustime si televizi a možná budeme chrnět u ní. Pak ji vždycky vypne ten,kdo se dříve vzbudí a to je ségra,protože chodí v noci čůrat. Nebo nám ji vypne mamča,když zjisti, že je zapnutá a my tuhý. Příjemný vecer !

Honza (Pá, 5. 4. 2019 - 19:04)

To je moc krásný, když se kluk může koukat jak to z ní stříká proudem ven. Já jsem na to taky ujetej,ale sehnat holku na čurání není snadný.

Thomas (Pá, 5. 4. 2019 - 17:04)

....to jo, ale hezky se na to divá, když jim to jde z pipinky ven.

Host (Pá, 5. 4. 2019 - 17:04)

Všechno jsou to uchcaný křivochcálky

Ikk. (Pá, 5. 4. 2019 - 16:04)

Jak čtu jaká je myška uchcaná,tak se mu už vychcala minimálně dvakrát taky s velkou louží.

Klára (Pá, 5. 4. 2019 - 15:04)

Dnes ne, musela jsem vyzvednout něco na poště a tak jsem přišla domů jinudy a pak jsem čůrala doma a vydržela jsem to, ikdyž jsem potřebovala celkem dost.

ikk (Pá, 5. 4. 2019 - 15:04)

Klárko a čůrala jsi dnes venku pod mostem?

Klára (Pá, 5. 4. 2019 - 15:04)

Markétko moc tě pozdravuji také a přeji hezký den. Mamča chce nás odvézt na chaloupku už dnes a tak to máme trochu hektický, ale čas si udělám na tebe vždycky. Hele já taky myslím na Jakuba a na Mišku jak to spolu měli a mají. Byly tady nějaký hlasy, že se na ně přijdou podívat nějací kluci. No myslím, že asi ne a i kdyby, tak Jakub asi přijel autem a tak bych Mišku odvezla někam do přírody mimo město a tam si užívala jara a třeba i čůrání. Taky si myslím, že by se Miška bála do Telče s ním do penzionu nebo hotelu, protože se nabízí, že by byla v nevýhodné situaci ,kdyby chtěl ještě něco víc a mohl by ji vydírat, že když to neudělá, tak ji neodveze a podobně. Ale myslím si ,že Jakub je podobný kluk Jako Libor a neudělá nic, co by Miška nechtěla.
Zítra přijede Libor k nám na chatu, ale mamča nechce, aby tam byl se mnou do rána, asi má strach, že by chtěl něco víc, ona to o té sobotě pod mostem co se dělo neví. Libor to ale respektuje tak se uvidí, třeba mamču přesvědčím. Půjdeme se projít, líbí se mu moje čůrání moc a tak to může skončit i venku něčím jako minule a já bych to i chtěla, kdyby se to třeba stalo. Jsou tam takový tajný místa a nebo bychom se mohli někde schovat na chaloupce ve stodole a podobně. Mám asi romantický sny. Ráda bych ho zítra pozvala do hospůdky, ale to by musel zůstat do neděle aby se mohl napít se mnou. Snad bych to nepřehnala jako minule s tím pitím. Když si to vybavuju zpětně, tak to bylo hrozný, nejprve večer mi bylo špatně a zvracela jsem několikrát u zastávky, když pro mně přijela mamča a hlavně druhý den ráno kdy jsem vyblinkala všechno na záchodě v jednom kuse snad desetkrát za sebou a ségra mně hladila a držela mi vlasy, abych je neměla poblinkaný. Blbý vzpomínky ,ale realita. Markétko užij si víkend a písnu ti jak to půjde. Snad se nám Jakub nebo Miška ozve.

Markéta (Pá, 5. 4. 2019 - 16:04)

Taky jsem zvědavá, jak to dopadne. Užij si super víkend s Liborem a jsem ráda, že s ním můžeš sdílet vše společně a lásku. My zítra pojedeme do města na trhy a pak chci jít s holkama večer taky ven, protože jedna má narozky a tak to trochu oslavíme u ní doma. Kluci tam bohužel asi nebudou a tak hrozí maximálně kocovina druhý den, ale dám si pozor, abych nedopadla jako ty minulý týden. Dnes jsem od vlaku taky čůrala a dnes hodně, takže jsem to pustila hned u prvního stromu za zastávkou, když vlak odjel a dvě holky, co vystoupily se mnou trochu poodešly. Ty ale znám z Roztok a tak bych se před nimi až tolik zase nestyděla, navíc ta jedna taky často dělá malou cestou domů a když jdeme spolu samy tak se také stalo, že jsme čůraly společně. Dnes ne, ale broskvička ikdyž jsem byla hodně plná dělala taky jen mírný proud a pak se rozčůrala naplno do větší louže.

Markéta (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

Tak myslím na Jakuba jak to s Miškou dopadne. Hynku to je dobrý nápad, ale Miška se opravdu asi bude bát,aby po ní nechtěl ještě něco další. Ona neodpověděla, jestli už měla kluka a a si tedy neměla a pak ji chápu i to,že může mít mindrák, že je fyziologicky i tam menší. Pozdravuji a tebe Klárko a přeji tobě pohodový den také.

Hynek (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Když bude Jakub šikovnej a jemnej tak to nebude nepříjemný.

Miška (Pá, 5. 4. 2019 - 09:04)

Právě. Holky tady psaly, že když maj baculku malou, že je to nepříjemný. A já jsem drobnější a tam ji mám taky malou.

Miška (Pá, 5. 4. 2019 - 08:04)

Jakube super! Hynku dobrý nápad, ale trochu se bojím, že by mi to pak chtěl udělat do baculky. A to venku přes den ikdyž budeme schovaní bude těžší. Taky napíšu jak to proběhlo.

Hynek (Pá, 5. 4. 2019 - 09:04)

Udělat to do baculky je přece to nejhezčí. Ty jsi ještě kluka asi neměla,,že?

Hynek (Pá, 5. 4. 2019 - 08:04)

Jakube, ty bys měl Myšku vzít na to ubytování do Telče a tam nebudete nijak rušeni a můžete nekontrolovaně pít abyste mohli hodně čůrat a bude to v klidu. Přeju vám to taky. Dej vědět.

Jakub (Pá, 5. 4. 2019 - 08:04)

Miško ahoj. Vyrážím z Dobrovic. Budu tam ve smluvenou dobu. Těším se!

Antonio (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Já se taky přijdu podívat, tak se nás tam asi sejde více

Antonio (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Já se taky přijdu podívat, tak se nás tam asi sejde více

Antonio (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Já se taky přijdu podívat, tak se nás tam asi sejde více

Reklama

Přidat komentář