Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Jakub přijede za týden znovu.

Ikk. (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

A já?

Hynek (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

To mně mrzí.

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Nemáš.

Hynek (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Chtěl bych poznat tvé krásné oči a tebe celou. Mám šanci?

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Ještě toho bylo hodně, ale napíšu postupně. Jakubovi to nevadí, ale ať píšu já. Nevadí mu to, protože se jmenuje jinak křestnim jménem.

Markéta (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Jj. Taky se ozvu později. Včera to bylo veselé,ale bez kocoviny v pohodě na těch narozkách.

Klára (Ne, 7. 4. 2019 - 10:04)

Markétko také pozdravuji. Je toho hodně nového, ale písnu po obědě. Miško jsem ráda,že jsi ok a taky pozdravuji.

Hynek (Ne, 7. 4. 2019 - 10:04)

A co bylo dál ?

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 10:04)

Markétko děkuji. Pak jsme čurali ještě jednou v lese asi za hodinku, protože jsme vypili velkou lahev perlivé vody. Čurali jsme kousek od jeho auta a já musela hodně nutně, tak jsem to pustila rychle jako první a udělala jsem opět z baculky velký proud a on mi ji zase hladil při čurání. On byl hned vzrušenej a říkal když jsem se vyčurala, že on sice taky potřebuje, ale že mu to nepůjde, protože je ze mně tak velkej, že by to čurat nešlo a že by se chtěl strašně moc vupystit na mé oči a celou mou tvář já se na to těšila a chtěla mu ho dráždit, ale on se asi trochu zase styděl a udělal si to sám a okamžitě mi postříkal oči a obličej a já kdybych se nestyděla bych ho zlíbala na jeho celym šulinovi. A až pak se teprve vyčural normálně.

Markéta (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

Tak to je skvělé,že jsi vpořadku. Pozdravuji! Klárko tobě také příjemný den!

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

Mně se ale chtělo taky. U něj jsem se nestyděla a tak jsem si stáhla kalhotky a silonky a zvedla sukni a na bobečku to pustila taky. On mi hned dal na baculku ruku ikdyž čurala plně proudem a tlačil mi na ní až na dírku, odkud jsem čurala ale nezastavil čuraní. Počurala jsem mu šíleně ruku a on mně baculku hladil ikdyž to bylo hotový. Moc ho to vzrušovalo a viděla jsem jak ke velkej mezi nohama, ale o nic víc se nepokusil a šli jsme procházkou dál. Nejvíc se mu líbilo ale něco jinyho. Když mě viděl poprvé,`íkal, že mám nádherný oči a je ze mně uplnė vedle a to opakoval několikrát během dne.

Miška (Ne, 7. 4. 2019 - 09:04)

Bylo to moc hezký. Jakub přijel autem a radši jsme odjeli do přírody a k lesům. Rudolec a okolo, tam bylo fajn na procházky. Doma jsem se sice radši vyčurala než jsem šla, ale taky se víc napila a tak se mi za chvíli začalo chtít na malou znovu. On byl velmi hezkej a hlavně se styděl. Zastavili jsme u lesa a šli na procházku a povídali si o všem a taky o čurání. Mě se už chtělo, že bych čurala a jemu asi víc, protože řekl, že se už vyčurá, že musí nutně. Trochu se kroutil a svíral si občas šulina rukou přes kalhoty. To jsem viděla u kluka poprvé, my holky to děláme, že když chceme nutně čurat, tak si baculku držíme rukou, abysme ještě vydržely.
Tak si rozepnul kalhoty a okamžitě čural obloučkem na zem. Bylo to moc hezký, ale on se styděl a otáčel hlavu pryč ,ale za chvilku se nestyděl a dival se na vé čurání. Udělal velkou louži a já mu řekla, že bych mu ho chtěla při čurání držet. On že příští čurání jo.

Hynek (Ne, 7. 4. 2019 - 07:04)

Miško tak jaké to bylo ?

Tony (Ne, 7. 4. 2019 - 02:04)

nemyslím, ten už tu nechodí. Měl zcela jiný styl psaní.

je (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

jakub ten nudist'

Dobře (Ne, 7. 4. 2019 - 00:04)

Je to naprosto jinak

M (So, 6. 4. 2019 - 23:04)

To nebyla moč asi ale Squirt.
Myslim že ženské nedokážou čůrat, když sou lízané.
Zatímco ale ranní moč je cítit čpavkem a kyselinou močovou, která je např. stejná jako ze zapařených bot, tak pijete-li čistou vodu či džus, tak je bez zápachu a bez chutě.
Navíc moč se dříve používala na desinfekci a v armádě např. se v zimě močí do lahve na pití a tou se člověk zahřívá tělo.

Milo (Ne, 7. 4. 2019 - 10:04)

Je to moč.Ale najprv tiekla z nej tá číra tekutina.Bez chuti,alebo s chuťou ženského pohlavia.Najlepšie chutila,keď mala plodné dni.A vtedy mala takkú príťažlivú vzrušujúcu vôňu.Toto s nej tieklo pri klasickom sexe,ale aj pri orálnom.Ale pri orále,keď dosiahla orgazmus a ja som potom ďalej dráždil jej lono dostávala ešte silnejší,pričom ona doslova upadávala do bezvedomia a pritom sa jej telo uvolnilo a potom močila.

Milo (So, 6. 4. 2019 - 21:04)

Keď som to tu prečítal,tak ma napadlo,že tu tie posledné komentáre píšu mentálne zaostalí ľudia.A k tomu čúraniu.Ked som mal dávnejšie vzťah so staršou kolegyňou z práce(ona 45,ja 23 ročný),tak sme si pod sprchou pravidelne robili tzv. predohru.Ja som nedokäzal močiť ,keď sa mi postavil,ale ona keď som jej to robil orálne,pravidelne mala orgazmus.Vtedy sa jej uvolnilo telo a pritom močila.A bol to fantastický pocit,keď mi močila na tvár.

Reklama

Přidat komentář