Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Agáta (St, 13. 8. 2008 - 16:08)

Taky jsem zažila, že jsem byla našrot a vše jsem pustila do kalhot. Též jsem to zjistila až se to událo. A tím včechno jsem chtěla, říci, že kromě počurání jsem se totálně podělala. Taky se mi nechtělo, až potom jsem zjistila, že mám mokrý kalhoty a a pak (až se stala ta druhá nehoda)že se mi hovínka matlají pod zadkem). Kamarádka se začala šíleně smát, dokonce to i vyfotila. Až bude další třídní sraz, tak snad tam ani nepůjdu. Kdyby to nebyla cesta z maturitňáku, tak bych byla o hodně klidnější.

Návštěvník (St, 13. 8. 2008 - 12:08)

Máte nadprůměrně inteligentní dítě? Přemýšleli jste o speciální škole, aby se v původní nenudilo? Vyzkoušejte IQ test a hned uvidíte jak na tom Vaše ratolest je s inteligencí.
Po dokončení testu si můžete i vytisknout certifikát s výsledkem, všude jinde za tento test požadují cca 300,- Kč vč.certifikátu, my pouze 79,- Kč. Nejlépe zpracovaný IQ test, kterým je testovaný celý svět! (pouze na tomto odkazu!) http://cz.iq-test.eu/?d=12534

Jan (St, 13. 8. 2008 - 12:08)

Denčo, odkud to víš? Přece mohou zastavit a přičapnout někde u silnice. Nebo se bojí, že je uvidí nějaký chlap, co doprovází peloton.

pro našrot (Út, 12. 8. 2008 - 18:08)

To ses tak opila že sis ani neuvědomovala že se ti chce?

... (Út, 12. 8. 2008 - 17:08)

Dnes v noci - byla jsem "našrot"...

Denča (Út, 12. 8. 2008 - 17:08)

Já se naposled počůrala na kole. Nechtělo se mi odskakovat do křoví a přerušovat jízdu tak jsem to pustila do šortek. Pár lidí sice divně koukalo na flek mezi nohama ale přežila jsem to. Ostatně závodní cyklistky co vím čůrají při delších závodech do kalhot běžně

Lenka (So, 9. 8. 2008 - 16:08)

Sašo, obávám se, že se na to jen tak nezapomene, mě se to taky stalo ještě na ZŠ a všichni si to dodnes pamatují a na každém srazu se na to vzpomíná.

Sašo, (Út, 29. 7. 2008 - 14:07)

to je teda hodně nepříjemná ostuda, snad se to moc nerozkřikne a brzy se na to zapomene.

Saša (St, 23. 7. 2008 - 11:07)

Jirko právě že i při těch předchozích nehodách vždycky někdo byl a docela se to pak rozneslo.

Jirka (Po, 21. 7. 2008 - 22:07)

Saša: To ti tedy nezávidím, protože tohle tvé spolužačky nezapomenou a zaručeně to vytáhnou při příštím srazu. A sousedka ti to určitě ráda připomene také, pokud tě nemá v oblibě. Ale jsou horší věci na světě než tohle, akorát si měla holt smůlu, že se ti to stalo před svědky. A při tvých předchozích nehodách tě spolužačky viděly?

Saša (Po, 21. 7. 2008 - 16:07)

Tak naposledy jsem se počůrala, když jsem se vracela ze třídního srazu ze základky po 20ti letech. A co víc, pustila jsem to před některými bývalými spolužačkami a nebyla jsem schopná dělat nic jiného než se koukat, jak mi to pěkně teče do kalhot. Holky to nejdřív tiše sledovaly a pak se začali tak nehorázně smát, že jsem byla rudá studem snad i na zadku. A to ještě večer neskončil, na základce se mi staly asi tři takové počurávací nehody, dlouho mi trvalo, než jsem ty trapné vzpomínky vytěsnila z hlavy a holky na ně začaly vzpomínat a vykládat nahlas, jak se mi to stalo, atd. A já tam pořád jen stála mírně rozkročená a polulaná jak malá holčička. A aby té ostudy nebylo málo, tak mě večer ještě načapala sousedka, jak se vracím domů, ještě teď si mají ty drbny o čem vyprávět a já abych chodila kanálama.

Alena (So, 19. 7. 2008 - 22:07)

To: Klára
každý má jiný močák, jedna holka v autobuse naplnila litrovou PETku. Já už při tom půl litru taky začínám nechtěně ucmrndávat do kalhotek...

Klára (So, 19. 7. 2008 - 17:07)

To Hanka: půl litr je silný podprůměr, který by měl vydrže zdraví žák 4. třídy, dospělý člověk by měl udržet něco kolem 1 litru nebo tak O,8 litru.

Karel (So, 5. 7. 2008 - 10:07)

Tak já se naposledy počural v mích 43 letech dnes ráno, ale do plínek že jsem inkontinentní a nosím je už téměř stále. V minulosti jsem měl plno nepříjemných zážitků s počuráním na veřejnosti do kalhot. Někdy se při tom i hodně pokadím. Maratória po doktorech jsem už absolvoval, ale bez žádného nálezu tak už s tím k doktorům ani nechodím a nosím ty plinky. Nejčastšji bavlněné s igelitovýma kalhotkama, že mě neprotečou do nahavic jak se mně stávalo v těch dnešních moderních jednorázovkách pro dospělé. Jsou na mně sice znát ty plinky, ale sousedi o mých problémech vědí a nikdo se mi již nesměje. Prve ty příhody počurání do kalhot, několikrát jsem se při tom i hodně pokadil na veřejnosti, byly hodně trapné. Nedávno jsem se počural také v autobuse a to plným proudem bez plinek do kalhot, že to teklo až po zemi. Vedle mne seděla má dcerka která to vzala sportovně a cestou domů mně ještě pomáhala dělat křoví před zraky druhých kterých bylo na zastávce plno. ještě že jsme to měli domů z autobusu jen kousek. Také se mi ale stalo, že jsem se hodně počural i pokadil před cestou domů vlakem a průvodčí mě nechtěla pustit do vlaku. Nakonec mě nechala přeci odjet ale s podmínkou že cestu ztrávím na záchodě. Hodně velký trapas. Jedenkrát mě ani řidič autobusu nechtěl vzít a já musel čekat na další autobus než uschnu. To jsem byl ale naprosto střízlivý já téměř abstinent. Akorád měli asi strach abych nezamořil druhým obvzduší či neušpinil sedadlo. při tom jsem za tu příhodu já absolutně nemohl a neměl se jak jinak dostat domů, že nemám komu zavolat aby pro mě přijel jako někteří.

Hanka (Pá, 4. 7. 2008 - 09:07)

To Lucka: zkus vypít jedno dvě piva a pak uvíznout 30 minut třeba na lanovce na lyžích, já to nevydržela a pochybuju, že by to někdo zvládl v sobě udržet. Měchýř pojme maximálně tak půllitr, pak už je tlak natolik velký, že to svěrače neudrží a počůrá se každý...

Lucka (Pá, 4. 7. 2008 - 08:07)

někdy ve školce. teď je mi 20 a do kalhot si nečurám. přijde mi, že vždycky se dá potřeba nějak vyřešit a není potřeba to pouštět do kalhot. od prvního náznaku nucení na močení do počurání je dost času na to, aby se s tím dalo něco dělat.

Pavla (St, 2. 7. 2008 - 18:07)

Jojo, tohle taky znám. Jednou jsme byly na nějakém zájezdě autobusem. Po dlouhé době jsme měli pauzu. Mně se chtělo šíleně čurat. Šly jsme s holkama do mekáče, jenže před náma přijel už nějaký autobus, tak tam byla docela fronta. A já fakt už musela zkřížit nohy a rukou se tam držet. Žádná mě nechtěla pustit, že prý potřebují taky nutně. Evidentně ale žádné nehrozilo, že se počurá. Pak najednou přišel jejich zaměstnanec a ostýchavě mi nabídl, že mi otevře přebalovací místnost, kde je taky WC. Souhlasila jsem, jak jsem vyndavala ruku z rozkroku, tak než jsem si sundala kalhoty na knoflíky, trošku jsem to pustila. Strašně se mi ulevilo, drobný flek na kalhotách nebyl přes delší triko vidět. OPRAVDU MOC CHCI JEŠTĚ JEDNOU PODĚKOVAT tomu chlapci, protože kdyby nepřišel, je jasný že bych se počůrala až do bot. Fakt děkuju.

Tonda (Ne, 29. 6. 2008 - 18:06)

Sprostý to teda bylo.Tohle se dělá dobrovolně,když to chtějí oba dva.Pak to má smysl.ALE NEZASTAVIT JE HNUSNÝ.

Jana (Ne, 29. 6. 2008 - 17:06)

Je opravdu zajímavé, jak to některé vzrušuje. Jednou jsme jeli s partou autem z nějaké zábavy, měla jsem vypito pár piv, a tak se mi během cesty začalo chtít na malou. Zůstala jsem na konec v autě jenom s tím jedním, a to už se mi chtělo tolik, že jsem ho poprosila, jestli by nezastavil. On, že to snad vydržím, a tak... Jenže já už měla fakt na krajíčku, nejdříve jsem se styděla ho požádat, ale pak jsem zjistila, že to fakt nezvládnu. Říkala jsem mu, že se počůrám a on na chvíli strnul a pak jsem si všimla, jak má na kalhotech bouli. Trošku jsem si už učůrla a to už jsem začala panicky řvát ať zastaví, on se lekl a zastavil. Už bylo ale pozdě. Hrozně se mi omlouval, že za to nemůže. Nevím, jestli je Vás takových víc, ale tohle mi přišlo od něj strašně sprostý.

tonda (Pá, 27. 6. 2008 - 10:06)

Tahle kombinace není špatná.Jo a časem se to naučíš zadržet.Akorát se připrav na to,že porvé to je skoro očistec.Taky něco pro Ivetu.Je jedno z čeho by jste se počůraly,hlavně,že by to bylo.Spoustu chlapů vzruší počůraná žena.Obráceně je to myslím stejný.

Reklama

Přidat komentář