Reklama

Výprask před diváky

Míla (St, 5. 10. 2016 - 12:10)

Mamka jednou pořádala babinec a prozradila, že na večer mám slíbený pořádný výprask. A ty babice nenapadlo nic jiného, než že by bylo zajímavé, kdybych ten výprask dostala hned. Mamka dlouho neváhala, šla jsem do předklonu a dostala jsem ukázkové bití vařečkou. Trapné bylo, že mimo těch žen tam bylo ještě asi deset děcek a velmi dobře se bavili nad mým ubohým zadkem.

Ivča (St, 5. 10. 2016 - 09:10)

Moc by se mi líbil výprask od pana učitele před celou třídou. Nebo od jiného staršího muže.
Ve škole jsem často drzá a odmlouvám. Provokuji pana učitele aby mě vytáhl z lavice na stupínek, ohl mě přes stůl s vyhrnutou sukénkou a rákoskou mi seřezal nahý zadeček.
Mám pocit, že pan učitel se nás bojí a nic si nedovolí, ani když ho o přestávce navštívím v kabinetu.

Dana (St, 5. 10. 2016 - 07:10)

no,když je to na holou a zadek je vystrčený, tak jde vidět vždy vše. Když mě řezala babička, tak se tam u toho byl bratranec. nikdy jsme to nijak neřešili, já taky viděla, jeho holou prdel a...když ho mlátila

Karel (Pá, 30. 9. 2016 - 08:09)

Holý zadek není to...Myslím, že tak zlé to není. Já jsem pár výprasků holek na holou viděl a když je ten divák trochu bokem, tak pipinu nevidí. To by musel stát kolmo před vystrčeným zadkem.

Milena (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Holý zadek není to nejhorší, to se na pláži ukazuje běžně. Trapné je, když je holka přehnutá přes kolena, že ukazuje všechny své intimní partie.

Petre (So, 24. 9. 2016 - 00:09)

Jako každá holka v pubertě...Jo tak to se určitě stalo, ha ha. Chtěla bych vidět matku, která by ukázala holý zadek své dcery před klukem. Jen aby je napadlo pak dělat něco jiného, když už viděl její holý zadek.

Hana (Pá, 23. 9. 2016 - 14:09)

Jako každá holka v pubertě jsem vyzkoušela i kouření cigaret. Občas mi máma cigarety v kapse našla a bylo zle. Ale říci jsem si nedala. Až jednou jsem si pozvala kamaráda k nám domů. Bylo mi šestnáct, dělala jsem frajerku a před kamarádem jsem si zapálila cigaretu. Kamarád nekouřil a já dělala frajerku a říkala, že o tom máma ví a že mi to dovoluje. Ale máma přišla z práce dřív a my, díky nahlas puštěné muzice, jsme ji přicházet neslyšeli. Najednou se objevila u mne v pokoji, viděla mne se zapálenou cigaretou a hrozně se naštvala. Okamžitě řekla, ať cigaretu zahodím a někam rozzlobeně odešla. Já myslela, že jde na nákup a že mám tedy dost času. Cigaretu jsem nevyhodila a dál před tím klukem dělala frajerku a říkala, že máma se zlobila jen tak, před ním a že to nemyslela vážně. Asi za pět minut přišla máma znovu, mrkla do pokoje a zase mě viděla se zapálenou cigaretou. Rozzlobeně vešla a já uviděla v její ruce čerstvě utržený lískový proutek. Než jsem se stačila vzpamatovat, přiskočila ke mně, vytrhla mi z ruky cigaretu, uhasila ji, popadla mne za ruku, a dotáhla mne k nejbližší židli. Tam se posadila, mě si přehnula přes koleno, před tím klukem mi stáhla kraťasy a posléze i kalhotky a před tím klukem jsem od ní dostala výprask na holou - a pořádný. Ječela jsem, protože to strašně štípalo, prosila, ale bylo to marné. Bolelo to hrozně, ale to bych i vydržela, horší bylo dostat na holý vystrčený zadek před klukem. Ale cigaretu jsem od té doby do ruky nevzala proto už se na mámu za ten výprask nezlobím. Kuřačka se ze mne nestala. Ale na tu ostudu, spojenou s výpraskem na holou před kamarádem, se pamatuji velmi dobře ještě dnes.

Jana (St, 21. 9. 2016 - 09:09)

a ted tu o karkulce JaničkoTy jako myslíš, že jsem si to vymyslela? Ale vůbec, znám i jednu další rodinu, kde se něco podobného stalo. Ale jinak a pro tu ženu hůř.

tvl (Út, 20. 9. 2016 - 22:09)

Mám 2 dcery, 8 a 12 let a...a ted tu o karkulce Janičko

Jana (Út, 20. 9. 2016 - 20:09)

Mám 2 dcery, 8 a 12 let a obě dostávají výprasky jen výjimečně za největší průšvihy. Starší dcera dostala naposled letos v květnu za podvod ve škole a to vařečkou na holou. Ale docela dost, až brečela. Ovšem v soukromí, snad jen její sestra se dívala, aby věděla, že podvádět se nemá. Nedávno jsem udělal průšvih já, při policejní kontrole jsem nadýchala, dostala 25 tisíc pokuty a přišla o řidičák. manžel byl hrozně naštvaný a starší dcera pořád mluvila, že ona by za tohle dostala výprask, ale když udělají průšvih dospělí, tak se prý nic nestane a že to je nespravedlivé a tak. Manžel jí jen okřikl, že nemá být drzá a tím to skončilo. Ovšem ona dcera měla pravdu, tak jsem řekla manželovi, že bych výprask zasloužila a že dcery mají vědět, že jsem na sebe stejně přísná jako na ně. Manžel o tom nechtěl nejdřív ani slyšet a myslel si, že si dělám srandu, ale pak souhlasil. Přinesla jsem z kuchyně vařečku, kterou jsem v květnu nasekala dceři. Manžel si mě přehnul přes koleno, ruku za záda, manžel mi stáhnul tepláky i kalhotky a nasekal mi na holou. Ještě že nemám syna, to bych se asi styděla a do toho nešla, ale před dcerami mi to tolik nevadilo. Bolelo to dost a asi bych i brečela, ale snažila jsem se být statečná.

Zdena (Út, 30. 8. 2016 - 01:08)

To je zajímavá historka....Pan ředitel se to samozřejmě dozvěděl. Byl strašně naštvaný. Pozval si manželku do práce, odepnul pásek a nařezal na holou manželce i sekretářce. Od té doby vše dobře funguje.

Jana (Ne, 28. 8. 2016 - 17:08)

Jako dát ženě výprask...To je zajímavá historka. Mě by zajímalo, jestli se to dozvěděl pan ředitel. Zda u to sekretářka řekla, co manželka udělala.

Jarka (Ne, 28. 8. 2016 - 13:08)

Jako dát ženě výprask...Tak to bych teda chtěla vidět. Tak když se perou děcka, většinou ale kluci, tak ten slabší často dostane nakládačku a odejde s brekem. Pro tu sekretářku to taky byla nakládačka. To ponížení, když ji stáhla kalhotky a dostala sekec na holou. I když je pravda, že se asi tolik nemusela stydět, horší by bylo, kdyby musela ukázat holý zadek před nějakým chlapem. Ale i tak to musela být potupa.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 21:05)

A to jako zadnej chlap podle tebe neviděl ženské zadek?

Zdena (Ne, 28. 8. 2016 - 10:08)

Proč by to nemělo být...Jako dát ženě výprask proti její vůli, že by muž nedokázal? No nevím, já něco podobného zažila asi před 5 lety. Manžel mé kamarádky je ředitel a začal si se sekretářkou. Manželka mu na to přišla a naštvaná přišla k nám do práce. ředitel byl zrovna na služební cestě. Nejdřív z toho vznikla strašná hádka, pak strkanice a nakonec se moje kamarádka s tou sekretářkou začaly prát. Tahaly se za vlasy, zkrátka taková ženská pranice. Nic jsem s tím nenadělala a v práci nikdo další zrovna nebyl. Pranice skončila tak, že vyhrála kamarádka. Ani nebylo divu, sekretářka byla drobná a hubená, zato kámoška má tak 90 kilo a výšku asi 180 cm, takže to jinak nemohlo dopadnout. No skončilo to tak, že sekretářka skončila přehnutá přes koleno, ruku zkroucenou za zády. A dostala od mé kámošky pořádný výprask na holou. Sice jen rukou, ale pořádně. Bulela při tom nahlas a křičela, nic jí t nebylo platné. Jednak jí to muselo dost bolet, ale taky to ponížení, dostat na holou prdel. A to u toho nebyl žádný chlap.

Jan2 (Ne, 28. 8. 2016 - 09:08)

Hele, co to tu kecáš. Na...Proč by to nemělo být legální? Záleží, jestli ta žena dostane naplácáno na holou se svým souhlasem nebo ne. Pokud ano, tak není co řešit. Pokud ne, tak to si moc nedovedu představit, jestli to lze. Tedy nasekat dospělé ženě na holou, když by to nechtěla a bránila se.

Jan (Ne, 28. 8. 2016 - 03:08)

Taky to tak vidím. Kluci...Hele, co to tu kecáš. Na tom, přehnout ženu přes koleno a nasekat jí na holý zadek nic není.
Já vím, není to plně legální.

Martina (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

Já bych se tomu moc...Taky to tak vidím. Kluci jsou frajeři a jen mluví. Když pak jde do ostrého, jsou z toho úplně vedle.

Karla (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

No o teda potěš, to snad...Hele prosímtě Jitko. Lidi mají různé zájmy a koníčky. Když nějakou ženu vzrušuje, že dostane naplácáno na holou před diváky, tak na tom není nic špatného. Pokud tím někomu neubližuje, jako že tady ne. Snad jen kdyby to viděly malé děti, ale i ty by to nějak zkously.

Jitka (So, 27. 8. 2016 - 13:08)

Hm, docela s tebou...No o teda potěš, to snad není pravda. Nechat si nasekat v dospělosti na holou? Od kohokoliv. To já bych tedy nesnesla. Mám v sobě na to dost hrdosti. Jenom ta představa, že mě někdo proti mé vůli okoukává holý zadek a ještě na něj dostanu. Ta představa je hrozná, asi bych se studem propadla.

Reklama

Přidat komentář