Reklama

Výprask před diváky

Ivča (Po, 17. 10. 2016 - 10:10)

Ano, to bych si moc přála, být ohnuta panem učitelem před celou třídou a dostat na holou. Moc a moc bych se styděla. Trošku se bojím že to bude bolet.
Ale tak se přeci musí vychovávat malá drzá holka.

ZDENĚK 62 (So, 15. 10. 2016 - 13:10)

Dnes bych klidně před holkama zadek ukázal ale ,když jsem chodil na základku a bylo mi 12let tak to jsem se vzpouzel.Párkrát jsem musel vystrčit zadek před kamarádkou.Dostával jsem řemenem na holou a spolužačka viděla můj sešvihaný zadek.já jsem se kroutil vřískal i prdnul.Po výprasku mě kamarádka škádlila,že jsem se při výprasku pokakal.Bylo mi hrozně trapně.Jednou jsem s klukama dostal výprask rákoskou,že jsme vyrazili sklo u záchodu,nepřiznali jsme se tak jsme všichni kluci dostali na zadek.Dostali jsme rákoskou.Každý dostal pět ran.Po jednom jsme se ohli přes lavici a každý dostal svůj počet.Děvčata co seděla ve předu počítali rány.Většina z más dostala výprask ještě doma.Já ještě doma klasicky řemenem.

Jitka (So, 15. 10. 2016 - 09:10)

Já klidně ukážu před...Přesně tak, že kluci uvidí můj holý zadek, na tom zas tak nic není. Alespoň se pobaví a mají nějaké vzrůšo. Však zadek jako zadek, ženské zadky se od sebe neliší. Horší bylo, že viděli i něco jiného a to jsem se tedy styděla. Samotný výprask sice štípal, ale dalo se to přežít.

Mirka (Pá, 14. 10. 2016 - 11:10)

Já klidně ukážu před klukama svůj nahý zadek ještě dnes, ale být přehnutá přes křeslo a tři minuty zblízka očumována, to je trochu něco jiného. A k tomu ještě to bití.

Jirka (Čt, 13. 10. 2016 - 22:10)

Ale já nechci mu nic...Ivo,tebe vzrušuje představa že bys byla ve škole bita?Nebojíš se,jak by to tou rákoskou bolelo?

Marťas (Čt, 13. 10. 2016 - 11:10)

s kamošem od sousedů jsme si jako kluci ve 13ti chtěli zkusit kouřit cigarety, zalezli si do boudy na nářadí na zahradě. Aby to na nás jeho segra nepráskla, tak jsem jí ukecali, ať jde s náma. Načapala nás tam ale jejich máma..a vzala to do svých rukou. My kluci museli nejdřív do sprchy, že prej nebude čuchat ten smrad z cigaret...a pak, jak jsme byli nahatí, tak nám každýmu nařezala 20 na holý zadek. To vše před tou kamošovou ségrou, tý bylo 11. Ta na nás práskal, že jsme jí tak trochu k tomu kouření nutili. Nj, není nad dobrou cigaretu. Od tý doby jsem nekuřák.

Jan (St, 12. 10. 2016 - 22:10)

Ale já nechci mu nic...Tak si na to zahraj třeba s přítelem nebo manželem, dá ti na holou a budeš si představovat, jako že to je před třídou. Nebo pokud by ses ráda styděla, tak třeba pomůže nějaký kamarád, před ním se budeš třeba víc stydět, že vidí zblízka tvůj holý zadek než třeba před kamarádem.

Ivča (St, 12. 10. 2016 - 22:10)

A divíš se, jak ten učitel...Ale já nechci mu nic naznačovat, chci aby mě ohnul přes stůl proti mé vůli a za moji drzost mi naplácal na holou před celou třídou.
Moc bych se styděla, stát tam s vystrčeným nahým zadkem a pan učitel by moje nejtajnější zákoutí.

Pavla (St, 12. 10. 2016 - 13:10)

Ano, jde právě o tu ostudu....Tak to věřím, zvlášť holky, které jsou stydlivější, by to od jakéhokoliv zlobení odradilo. Při pomyšlení výprasku na holou před celou třídou, včetně kluků, mi běhá mráz po zádech. Naštěstí jsem nic podobného nezažila ani nebyla jako divák. Jsem ale poněkud mladší, takže nevím, jak to bylo před rokem 1989.

Alena (St, 12. 10. 2016 - 13:10)

Výprask přes kalhotky a na...Ano, jde právě o tu ostudu. Já když chodila do školky, tak jednou 2 holky rozházely postele v celé místnosti na spaní. A soudružka učitelka nejdřív jedné a pak druhé naplácala na holou před celou třídou, i před kluky. Věřím, že to ani moc nebolelo, šlo spíš o tu ostudu. Je fakt, že pak si už nikdo podobná alotria nedovolil, protože při pomyšlení výprasku na holou před celou třídou si to každý rozmyslel. Podotýkám, stalo se to v roce 1983, dnes by podobné věci nebyly myslitelné.

Zdena (St, 12. 10. 2016 - 13:10)

Dívčí kalhotky...Výprask přes kalhotky a na holou vyjde skoro na stejno, zde jde jen o tu větší ostudu, hlavně když to bylo před kluky. Stejně to bylo nespravedlivé, já dostala na holou před kluky jen asi 3x, naopak to bylo mnohem častější. Já to ale nijak neřešila, ne že se kluci pobavili. Tak se podívali na holý dívčí zadek, alespoň pak měli podmět k honění večer pod peřinou.

Karel (St, 12. 10. 2016 - 10:10)

Dívčí kalhotky...Ano, přesně tak. U nás se s tím taky nemazlili. Výprask na holou jsem sice nejčastěji dostával já, ale když výjimečně dostala třeba sestra nebo sestřenice, tak to taky bylo na holou a nikdo to neřešil. Třeba to, že jsem viděl výprask na holou, kterou dal můj strýc mé sestřenici, která je o 5 let starší. Ta se asi musela docela stydět, mě bylo asi 7 let a jí tedy bylo 12, ale v té době mi připadala jako velká holka. A když jí strýc nařezal řemenem za záškoláctví a dvojku z mravu, byli jsme u toho já i můj mladší brácha.

Mirka (St, 12. 10. 2016 - 10:10)

Dívčí kalhotky pochopitelně před výpraskem nijak neochrání, ale bývalo to tak zvykem, že holka musela svléknout všechno prádlo, já také.
Nějak zásadně mi to neublížilo a aspoň že se kluci pobavili.

Ivana (Út, 11. 10. 2016 - 13:10)

Posledně jsem dostala výprask někdy v roce 1988. Dnes se to asi zdá nepochopitelné, ale já jsem opravdu i před klukama musela svléknout kalhotky a následovalo důkladné seřezání vařečkou.

Jan (Čt, 6. 10. 2016 - 21:10)

Nejblíž výprasku jsem asi...A divíš se, jak ten učitel měl poznat, že to chceš? Nevím, jestli to bylo před rokem 1989 nebo později. Ovšem, kdyby to ten učitel udělal dnes a opravdu naplácal nějaké holce v kabinetě na holou a ona to řekla, tak je to minimálně na vyhazov a možná i na kriminál.

Martin (Čt, 6. 10. 2016 - 12:10)

To jsi musela před klukama dobrovolně svléknout kalhotky a nechat se seřezat? Kdy to bylo?

Ivana (Čt, 6. 10. 2016 - 12:10)

Výprasku před cizími diváky jsem naštěstí byla ušetřena, ale jinak se vlastně můj každý výprask odehrával za přítomnosti dvou mladších bratrů. I na holou jsem před nimi mnohokrát dostala, to byla prostě součást trestu.

Vera (Čt, 6. 10. 2016 - 11:10)

Mamka jednou pořádala...Mílo, tak to jsem zažila taky, ale naštěstí ne v roli trestané. Byly jsme takto na návštěvě a kámoška mamky před náma seřezala tehdá asi 12 letou dceru. Musela se ohnout přes křeslo a dala jí přes náma všema na holou prdel. Bylo mi jí dost líto, dostala takovou gumovou hadičkou asi 30 ran. Jelita měla festovní. já do té doby dostávala doma tak 10 ran na holou vařechou. bohužel tato situace zapůsobila na moji mamku natolik, že na ruhý den za 4 ve škole jsem dostala velmi podobnou hadičkou na holou prdel já. od té oby každý výprask byl s ní a ran nesčetně. Auky

Ivča (Čt, 6. 10. 2016 - 08:10)

Nejblíž výprasku jsem asi byla když po klasifikaci jsem o hodinu matiky postupně šustila pytlíkem, jedla svačinu, vyrušovala při výkladu, nahlas se bavila v lavici, esemeskovala pod lavicí. Pan učitel vyvolal mě k tabuli vypočíst příklad. Hodila jsem otrávený výraz, schválně dělala chyby a když pan učitel se otočil, vyplázla jsem na něj jazyk. Pan učitel se rozčílil, ať si nemyslím že když je vysvědčení napsané, že mě nemůže potrestat a o přestávku příjdu do kabinetu. Den předem jsem si koupila nová krajková tanga a oblékla krátkou sukénku. V kabinetu pan učitel dlouze kázal proč jedničkářka vyrušuje a zlobí. Že nervy má jen jedny, unavené hlasivky a neučí jen jednu zlobivou holku ale 7 tříd zlobidílek. Správně by mě měl ohnout a nasekat na zadek. Ano to si zasloužím. Tentokrát ti odpouštím a teď už běž.
To pan učitel zklamal. Na světě už nejsou odvážní a silní muži.

Honza (St, 5. 10. 2016 - 13:10)

Kolik ti v té době bylo let? A dostala jsi na holou??

Reklama

Přidat komentář