Reklama

Výprask před diváky

Pavel (Po, 7. 11. 2016 - 15:11)

Lucko, podstoupila jsi také sama někdy narozeninový výprask???

Majkus (Út, 1. 11. 2016 - 19:11)

Jo, to jsem. A co má být?Ivčo, to by mě zajímalo, jak to máš v představách. Klidně napiš na [email protected] a Ti napíšu zase svoje.

Gama 2 (Út, 25. 10. 2016 - 14:10)

Jo, taky jsem něco...Ve které firmě pracujete? A na jaké funkci? Nabírají tam ještě? :-D

Lucka (Út, 25. 10. 2016 - 12:10)

Já jsem jednou zažila tzv....Ještě k tomu narozeninovému výprasku.
Odehrával se odpoledne u bazénu a jak jsme všichni byli rozjaření, tak nikoho nenapadlo odehnat děcka. Takže mezi nadšenými diváky té exekuce bylo i deset dětí včetně tří jejích.

Zdeněk (So, 22. 10. 2016 - 10:10)

Dostat na holou není nic...Já to zažil v roce 1983 ve školce. Dvě holky tenkrát rozházely před povinným spaním všechny postele, prostě řádily. Chytla je při tom soudružka učitelka. A nejdřív jedné a pak druhé naplácala na holou před celou třídou. Holky vůbec nebrečely, ono to asi tak strašně nebolelo, té učitelce spíš šlo o tu ostudu, aby si to už nikdy nedovolily

Roman (So, 22. 10. 2016 - 09:10)

Ahoj Aleno já jsem nikdy...Je to tak, je statisticky mnohem větší pravděpodobnost, že kluk dostane na holou před holkou než naopak. Možná to je 1:10. Já viděl dívčí výprask jen jednou. Hráli jsme si jako parta ve starém písníku hned za bytovkami. Mě bylo asi 7 let. Ale jako děcka jsme byli různě staří, tak od 6 do 12 let. Jedna starší holka, mohlo jí být tak 11, tam strčila svou mladší sestru ze svážku a tak si hodně podřela kolena. Skončilo to obrovským brekem a její brácha, který byl můj spolužák ji odvedl domů. Během 10 minut tam přilítla její nasupená matka a té holce, co ji strčila tam přede všemi naplácala na holou. Sice jen rukou, ale i tak nahlas brečela po výprasku.

Olda (Pá, 21. 10. 2016 - 20:10)

Dostat na holou není nic zvláštního. Taky se mi to o prazdniny stalo. Teta nám s bratrancem řekla ať jsme jen na zahradě za humny a my zatím se běželi koupat k rybníku. Vrátili jsme se pozdě a teta nás hledala. Sestřenice řekla že jsme se bez dozoru koupali. Dostali jsme oba na holou před sestřenicí. Viděla naše nahý červený zadky a smála se nám. Pak teta řekla že nemá ráda žalobníčky a přehla sestřenku a naplácala ji na holou taky.
Do té doby pro nás byla velká 12tiletá slečna, po výprasku už ne.

ZDENĚK 62 (Pá, 21. 10. 2016 - 19:10)

Ahoj Aleno já jsem nikdy dívčí výprask neviděl zato múj zadek vidělo vidělo několik holek,když jsem byl bit.Jednou jsem z legeace nadzvedl sukni jedné holce a netušil jsem ,že dostanu od rodičů takový výprask.Dostal jsem prutem na holý zadek před čtyřma holkama najednou.Takový trapas si nikdo nedovede představit.Brečel jsem a měl jsem pěkný šlince na zadku.Parkát jsem dostal výprask i před kamarádkou ale tobylo jen před jednou holkou .i když jsem se také styděl.

Alena (Pá, 21. 10. 2016 - 01:10)

Mě se to stalo v osmé třídě, když jsem byla na návštěvě u tety ve městě. Ukradli jsme společně se sestřenicí, která je o rok mladší, v obchodě drahý parfém a chytli nás u toho. Teta pro nás přijela a jeli jsme šupem k ní domů, bratranec, který byl o 2 roky mladší si tam stavěl s kamarádem modely letadýlek. Teta došla pro vařečku, sedla si na gauč a přehla si sestřenici přes kolena. Kluci samozřejmě přilítli. Teta měla přednášku, o tom co a jak. Teta řekla, že sestřenice dostane výprask na holou, proto poslala kluky za dveře. Ti neochotně odešli. A sestřenice dostala na holou, až brečela. Jenomže hlavní viník jsem byla já. Máma rozhodla, že zasloužím výprask taky a že teta to umí, tak že dostanu od ní. Teta souhlasila. Už jsem čekala, že snad dostanu jen přes kalhoty. A teta to tak chtěla, ale máma jí zarazila. K mému zděšení zavolala kluky. Že prý aby je nenapadlo udělat něco podobného, tak prý teď uvidí, jak vypadá takový výprask. A protože jsem prý udělala rodině ostudu, tak že si ostudu zasloužím, tedy že dostanu na holou a kluci se budou dívat. Byla jsem zděšená, ale bohužel, máma to myslela vážně. Kalhoty mi stáhla hned a poté šly i kalhotky ke kolenům. A dostala jsem pořádně vařečkou. Bolelo to strašně, ale nejhorší byl ten pocit, že dva mladší kluci civí na můj holý vystrčený zadek. To jsem se opravdu styděla.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 22:05)

To ti věřím, hrozněj pocit.

Jan (Čt, 20. 10. 2016 - 23:10)

Pocházím z vesnice a party děcek se po škole vždy scházely u místního fotbalového hřiště, kde jsme byli do tmy, kdy jsme měli nařízeno se vrátit domů. Samozřejmě docházelo k různým pranicím, hlavně mezi kluky. Kolikrát se stalo, že někdo dostal trochu nabančeno a odešel s brekem, ale nic vážného. Jen málokdy se mezi sebou praly holky. Mám 2 sestry, o 4 a o 6 let starší. Jednou , když mi bylo asi 7 let, tam přišla holka ze sousední vesnice a kvůli něčemu se začala prát s mou nejstarší sestrou. Mohla být tak v jejím věku takže pro mě tenkrát o hodně starší velká holka. Chvíli byl souboj vyrovnán, holky se tahaly za vlasy a ječely na celé kolo. Nakonec získala převahu moje sestra a ta cizí holka nakonec zůstala se zkroucenou rukou za zády ležet napříč na lavičce bez opěradla u hřiště a sestra jí dost zalehla, tak se nemohla hnout, i když ječela a sprostě nadávala. Moje druhá sestra jí následně svlíkla a před všemi kluky jí naplácala na holou. Ta cizí holka nemohla nic dělat, jen pak bulela jako želva. Asi spíš ne že by jí to nějak bolelo, ale musela to být pro ní hrozná potupa, dostat výprask na holou před mladšími kluky. Já jsem samozřejmě civěl jak puk a i jsem zažil to šimrání dole, nevěděl jsem tenkrát, o co jde. Ostatní to měli asi taky. Holka už se v naší vesnici raději nikdy neukázala, asi by nesnesla, že by sena ní ukazovalo, že jsme viděli její holý zadek.

Pepa (Čt, 20. 10. 2016 - 17:10)

Já jsem jednou zažila tzv....Jo, taky jsem něco podobného zažil. Byl jsem na oslavě 40 let mé kolegyně z práce. U nás ve firmě jsou skoro samé ženy, kromě pana ředitele a mě a pan ředitel se z oslavy omluvil, takže jsem tam byl jediný muž. Něco se popilo a nakonec se kamarádka rozhodla, že by chtěla narozeninový výprask a aby to stálo za to, tak na holou. A ukázala na mě, že jí mám vyplatit. Po pravdě jsem se trochu ostýchal, ale nechtěl jsem být srab, tak jsem do toho šel. Ona si stáhla kalhoty a kalhotky a položila se mě přes kolena a já jí za skandování a fandění kolegyň vysázel jemných 40 na holou. Ta bylo to i pro mě vzrůšo, vidět takto holý zadek cizí ženy zblízka a dodnes lituji, že to nemělo bohužel žádné pokračování.

Zdeněk (Čt, 20. 10. 2016 - 12:10)

Já jsem jednou zažila tzv....A bylo to na holou a před muži?

Lucka (Čt, 20. 10. 2016 - 10:10)

Já jsem jednou zažila tzv. narozeninový výprask, kdy oslavenkyně se musí pořádně předklonit a dostane speciální dřevěnou plácačkou na zadek, nejlépe nahatý, od přítomných tolik ran kolik je jí let. V Americe je to prý oblíbená zábava. Kamarádce bylo 35 a nechápu, že se k této legrácce nechala přemluvit, ani nebyla opilá a musela tušit, že to bude masakr. A taky že jo, nikdo jsme ji nešetřili a tak dofialova seřezaný zadek jsem nikdy jindy neviděla.

Josef (Út, 18. 10. 2016 - 16:10)

Já mám bráchu, dvojče, a když jsme byli malí, ta kdo 10 roků, občas jsme od mámy dostaly vařečkou na holou, ale nebylo to často a nic drastického.
Ale mám jeden zajímavý zážitek z dětství ohledně výprasku. Chodili jsme na druhý stupeň základky do sousední vesnice. Když jsme byli v páté třídě, tak nás otravovaly 2 starší spolužačky, byly o 2 až 3 roky výš a byly to sestry, jejich máma, korpulentní kuchařka pracovala ve školní jídelně. Ty holky měly takovou pitomou zábavu, před nebo po tělocviku, tak se snažily využít něčí nepozornosti, tajně se přikradly stáhly někomu červené trenýrky. Když se jim to povedlo, měly z toho hroznou srandu a nejen ony. Jednou to však náhodou uviděla zástupkyně ředitele. Děsně se rozčílila. A nechala si zavolat jejich mámu z jídelny. Holky dostaly od obou sprďáka. Nakonec její máma křičela, že by zasloužily výprask, aby si to pamatovaly, že tohle se prostě nedělá. Řekla něco tím stylem: "Já vám dám stahování trenek. Já myslím, že vás to po dnešku přejde! Protože pokud tady kluci ještě neviděli holý dívčí zadek, tak ho teď uvidí! Teď vám totiž oboum nasekám na holou a všichni se budou dívat, i kluci, abyste věděly, jaké to je!" Jejich matka si je postupně přehnula přes koleno, obnažila jim zadky a pořádně jim naplácala. Všem klukům mohly oči vypadnout z důlků, včetně mě s bratrem, protože to byl zajímavý pohled na holé vyšpulené baculaté zadky, jak po nich ruka jen pleskala. No, mělo to účinek, podobné incident se už na naší škole nikdy neopakovaly.

Ota2 (Po, 17. 10. 2016 - 15:10)

Jak co má být ??!!
Vidíš jak jsi drzá !!
Ohnul bych Tě pořádně přes koleno,až by Ti to všechno pěkně vykouklo. A pak tenkou rákoskou pěkně štiplavě přes prdelku a přes ty pysky -:))

Ivča (Po, 17. 10. 2016 - 14:10)

Jo, to jsem. A co má být?

Ota2 (Po, 17. 10. 2016 - 14:10)

Ivčo , tak Ty jsi nejen malá a drzá holka ale Ty jsi i zvědavá ...Ty by jsi zasloužila -:D

Ivča (Po, 17. 10. 2016 - 14:10)

Před kým a od koho jsi dostala? Kolik ti bylo?

Janina (Po, 17. 10. 2016 - 14:10)

My jsme mnohokrát jezdili na Balt na nuda pláže, takže nahota v rodině nebyl problém, kluci mě viděli nahatou tisíckrát. Ale pak někdy došlo na výprask na holou, jako bez kalhotek, a to jsem se styděla hrozně moc, přitom jsem vlastně neukazovala nic, co by už dávno neviděli.

Reklama

Přidat komentář