Reklama

Vzrušuje mě máma

Monika (Po, 4. 11. 2019 - 22:11)

Mam syna v puberte, takze te docela chapu Pavlino, tohle pochopi asi jen dalsi mama a ja to mam taky tak.
Beru to tak, ze syn by idealne nemel videt svou mamu nahou. Kdyz uz k tomu ale dojde, ze ji zahledne nebo tak potka treba z koupelny, tak by to ta mama zase mela brat nejak rozumne, to se ve spolecne domacnosti proste muze stat. Jenze kdyz si pak clovek tu situaci rozebere, tak to pro tu mamu muze byt docela neprijemne, at to bere, jak chce.

Pokud jde o me, taky jsem ted jednou potkala syna naha, kdyz jsem z vany prochazela pres byt. Chtela jsem to brat normalne s rozumem, takze jsem nedelala zadne sceny (zurive zakryvani, utek s krikem pryc atd.), ale normalne jsem prosla kolem neho, jakoby nic. Jenze v ten moment jsem si pak trosku pripadala jako v pasti. Syn si totiz mohl bez problemu prohlednout me nahe telo, i kdyz jsem to nechtela. I presto, ze sem docela hezka zenska kyprejsich tvaru (velke prsa, zadek...), tak jsem se docela stydela a pripadala si blbe. Prislo mi, jakoby v tu chvili mel syn poprve nade mnou velkou prevahu. On normalne sel proti me obleceny a v pohode a ja jsem sla naha a byla v nevhodne situaci. Syn videl moje velka prsa, ktere mi pri chuzi samozrejme mohutne skakaly na vsechny strany a narazeli o sebe. Zena nebo spis matka, ktera tohle zazila, tak vi, jak je to v ten moment pro ni trapne. U me situaci jeste zhorsil fakt, ze mi byla docela zima, takze syn videl moje velke trcici bradavky. A ta nejhorsi cast, kdyz syn viděl muj odhaleny klin. Je to trochu ponizujici, syn vidi vaginu sve mamy, to jak vypada, jestli se holi atd. Holy zadek uz ani nepocitam. Celkove to teda byl docela des. Takze kdyz jsem sla naha proti nemu a on videl ty pohupujici se prsa, klin, nohy, tak syn vypadal, ze mu snad oci vypadnou z dulku, jen se blbe usmival, situaci se evidentne dobre bavil a ja sem myslela, ze se snad propadnu do zeme. Pote jeste prohodil blbou poznamku, ale pokud jde o me, tak jsem za ni prekvapive byla rada, protoze tu situaci aspon nakonec trosku odlehcil. Takovy moment totiz jeste dokaze zhorsit trapne ticho, takze kdyz mi syn rekl, jak jsme se potkavali: "Jezis mami, ty mas ty dudy nejak velky, to je fakt sila", takze at uz to byla poklona nebo urazka, tak sem se jen pousmala a ironicky rekla: "No diky teda".
Takze takove situace je idealni brat s nadhledem a v pohode, i kdyz to neni moc lehke.

Sabina (Po, 4. 11. 2019 - 23:11)

Četla jsem Vaše příspěvky, ale nevím holky, jestli tohle není už trošku za hranou nebo spíš jestli se to nesnažíte brát až moc v pohodě. Taky souhlasím, že když syn zahlédne mamku třeba v prádle, tak by neměla šílet, jako by šlo o konec světa, ale tohle je trochu odlišné. Asi každému se někdy v životě stalo, že si zapomněl vzít ručník nebo oblečení, když se šel sprchovat a musel proběhnout bez oblečení třeba do pokoje. Mě se to stalo samozřejmě taky, ale chovala jsem se v takové situaci trošku jinak než Vy... I když bych třeba zrovna nepotkala syna nebo dceru, tak jsem si už pro jistotu zakryla jednou rukou prsa a druhou rukou klín a rychle jsem přešla. Nechtěla bych aby syn viděl moje ňadra nebo jak vypadám dole bez, podle mě by tam mělo být nějaké tajemství. Kdybych ho náhodou potkala, což se mi naštěstí zatím nestalo, tak bych maximálně překousla, kdyby syn zahlédl můj nahý zadek, ale víc, to fakt ne. Ale samozřejmě, každý ať se chová podle, toho jak to cítí.

Jakub (Út, 5. 11. 2019 - 00:11)

Sabino, tak trošku chápu váš názor na situaci, kdy syn uvidí mámu nahou. Jde o to, jak jsou v rodinách zvyklí se před sebou skrývat či berou nahotu jako zcela normální, co není třeba tajit. My jsme naturistická rodina a od mala jsem běžně vídal mamku i sestru nahou. Vím proto jasně, že náctiletá holka a žena po dvou dětech se ohledně postavy srovnávat nedá. Ale nikdy to, že mamka už není hvězda do Hollywoodu, mi její hodnotu nesnížilo. Naopak, její přirozenost a pohoda, když nemá nic na sobě, se mi vždy líbila. Zakrývání těla, zejména pokud je panické, vždy asi vyvolá v hlavičce syna dojem, že není něco v pořádku, že máte nějaký problém, který on by neměl vidět. Není nad úplnou otevřenost mezi rodiči a dětmi.

Sabina (Út, 5. 11. 2019 - 00:11)

Jakube, to co popisujete (jak to máte nastavené Vy), v tom nevidím žádný problém. Pokud je tak rodina, nebo respektive matka - syn zvyklí na sebe celý život, tak to je něco jiného. Problém vidím, když je to spíš opačně a pak nastávají právě takové situace, kde je máma nějak odhalená a syn ji třeba poprvé / podruhé uvidí nahou. Samozřejmě dřív, když byl syn menší, tak jsem si říkala, že až bude třeba v pubertě, tak ideální bude takový střed. Naturistka nejsem a přehnané zahalování taky nemám ráda, takže jsem to chtěla mít tak nějak v normálu. Vystavovat se nahá jen tak před synem jsem se nechtěla, ale ani jsem nechtěla dělat z nahoty nějaké tabu. Bohužel mi to časem tak nějak vyplynulo, že to je spíše větší zahalování, než ten střed. Třeba aspoň to převlékání nebo ten přechod z koupelny bych ideálně nechtěla vůbec řešit nějakým zakrýváním a jen přejít, když je to doma. Ale synovi už je teď 16 a mám pocit, že kdybych s tím najednou začala, tak právě budou následovat podobné situace a reakce, jako jsou popsány výše a hlavně pro mě by to bylo asi dost nepříjemné. A bylo by to spíš trapné, pravě pokud nejsou lidi zvyklý třeba několik let, tak se to už pak blbě mění.

eda (Po, 4. 11. 2019 - 21:11)

Myslím, že zbytečně řešíš nesmysly...

Pavel (Po, 23. 9. 2019 - 08:09)

se mnou ...

Pavlína (Út, 13. 8. 2019 - 13:08)

Většinu komentářů beru jako nesmysl (fantazii), ale věřím, že je spousta kluků v pubertě, kterým se matka může líbit (když je žena krásná). Není to nic hrozného, ale je potřeba se na to podívat i z pohledu matky, které to nemusí být zrovna moc příjemné. Mě je 43 a myslím si, že jsem docela atraktivní žena (podle okolí) a pozornost můžu mi nevadí. Synovi je 16 a jestli se mu líbím, tak to beru v pohodě, o nic nejde, ale cokoliv dalšího už může působit dost nepříjemně - uvedu příklad...
Nedávno jsem si náhodou zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna"do protivky". Jsem holka krev a mlíko a když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas. Zpětně to beru jako kompliment a už celkem v pohodě, taková situace se ve společné domácnosti může stát. Ale v ten moment to právě ten jeho komentář celkem zhoršil, takže to nebylo moc příjemné. Takže bacha na to, co říkáte, protože to není jenom o Vás. Druzí se v té situaci můžou cítit opačně...

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 22:01)

Přesně většina tu jen honí a má fantazie.nedavno sem bydlel měsíc u své matky po rozchodu s přítelkyni po 10 letech.Pry jsem atraktivni chlap dost lidi říká ale já to posoudit nemohu ale moje matka není nějak hezká spis podprůměr 53lete ženy.Matka doma ale predemnou chodila pořad jen v tricku a kalhotkách výjimečně v tangach a pokaždé když seděla naproti mě v křesle tak nemít spodní prádlo viděl bych ji až do krku.Vazne nevím proč ale líbilo se mi to jak doma chodí kor když se třeba ohla atd.Nevim co mě to propadlo ale jednou večer sem za ni šel do obýváku jen v trenkach a sedl si vedle ni na sedacku a řekl ji ze má dnes na sobě sexy kalhotky který bych ji rad sundal.podivala se na mě a než by cokoliv rekla jednu mi vlepíla se slovy jestly sem normalni a odešla do ložnice.vzivote mi trapnější nebylo a je to už půl roku a když se potkáme nedokážu ji koukat do oči jak se stydím ale nikdy jsme se o tom dal nebavily.

Jjj (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

No tomu teda nerozumím. Tak tvoje máma se před tebou producíruje jen v kalhotkách a podprdě, jako by tě sváděla a když ji tak nějak pochvalíš figuru, a ještě to dotáhneš ,,do konce" a ona ti dá facku, jó? Ale proč? Je na tom něco špatného, když ji dáš najevo, že je ještě k světu? Tvoji mamku by to mělo lichotit a ne tě mlátit, pak asi neví co chce. Nebo ne?

D (Ne, 15. 1. 2023 - 11:01)

Taky tak nějak podobně jsem narazil. Řekl jsem ji to když jsme spolu měli něco díky jejím narozeninám upito. Dokonce jsme se spolu nějakou chvilku i těsně objímali kdy se ode mě nechala ústy a jazykem laskat na krku a přes šaty hladit po těle ale když jsem chtěl více a rukou ji zajel na prso tak se odtáhla a docela smutně mi řekla že to nesmíme. Tím to skončilo a dál se to neřešilo.

David (So, 21. 1. 2023 - 14:01)

I tak super zážitek.

Jakub (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

paní Pavlíno, je škoda, že jste tu situaci, kdy jste byla před synem nahá, nevyužila k celkové osvětě ve vaší rodině. Nevím, zda vy svého syna vídáte běžně nahého, v každém případě pokud je v rodině nahota brána jako normální a přirozená a děti vídají rodiče nahé bez nějakého zděšeného zakrývání, tak vědí už od mala, jak vypadá dospělý nahý muž nebo žena. Syn se pak nemusí uchylovat ke šmírování matky, a nemusí se stydět za častou erekci v pubertě. Nemusí mít hrůzu z toho, že ho mamka přistihne při masturbaci. Mluvím z vlastní zkušenosti, sice s náma táta od mých 7mi nežije, ale mamka to zvládla sama bez problémů. Je to asi i tím, že mamka s tetou jsou od mládí nudistky, takže nahota u nás doma byla normální. Se synem byste o tom měla dát řeč, třeba mu i říct, že vás to jeho ohodnocení vašich prsou potěšilo. Ale nevím, zda na to seberete kuráž.

Pavlína (Út, 24. 9. 2019 - 13:09)

Jakub - myslím, že osvěta u nás není potřeba. Nahotu beru normálně a přirozeně, nijak nešílím / neschovávám se, kdyby mě syn zahlédl např. při převlékání, ale ani se zase nijak nepromenáduju přede všemi nahá. Tahle situace se mi ale moc nelíbila, protože často záleží na okolnostech. Když jsme byly nedávno na dovolené, měli jsme s manželem a dětmi společný pokoj. Koupelna na pokoji nebyla, takže když jsem se potřebovala třeba převlíknout do plavek a syn byl náhodou v pokoji, tak jsem to neřešila a neposílala ho pryč, jakoby to byl nějaký velký problém. Normálně jsme se spolu bavili, zatímco jsem se převlíkala a ani jsem nedělala žádné scény, ať se otočí, když jsem si sundávala podprsenku a kalhotky. Pro mě je v těchto situacích ale trochu rozdíl a vadilo mi, když mě syn potkal nahou ze sprchy a viděl v takové situaci...
Gravitace, děti (kojení) a roky bohužel udělali svoje a z mých dřívějších pěkných, poměrně pevných čtyřek prsou jsou teď ne už tak pěkné, už jen relativně pevné, svěšenější obrovské kozy velikosti 5 (no poslední roky už spíše 6) s obrovskými bradavkami a velkými prsními dvorcy. Nevadí mi, že syn viděl moje prsa, odhalený klín nebo holý zadek, v rodině beru nahotu jako přirozenou věc. Ale něco jiného je, když mě zahlédne jednou, dvakrát nahou při převlékání na dovolené a něco jiného je, když jdu doma ze sprchy proti němu nahá. Trošku mi vadí nebo spíš si myslím, že by syn neměl/nemusel zrovna vidět, jak mámě při chůzi skáčou obrovské, svěšené prsa na všechny strany...
Kuráž mám, pokud je to vhodný milý kompliment, tak ráda poděkuju a klidně naopak. Pokud by to nebyla poklona a syn by mi např. řekl, že mám ty dudy nějak velký, tak bych mu klidně kontrovala tím, že mému chlapovi se to líbí a když mu ne, tak ať si najde holku s menšíma.

Radek (St, 11. 9. 2019 - 04:09)

Zbytečně moc to prožíváš.

Petr (St, 11. 9. 2019 - 01:09)

Tak pro mě je moje matka pritazlivá zenska to zadna fantazie není , sem moc rad kdyz si koupi neco na sebe nebo kdyz jde do solarka,fitka nebo kadernici , ale urcite bych ji nerekl ze se mi libi jeji zadek nebo nohy ... maximalne tak taktne rict ze ji to slusi nebo tak neco ... o víkendu sem s ní jel na houby do lesa vzali sme psa a vyjeli , měla na sobě legíny a nepromokavou bundu kterou si v aute dala dozadu na sedacku taky sem sí jí koukal do výstřihu pri odbocovani ... kdyz sme prijeli k lesu tak sme sli asi 5 metru od sebe a priznam se ze jí to seklo :) kdybych vedel ze si k ni muzu neco dovolit tak bych ten pohled okomentoval ale bojim se ze by ji to bylo neprijemne , kdyby treba navedla rec na to ... tak se clovek rozpovida škoda ze uz se sni nemuzu mazlit jako kdyz sem byl malej , žijeme spolu sami . Nevím kolik matek by to dovedlo pochopit ...

luci (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

A proč by ses nemohl mazlit ? Mazlit se přece můžeš v jakémkoliv věku . Kam až se v mazlení dojde je přece jen na vás .

Pavel (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Vzrušuje mě máma když se ke mě chová jako bych byl ještě puberták ...

Honza (Po, 16. 9. 2019 - 10:09)

Nedávno jsem si jako pubertak připadal. Byl jsem s mamou a přítelkyní v lese na houbách. Chtělo se mi na malou a tak jsem stáhnul tepláky a čůral. Když jsem ho oklepaval tak mi ztvrdnul a já dostal chuť. Nikde nikdo a tak jsem začal přetahovat kuzicku pres zaluda . Zavřel jsem oči a přestal vnímat okolí. Za chvilku jsem stříkal. Když jsem ho utíral uslyšel jsem smích. Podíval jsem se tím směrem a stály tam obě. Zrudnul jsem jak rajče ale bylo už pozdě. Docela trapas.

luci (Po, 16. 9. 2019 - 08:09)

Tak jí dokaž , že už nejsi puberťák .

Pavel (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Jak ?

Reklama

Přidat komentář