Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

V (Po, 18. 2. 2019 - 13:02)

Rozhodně se jí nevysmívám, je to jen o kráse něčeho, co je tak nějak u dospělejších neslušné. Fronta na WC je problém, ona to řeší tak, že keře a nebo jde prostě na pány, ať se tam třeba zblázní. Jde jen o překonání ostychu a nikoho si nevšímat a rychle zabrat volné místo a zavřít. Ono v tu dobu ani není čas někoho očumovat. Ve škole je to věc stálého posměchu, ještě nejsou dostatečně vybláznění a všemu se posmívají. To je jasné. Na střední je to už postupně lepší a na vejšce je to už každému jedno.

Anetaa (Út, 19. 2. 2019 - 06:02)

No me kamosce kdyz to pustila do kalhot to rozhodne krasne neprislo, slusne poprosila zenske pred sebou at ji pusti ze uz nevydrzi ony ze se jim taky chce a pak se jeste chichotaly kdyz to neudrzela. Ono vsechny zenske nejsou tak drze aby sly k chlapum, navic je to hrozne trapne jit k chlapum kdyz stoji v rade s vytahnutyma bimbasema a koukat na 10 vystrcenych curajicich lulinu vedle sebe zadna zenska nepotrebuje

V (Út, 19. 2. 2019 - 07:02)

Tak si to tak neber, jsou horší věci. Však nestojí vedle chlapů, zapluje do kabinky, kde si sedne a má zavřeny dveře. V té chvíli ji asi i tisíc bimbasů je ukradených, nebo tam snad bude stát a zírat?

Anetaa (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

mno nechutne je uz jit a videt ty curajici bimbasy venku, to mi staci na odpocivadlech, bus zastavi a chlapi misto nazachod tak to pusti hned u busu dost nechutne, a pro znalce jak bych asi mohla byt honic, nechapes, ze mi sou curajici chlapi ukradeni a za druhe zenske se nevzrusujou pohledem ty trdlo.

Znalec (Út, 19. 2. 2019 - 20:02)

Tak tu přestaň masturbovat nad pomočenou holkou, co to chudák nestihla. Normální holka by to tu krátce popsala a určitě by se pak týdny nepitvala v tom, jak má trauma z něčeho co se stalo před víc jak 25 lety. Storka o tom jak se chudák holčička počůrala v první třídě kvůli zlé učitelce tu fakt nikoho nevzrušuje. Maximálně tak nějakého pedofila. Nazdar.

Anetaa (St, 20. 2. 2019 - 06:02)

Fuj, vzrusovat to opravdu nikoho nema a ver mi ze mam z toho trauma do dnes .

V (St, 20. 2. 2019 - 11:02)

A z čeho? Co je na tom tak strašného? To je jak z filmu Sexmise.

Anetoooo, (St, 20. 2. 2019 - 07:02)

tvooooje trauma mne vzrušuje víc než pochcaná slečna

Anetaa (Čt, 21. 2. 2019 - 15:02)

protoze si nic takoveho nezazil, jinak by si mel jine pocity a trauma jeste po 26 letech jako ja

Jirka (Čt, 21. 2. 2019 - 19:02)

Je zajímavé, že tvoje matka, Anetoo, když jsem ji dal číst tvé příspěvky, mluví jinak...

Znalec II (Út, 19. 2. 2019 - 20:02)

OKI. Jedu k tobě

Jana (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

to kecas Aneto, ze ti to vadi, neznam zenskou, ktere by vadil pohled na curajiciho chlapa a chlapum to taky nevadi, ze na ne holky koukaji, v Ostrave na poliklinice v Porube jsou pisoary tesne vedle okna a z venku je videt uplne vse a kdyz jdu kolem nezazila jsem ze by to nekomu kdo tam zrovna cura vadilo, kazdy uplne v klidu cura dal

Anetaa (Pá, 1. 3. 2019 - 06:03)

Evo si fakt trapna a preju ti at to nekde pustis ty pred lidma, a pro tebe Jano je fakt ubohe cumet nekde oknem na curajici chlapy, taky by se ti nelibilo, kdyby na tebe cumeli, si uvedom, ze to nekomu muze delat problemy a treba nekdo kvuli tobe prerusil curani, nebo se nedokazal vycurat, to uz nevidis a treba z toho meli i zdravotni potize, mechyr je hodne citliva vec a chlapi ho maj citlivejsi nez my.

Jana (Po, 4. 3. 2019 - 11:03)

Dej pokoj Aneto zadnemu chlapovi to nikdy nevadilo, vubec s tim nemaji problem, ze se nekdo koukne v klidu curaj dal bylo vzrusujici kdyz po ceste busem do Chorvacka chlapi curali hned u busu : ) a jestli jim to vadi at se jdou schovat...

Anetaa (Út, 5. 3. 2019 - 06:03)

Si trapna Jano, cumet na chlapy, jeste k tomu nekde pres okno jo a je mi 33.

Jana (Čt, 7. 3. 2019 - 20:03)

sama si trapna beztak se tam chodis cumet taky.

Anetaa (Čt, 7. 3. 2019 - 21:03)

Chodím no a co ?

Anetaa (Pá, 8. 3. 2019 - 05:03)

Hej to nepisu ja, ja bych se fakt na chlapy necumela, kdyz curaji jeste naopak se otocim, nebudu trapne cumet, jen abych videla bimbase za kazdou cenu, nesem zadna blbka trapna

Jana (Pá, 8. 3. 2019 - 11:03)

A z toho co pises vidim ze kecas a taky cumis na chlapy, co mam kamosky tak vim, ze taky cumi na chlapy pri curani a nestydi se za to a pri pohledu tim oknem je nejlepsi rada pred tim pisoarem, jak ostatni cekaj : DDD

Anetaa (Po, 11. 3. 2019 - 05:03)

Nekecam, nerikam, ze bych nechtela kouknot na lulina, ale nejsem tak trapna abych na nekoho cumela, jeste k tomu oknem na poliklinice, to je ubohe a kecy typu, ze jestli se chlapi stydi at zadrzuji moc jsou fakt debilni, prala bych ti at se ti stane, ze na tebe bude pri chcani nekdo cumet treba v kolone na dalnici... at vis jake to je a pak muzes drzet ty

Reklama

Přidat komentář