Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (St, 20. 3. 2019 - 15:03)

Jo já jsem černovlasá a je mi 34.Jako tohle je docela malý město tam kde bydlím a není tady moc co dělat,tak třeba ty z velkého města to vnímají jinak.Ani se mi nechce ven že zas potkávat pořád ty stejný ksichty.Prostě já nevím co v životě už ještě chtít.Jak se věk přehoupl přes 30 tak to jde všechno nějak do prd.ele a přesto to není ještě nějaký věk,tak se bojím co pak dál.Sakra ale já jsem tady nechtěla psát o sobě,já jsem tu protože mi zajímáš ty ale nějak se to zvrtlo a teď tě beru jak nějakou spásu,nějak si mně blízká a když nepíšeš tak mi docela chybíš.A tohle píšu a ještě v rádiu začli hrát Hrobaře,je to k smíchu nebo k pláči?

Miluna (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Tak to je hezký,já sem za tebe ráda a já tě chápu a nevim proč ti někdo píše o Blesku,co to má společnýho s tim co cítíš.Já teď sem taky bez nálady.Sem tady sama a Denis se bavil po telefonu s někym rusky a tak trochu se hádal a já ani nevim o co šlo a pak odjel tak tady taky jen koukam.Viděla sem ho po prvý nasranýho:-(

nojono (St, 20. 3. 2019 - 18:03)

máš recht. Lehni si do vany nebo na kanape, vezmi si k tomu Blesk a hltej novinky. Ono čím větší lempl, tím víc výmluv.

Radka (St, 20. 3. 2019 - 21:03)

Asi mám nějaký problémy sama se sebou na to hned nemusím být lempl.Je vidět že víte hovno že se nedovedete vcítit asi to umí jen Milča.Jo a Blesk nečtu,mně totiž nebaví ani čtení novin.Milčo jestli se nasral jen na někoho tak to ještě jde,hlavně ať se nehádáte vy dva ať vám vydrží.Jako včera po mě manžel trochu vyjel.Ale nemám chuť to tady rozebírat,jdu spát.Dobrou.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

To tak nekdy je,ja te chapu.Jakse rika kdo nenosi tvoji kuzi tak malo chape pokud to sam nema.Pak z tebe tady delaji lempla.

XY (St, 20. 3. 2019 - 17:03)

kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 23:03)

Copak jste se nevšimli že sem chodí za Milunou?

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 20:03)

Ty nemáš žádného koníčka?
Kromě svého muže?

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 20:03)

Mam klasiku,čtení,filmy,hudba.

Tak (Út, 19. 3. 2019 - 22:03)

Tak to se tady klidně obhaj, třeba se ti pak omluvíme. Co to znamená "Mám klasiku", čtení (jakože něco a co čteš nebo někomu čteš?) Máš filmy? Doma, filmuješ je nebo jsi producent? Máš hudba? Co to je huben? S malým h?

co (Út, 19. 3. 2019 - 21:03)

ty tak asi můžeš číst? Podle tvých primitivních příšpěvků to tipuju tak na medvídka Pú.

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 23:03)

Ty kterej se ani neumíš podepsat budeš něco psát o primitivních příspěvků,to se musím smát.

haha (Út, 19. 3. 2019 - 22:03)

To těžko, tyhle lidi čtou tak maximálně bulvár na internetu

pa (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

otázka zněla, co takhle jít dělat, aby ses zabavila a hlavně se trochu odprimitivnila

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 20:03)

Odprimitivnila:)) co to píšeš? Co ti na to mám říct? Co když mně nic nebaví? Protože tak to je.Momentálně jsem v něčem že mě nebaví nic.Všechno je pořád dokola.A co děláš ty? Určitě taky jen sedíš,čumíš a čteš.

Radko (Út, 19. 3. 2019 - 21:03)

to chce malej dvůr a velkej bič.

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 13:03)

A jak zvládáš Milčo finančně? Tenhle měsíc mám toho tolik platit že jsem zjistila že kdyby jsme neměli něco našetřeno tak jsem v mínusu.Protože po všech platbách nám teď zbývá dva tisíce na jídlo do 10.4. ,no není to k posrání?!

psala (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

jsi, že nepracuješ, pořád se válíš a nudíš. Co takhle jít makat nádhero????

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 18:03)

Jak ty můžeš vědět jestli se teď nudím nebo ne prosím tě.Mně spíš všechno sere.Milčo tak to jsi si hodně polepšila když to i takhle vnímáš.Docela bych si to s tebou vyměnila.

Miluna (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

To si živě umim představit a je to hnusnej pocit.No asi tak kdybych byla sama tak bych si teda ani jako pracující nemohla vyskakovat.Ale teď s nim mam jiný možnosti,vlastně takový jaký sem nikdy neměla.Ale já sem nenáročná a ani si nic zvláštního nekupuju.Teď sedim a bolí mi břicho a i v křížovej oblasti tak na mě najednou přišel strach aby se něco neposralo.

Reklama

Přidat komentář