Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 24. 3. 2019 - 22:03)

No ale na fb to je prostě jen vtip a vtipy takový bývaji:-)

hm (Ne, 24. 3. 2019 - 15:03)

Jako vtip nic moc Miluno. Je vidět, že ti vulgarity chybí.

Miluna (Ne, 24. 3. 2019 - 18:03)

Proč vtip? Proč bych měla vtipkovat? To mi nevěříte že sem konečně spokojená a že mi nic nechybí??

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 07:03)

Miluno nějak si myslim že lžeš sama sobě.

ano (Po, 25. 3. 2019 - 07:03)

Přesně vystiženo.

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

Díky.Vidim že nejsem jediná kdo má ten pocit.Ona přesvědčuje sama sebe lží.A z Denise dělá bezchybnýho a dokonalýho.

hmm (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

budeš muset číst pozorněji, Miluna z Denise nedělá bezchybnýho a dokonalýho, ale vzhledem k tomu, s kým se stýkala v minulosti, je Denis to nejlepší, co mohla ( zatím? ) ve svém životě potkat. Další "dokonalostí" může být narození společného potomka a tatínkova starostlivost o něj i Milunu. Tohle taky ještě nezažila. Je potřeba se na Miluniny změny podívat její optikou

kecy (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

On se o Richarda nestaral ten otec Ind? Než znova otěhotněla a neví s kým. A o Milana Štefan? A o Reneho Jirka????

kecy (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

On se o Richarda nestaral ten otec Ind? Než znova otěhotněla a neví s kým. A o Milana Štefan? A o Reneho Jirka????

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 14:03)

Je to přesně jak píšeš a už mi i zažil s těma výkyvama nálad.Třeba dnešku mam plný zuby.Zase to nestabilní počasí,o 15°C od soboty skok dolu a debilní vítr se sněženim pak zas slunce jak v blázinci a sem jak chcíplá a bolí mi hlava.Hlavně že mi ve škole synka vzali zase cvičit ven zrovna do toho hnusu když padal i sníh!! Ono na pět minut svítí slunce a pak se udělá ten hnus a oni je musí do toho tahat!!! Tak to mi momentálně nasralo teď.Nějaký kluci prý vylezli dokonce v kraťasech a tílku,muj kluk měl aspoň mikinu ale i to je málo protože sem mu psala ať si cestou domu veme mikinu s jarní bundou a on mi pak řekne že je na tělocvik odtáhli ven a že tam měl jen mikinu.Tady teď 3°C..

Radka (Po, 25. 3. 2019 - 15:03)

Mně taky bolí hlava Milčo.Sobota naladila a dneska je to zase krok do zimy.A u nás je to taky tak že tahají děti cvičit ven i když je škaredě,taky mně to vadí.Ale to je tím že mladší nechají v tělocvičně a osmáky a deváťáky vyženou ven.Tak to asi bude takhle i u vás,když máme synky vrstevníky.A co teď děláš? Já si čtu recepty a poslouchám hudbu a pak půjdu něco vařit.

Miluna (Ne, 24. 3. 2019 - 12:03)

Pils tak to máme uplně stejný.Takhle se ke mě Denisek chová přesně jako tvuj že mi spíš objímá a má potřebu na mě často sahat a tisknout se ke mě.A jak si mě pamatuješ postavou tak právě už uplně takovou nemam.Takovou sem měla v depresích.Včera sem s nim měla hezkej den,taky pil bílý víno jako ty jak sem se trefila s odhadem:-) a hodně jsme si povídali a poslouchali hudbu.Dneska už jsme zase ve službě a oba do 22h..Fando tak vidíš že to jde se změnit.Nepotkala sem žádnýho jinýho kterej by ve mě vyvolal nějakou chuť na trojku a i když se mi třeba líbil tak pořád tam nebylo něco co by tu chuť vyvolalo a stačí mi muj Denisek.On vidá za více chlapů.Nemůžu za to že při Jirkovi sem to měla jinak.

Jirka (So, 23. 3. 2019 - 13:03)

Miluno tak jsem tu cetl co jsi psala a zajimavy.Takze s Denisem vlastne trojku nepotrebujes,najednou ti nic takovyho nechybi a hlavne ze me jsi do toho uhanela jako blazen.Vis co mne z toho plyne? Ze me jsi si nevazila a Denise si vazis.Smutny.Jeste ze uz mam zpatky Alicku,kdyz jsem si vsechno uvedomil.A ahoj Sany uz jsme doma a mame se jinak dobre.

Fanda (So, 23. 3. 2019 - 17:03)

Já myslim Jirko že to je tim že si na doktora netroufá něco takovýho po něm chtít :-)

Návštěvník (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

ale chybí ji to, psát může že ne, ale bude stačit jen nějaká roztržka s Denisem, žárlivost a bude z ní zase to co byla. Protože je zvyklá na jiný sex a nejen na krajíček jak píše.

Fanda (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

Ale on prý šel do ní takhle jak se bojí o dítě.Ale musel jsem se zasmát jak píšeš bude zase co byla.Jo taky si myslim.Přece nejde se takhle změnit? Nebo já nevim co to z ní udělal? Podle jak píse je úplně jiná než jak jsem jí poznal,to i Jirka jí určitě sám nepoznává.

pozorovatel (So, 23. 3. 2019 - 12:03)

To jaro je jako lék.Koukám že všichni někde jste?

Sany11 (So, 23. 3. 2019 - 10:03)

To mam vyhodu, ze uz na venkove jsem.;)
No, tak mne lichoti vetsinou cizi chlapi, ten vlastni uz davno ne.

pils (So, 23. 3. 2019 - 11:03)

Sany, já už na venkově taky JSEM. Vyzkoušela jsem novou wifinu a zase jdu makat. Krásnou sobotu všem!

pils (So, 23. 3. 2019 - 06:03)

Lallo, když ty na venkov, tak já taky! :-) Jedu sázet co jsem nakoupila. Milčo, ty mi připomínáš holky, co trpí anorexií, ty jsou vyhublé na kost, ale když se na sebe dívají do zrcadla, vidí se tlusté. Ty to máš podobně sama se sebou. Ale uvědom si, že matka příroda tě vybavila dost slušně co se týká vzhledu, ale skutečná krása vychází zevnitř člověka. A hodně záleží na tom, jestli se cítí šťastný - a to ty přece ano! Mně taky přítel neříká, že jsem krasavice (protože nejsem), ale jak mě pořád poplácává a přitahuje si mě, tak vím, že se mu prostě líbím. A stačí mi to tak.

Reklama

Přidat komentář