Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

no a tak se norozčiluj nooo.

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

To já se nerozčiluju spíš je mi to líto.Když já se rozčiluju tak píšu vykřičníky.

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

Ten ind stál za prd.Vůbec se Ríšovi nevěnoval a neuměl to s nim.Nejlepší byli když už Štefan s Jirkou ale na Deniska prostě nikdo nemá,tak to prostě je.Já vim že víc se pozná dýl ale základy se nám dobře rýsují.Už tim že jsme si řekli jak se budem chovat když jeden z nás bude mít ty nálady.On tim někdy trpí taky se mi přiznal ale ne tak často jako já a taky to víc umí skrýt,už je vycvičenej.Je to opak Jirky a Alice který tenkrát to rozdělilo a třeba teď jim budu ponaučenim.Radko bude to tak jak píšeš,ty větší děti to odsrávaji za to že tělocvičny jsou asi obsazený těma mladšíma.Já teď sem s dětma,tenhle týden budou jen tady semnou.Ale trochu mi naštvalo že moje máma Zdenu od té medicíny odrazuje.A co tvuj syn? Už víte na co pujde?

Miluno (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

a ty si myslíš, že Zdenka po devítce nastoupí na medicínu?

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Ale to si nemyslim.Nejdřív musí jít na gympl ale prostě jí máma odrazuje od toho a tak obě děti neví na co teda pak jít.Oba měli vyznámenání a mě přijde škoda aby vzali nějakou střední školu na něco zaměřenou co jim ani nic neříká ale taky jim někdo říká že jen gympl bez Vš neni nic kdyby Vš nezvládli.Já mam zas názor aby na gympl šli a pokračovali na Vš,já jim věřim.Když má někdo jen jedničky a dvojky tak prostě předpoklady na studia Vš má.

jasně (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

ty to prostě musíš vědět při svém vzděláni, žeáno.

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Je to prostě muj názor.Ale ty teda bys měl názor jako moje máma? Máma teda s gymplem souhlasí ale s medicínou moc ne.Ona jí radí jednoduší Vš,kde prý neni taková zodpovědnost.Ale tak ať jdou na gympl a rozmyslí se časem i to je muj názor.Ale nějakou klasickou střední jako je obchodní nebo ekonomka je podle mě spíš blbost,tam totiž lezou dneska i trojkaři a čtyrkaři.Myslim že Zdena s dvouma dvojkama a Ríša se čtyřma maji šanci na něco lepšího.

Miluno (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

ekonomka a obchodní je jedno a to samé

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Aha tak to sem nevěděla ale prostě tyhle typy škol na který dneska chodí hodně dětí.To už jsou vzácnější momentálně řemesla ale někdo kdo je studijní typ nepujde na řemeslo.

Sany11 (Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

Jak se pozna na zakladce, ze decko je studijni typ? Ja,co si pamatuju, jsem se nikdy nemusela ucit, maximalne o prestavkach jsem delala ukoly a mela jsem jedinou dvojku. Ano a souhlasim s anonymem, ze na gymlu se to vyselektuje. Az tam jsem v prvnim pololeti poznala, co to je se ucit,co to je samostudium a ze se znamky(dobre), neziskavaji tak samozrejme jak na zakladce. A co si pamatuji, tak jich par ani ten gympl nedodelalo. Zda na to maji deti predpoklady, by meli aspon trochu pomoct odhalit napr. ruzne testy, ktere se delaji. Napr. na gymplu uz tenkrat jsme museli povinne delat test IQ, aby se zjistily predpoklady pro studium. Tam se pozna, zda deti maji znamky tzv. vydrene nebo maji opravdove predpoklady.

Miluna (Po, 25. 3. 2019 - 18:03)

No proto sem anonynovi Sany napsala že to neni ničí zásluha ty jejich známky protože oni se učí sami a to ještě jen trochu.Spíš ani nemusí jako si to měla ty.Prostě maji logický uvažování a tak je to pro ně snaší že stačí pochopit a taková matika a fyzika je pro ně hračka.Tam kde se potřebujou učit nazpaměť tak hodně pochytí z výuky.Takže vydřený znánky nemaji a tim tipuju že na to maji šanci.Ale je mi jasný že je to těžký a že to je s gymplem jak píšete a o medicíně zase už vim od Deniska a ten mi i říkal že kolik jich hodně na medině vypadlo už v prváku že prostě pak už se musí pořád učit i ty co na základce nemuseli.A máma by v dětech radši viděla například zrovna učitele tak to si akorát ty Sany viď;-)

Sany11 (Po, 25. 3. 2019 - 18:03)

Ja ucitelka byt nechtela,jenze tenkrat bych se jinam nedostala. Maturovala jsem s vyznamenanim, i na tu medicinu by to mozna stacilo, ale to me nikdy netahlo.:D Jenze rezim mi to jaksi neumoznil,tak jsem byla rada za tohle.
Nevim, pokud je to opravdu zajima, tak proc ne. Da se mozna chodit treba o prazdninach na praxi, aby pak zjistily,zda se jejich predstavy nerozchazeji se skutecnosti.

(Po, 25. 3. 2019 - 17:03)

už nemám sílu jí to vyvracet. Tolikrát jí tady o tom psali a naprosto nechápe jako obvykle nic

Návštěvník (Po, 25. 3. 2019 - 16:03)

Jak může napsat, že Miluna potkala to nejlepší co mohla potkat. Ještě se pořád poznávají. Všichni byli špatní?
Štefan se stará o malého od mala. Mohl ho odložit, jak Miluna dvojčata.

none (Po, 25. 3. 2019 - 15:03)

Ty vaříš teplé večeře?

Hm (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

mezi slepými jednooký králem.

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2019 - 18:03)

na fcb

Miluna (Ne, 24. 3. 2019 - 22:03)

No ale na fb to je prostě jen vtip a vtipy takový bývaji:-)

hm (Ne, 24. 3. 2019 - 15:03)

Jako vtip nic moc Miluno. Je vidět, že ti vulgarity chybí.

Miluna (Ne, 24. 3. 2019 - 18:03)

Proč vtip? Proč bych měla vtipkovat? To mi nevěříte že sem konečně spokojená a že mi nic nechybí??

Reklama

Přidat komentář