Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 21. 3. 2019 - 20:03)

Jo Alešku dneska bylo nějak pěkně,venku a i u mě s Deniskem.My jsme byli za nějakym jeho známim v K.Varech a pak v přírodě takže se to povedlo.Já už neumim být moc bez něj.Vždycky jak zůstanu bez něj tak mi neni tak dobře jako když ho mam u sebe a z jara mam radost.Stejně je jaro nejkrásnější z celýho období.Tak sis to zařídil hezky dneska,sem si tě představovala.A co ty Radko už je ti líp?

-Aleš- (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

Jinak, já bydlím taky v bývalé nouzové kolonii, ale na druhým konci města. Doufám že mi bráchové neprodají střechu nad hlavou, protože to tady miluju.

Fanda (Čt, 21. 3. 2019 - 12:03)

To já Radko mam hroznou lenost.Myslel jsem že už to bude lepší s příchodem jara a vyřesení zdrav.problémů a ono nějak se nelepší.A jak se máš Jirko a Aleši?

-Aleš- (Čt, 21. 3. 2019 - 15:03)

Fando, dneska jsem se měl dobře. V práci jsem skončil před obědem a vzhledem k tomu, že bylo krásně slunečno a teplo, tak jsem si šel udělat piknik. Na výstavišti jsem si koupil langoša a pivo a zajel jsem si na vyhlídku nad Kamennou čtvrť. To je takový hodně zvláštní místo. Je to vesnice skoro v centru Brna:

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5860383&y=49.1831244&z=18&pano=1&base=ophoto&source=stre&id=79098

smích (Čt, 21. 3. 2019 - 14:03)

nejsi sám, po zimě je jarní únava a to se lenosti líbí. Horší by byla celoroční ...

Návštěvník (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Radko asi občas jedeš pěkně v depresích jak vidim.

jojo (Út, 19. 3. 2019 - 23:03)

dost se k Miluně hodí. Asi nejvíc za celé ty roky kromě Alice. Neboj se Radko, máš šanci se proslavit, ale nesmíš se odprimitivnit. A moc nepřemýšlej, na ty otázky se ani nesnaž odpovídat

Radka (St, 20. 3. 2019 - 00:03)

Jo tak ono to ještě nespí.Já myslela že už prdíte do peřin a ono nic.No Milča ta vás dobře strčila do kapsy co si budem povídat:) ale ona je aspoň hodná což vy se jen rádi bezdůvodně vysmíváte jak vidím.

Miluna (St, 20. 3. 2019 - 12:03)

Si moc hodná že mi máš takhle ráda.Kolik ti je vlastně let,asi nám bude podobně? Jo já chápu dobře ty pocity když ti všechno přestane bavit.Je to pěkně hnusný.Anonymum asi baví vždycky pořád všechno že se tak diví.A co teď děláš? Ty si černovlasá si myslim jednou psala?

Radka (St, 20. 3. 2019 - 15:03)

Jo já jsem černovlasá a je mi 34.Jako tohle je docela malý město tam kde bydlím a není tady moc co dělat,tak třeba ty z velkého města to vnímají jinak.Ani se mi nechce ven že zas potkávat pořád ty stejný ksichty.Prostě já nevím co v životě už ještě chtít.Jak se věk přehoupl přes 30 tak to jde všechno nějak do prd.ele a přesto to není ještě nějaký věk,tak se bojím co pak dál.Sakra ale já jsem tady nechtěla psát o sobě,já jsem tu protože mi zajímáš ty ale nějak se to zvrtlo a teď tě beru jak nějakou spásu,nějak si mně blízká a když nepíšeš tak mi docela chybíš.A tohle píšu a ještě v rádiu začli hrát Hrobaře,je to k smíchu nebo k pláči?

Miluna (St, 20. 3. 2019 - 19:03)

Tak to je hezký,já sem za tebe ráda a já tě chápu a nevim proč ti někdo píše o Blesku,co to má společnýho s tim co cítíš.Já teď sem taky bez nálady.Sem tady sama a Denis se bavil po telefonu s někym rusky a tak trochu se hádal a já ani nevim o co šlo a pak odjel tak tady taky jen koukam.Viděla sem ho po prvý nasranýho:-(

nojono (St, 20. 3. 2019 - 18:03)

máš recht. Lehni si do vany nebo na kanape, vezmi si k tomu Blesk a hltej novinky. Ono čím větší lempl, tím víc výmluv.

Radka (St, 20. 3. 2019 - 21:03)

Asi mám nějaký problémy sama se sebou na to hned nemusím být lempl.Je vidět že víte hovno že se nedovedete vcítit asi to umí jen Milča.Jo a Blesk nečtu,mně totiž nebaví ani čtení novin.Milčo jestli se nasral jen na někoho tak to ještě jde,hlavně ať se nehádáte vy dva ať vám vydrží.Jako včera po mě manžel trochu vyjel.Ale nemám chuť to tady rozebírat,jdu spát.Dobrou.

Návštěvník (Čt, 21. 3. 2019 - 11:03)

To tak nekdy je,ja te chapu.Jakse rika kdo nenosi tvoji kuzi tak malo chape pokud to sam nema.Pak z tebe tady delaji lempla.

XY (St, 20. 3. 2019 - 17:03)

kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 23:03)

Copak jste se nevšimli že sem chodí za Milunou?

Návštěvník (Út, 19. 3. 2019 - 20:03)

Ty nemáš žádného koníčka?
Kromě svého muže?

Radka (Út, 19. 3. 2019 - 20:03)

Mam klasiku,čtení,filmy,hudba.

Tak (Út, 19. 3. 2019 - 22:03)

Tak to se tady klidně obhaj, třeba se ti pak omluvíme. Co to znamená "Mám klasiku", čtení (jakože něco a co čteš nebo někomu čteš?) Máš filmy? Doma, filmuješ je nebo jsi producent? Máš hudba? Co to je huben? S malým h?

co (Út, 19. 3. 2019 - 21:03)

ty tak asi můžeš číst? Podle tvých primitivních příšpěvků to tipuju tak na medvídka Pú.

Reklama

Přidat komentář