Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 16:03)

Hlavně aby to bylo zdravé, je to jedno jestli holka nebo kluk a bude mít jméno třeba Ignác či Filoména. To je na Miluně a sploditeli jaké jméno zvolí.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

Normální je možná v Rusku, u nás normální není a děti se mu budou ve škole smát, protože Ivan a MRAZÍK JE VĚČNÝ.

ale (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

je ruské hnusné jméno brrr

... (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

Ano,Ivan je normální běžné jméno.Co by měl říkat takovej třeba Krišpín?

-Aleš- (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

To by mě taky zajímalo co by měl říkat. Správně je to Kryšpín. U nás jich moc není. Díval jsem se, na četnost jmen a Kryšpínů je u nás 29. A jsou docela mladí, protože až do roku 1986 u nás nebyl ani jedinej, takže pomalu stoupá na oblíbenosti. Ale je fakt, že je to jméno za trest. Zlatej Andělín :-)

Sany11 (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Normalne nevim, proc, ale vzpomnela jsem si, ze dcera herecky Zilkove, Agata, ma syna Kryspina. Takze bez obav. :-D
Oni maji vubec v rodine takova jmena, nejml. dcera se jmenuje Kordula. ale proc ne.

-Aleš- (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Proč ne, ve jménech se fantazii meze nekladou. Třeba tady ten pán jakoby svému jmenovci z oka vypadl :-)

https://www.idnes.cz/usti/zpravy/neobvykle-jmeno-winnetou-z-klasterce-nad-ohri.A150410_2154362_usti-zpravy_alh

Sany11 (Čt, 14. 3. 2019 - 18:03)

:-D

Lalla (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

:) Máme v rodině jednoho Ivana a bez problémů. A u Mrazíka se smějeme všichni

rada (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Miluno s tím Ivanem si to ještě rozmysly, vy mu nebudete říkat Váňo. Ale děti se mu budou posmívat. Mrazíka zná každý.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 15:03)

Ale dneska se dávají taková jména,že Ivanovi se nikdo posmívat nebude a i kdyby na Mrazíkovi není nic špatného.Honzovi zase můžou říkat hloupý Honza nebo Vašek šašek atd. a když děti chtějí najdou si něco na každém.

no Miluno (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

Denis se ohlédne za hezkou ženou, tebe zaujme hezký muž, akorát že sobě to toleruješ a Denisovi ne. Denis v případě nedorozumění s jeho bejvalkou ti ukázal mobil i zprávy v něm, ty mu v případě nedorozumění mobil neukážeš. Vidíš ten nepoměr? Co platí pro druhé, neplatí pro tebe a obráceně.

Radka (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

To je fakt,on jí mobil ukázal.Proto ho teď možná chtěl ukázat po ní taky.

Miluna (Čt, 14. 3. 2019 - 12:03)

Sany to nazvání Váňa se mi taky tolik nelíbí ale Ivan líbí a když mi jmenoval nějaký Armenský jména tak bych si asi nevybrala,zněli nějak divně.Líbí se mi že Ivánek končí jako Milánek a Iváneček zase trochu jako Reneček.Váňo bysme mu doma nikdo neříkali.

Sany11 (Čt, 14. 3. 2019 - 16:03)

Tak jsem se koukala na ta armenska jmena, tak mas pravdu. U holek , tam bych si snad vybrala, ale ta klucici jsou opravdu pro nas az moc cizokrajna. A napr. takova jmena jako :Hovnan, Hovhannes, Hovsep, nebo Magar, tak to by se deti smaly asi daleko vic, nez to mu Ivankovi.

Miluna (Čt, 14. 3. 2019 - 12:03)

Radko a Alešku jak se máte vy?

-Aleš- (Čt, 14. 3. 2019 - 17:03)

Milunko, dík za optání. Teď jsem došel z práce a udělal jsem si míchaný vajíčka. Práce na směny je náročná, nedivím se že seš unavená. Je potřeba hodně spát, jedině tak si člověk odpočine. Já když jednou spím míň jak 8 hodin, tak jsem jak praštěnej po hlavě. Včera jsem šel spát už v 19 hod. Já musím chodit spát brzy, protože nevydržím spát dlouho. Dneska ale asi budu mít spánkovej dluh, protože mám v plánu tu těhotnou. Ona už je těhotná podruhé, protože byla na potratu. Nelíbí se mi jak to řeší, ale je to její věc, já jsem jenom zákazník. S tou mojí kamarádkou už nejsem v kontaktu, ani nevím co dělá protože týden nebyla přihlášená na fb. Co se týče toho jména pro kluka, tak já osobně bych Ivan nedal, ale jméno to není špatný. Já znám dva Ivany a nikdo se jim nesměje. Ostatně i americkej prezident má dceru Ivanu. Je to takový libozvučný jméno na rozdíl od těch arménských co sem dala Sany :-) Já znám Ukrajince a ten se jmenuje Nazar, to se mi docela líbí.

Radka (Čt, 14. 3. 2019 - 13:03)

No já nějak ospale dneska.Normálmě se mi zavírají oči.Ono taky venku je pěkně hnusně.A co ty jela jsi do práce? Nedivím se,že už to přestáváš zvládat když máš mimi.Denis podle jak ti píše mi připadá hodnej.

Návštěvník (Čt, 14. 3. 2019 - 10:03)

Fb měl výpadek včera,koukám že to pocítil i doktor na Fb,ale píše ti hezky Miluno.

jo (Čt, 14. 3. 2019 - 09:03)

hlavně nemalovat tykadla

Reklama

Přidat komentář