Reklama

léčitelka Alena Krejčová

EvanekS (St, 22. 4. 2015 - 13:04)

Moje zkušenost s Alenkou Pastelkou je velmi negativní. Mamka ji sledovávala. Já ne. Chtěla, abychom si objednaly její CDčko k narozeninám, které máme ve stejném měsíci. Takže jsem volala jejímu synovi. Překvapilo mě, že byl jakýsi nepříjemný, ale každý den není posvícení, myslela jsem si. Objednala jsem si tedy 2 CD. Čekaly jsme s mamkou opravdu dlouho, než nám to přišlo. Natěšené jsme si rozbalily obálku a jaké bylo naše překvapení, když jsme v ní našly jenom 1 CD. Takže jsem musela několikrát volat a psát jejímu synovi, několikrát mi volala i ona. Chybějící CDčko stále neposílali. Skončili se mnou takovým stylem, že mi volala, že prý žádnou chybu neudělali. Já jí říkám: "Ale proč bych lhala kartářce?" Ona na to: "Co si jako myslíte? Že my kartáři si vykládáme karty pokaždé, než jdeme na záchod nebo co? A navíc nejsem žádná kartářka. To jste mě urazila." Opravdu jsem se nezmohla na další odpověď. Takže nevím, co paní vlastně je, ale já mám zkušenost s arogantní ženou, která raději někoho obviní z toho, že je zloděj, než by si sehnala důkazy. K ničemu mi není ani obálka z pošty, kde je evidentně zvážené pouze jedno CD, za které jsem zaplatila 800,- Kč, které mi taky nikdo už nevrátí. Ale jsou to poslední peníze, které ode mě tato podvodnice kdy viděla.

Miguel (Po, 13. 4. 2015 - 17:04)

Ta tlustá podvodnice měla...Mm stejný názor. Bohužel, v naší zemi máme moc mírné zákony, které nahrávají kdejakému podvodníkovi.

Nic moc (Pá, 10. 4. 2015 - 01:04)

Hmm, pěknej ranec...

Když se to rozpočítá na anděly, tak je to podfinancované! !!! :-))

Jan (Pá, 10. 4. 2015 - 01:04)

No,kvalita něco stojí.

Bon (Pá, 10. 4. 2015 - 01:04)

18. a 19. dubna 2015:...Hmm, pěknej ranec...

www (Pá, 10. 4. 2015 - 00:04)

18. a 19. dubna 2015: Intuitivní numerologie

inutitivní numerologie v podání Alenky Pastelky je krásná a snadno naučitelná
!!! Poslední volná místa na tento úžasný numerologický seminář !!!
Zatím jediný v tomto roce.
Základní téma tohoto kurzu je: Naučit se vnímat čísla a vibrace z čísel pro váš životní úkol
místo konání: Panenský Týnec
18.4. - od 8.00 do 18.00
19.4. - od 9.00 do 15.00
cena: 3000 Kč
Pro zajištění místa na semináři je nutné předem zaplatit zálohu 500 Kč. Tato záloha je nevratná. Zbytek ceny stačí zaplatit 14 dní před začátkem semináře.

Oldřich (Pá, 10. 4. 2015 - 00:04)

Dnes jsem náhodou objevil...No, nevím, jestli je to vždycky „zdraví, štěstí, pohoda a spokojenost", co přeje tahle dáma svým klientům...

V každém případě jestli pomohla alespoň jednomu člověku, je to dobře.

Gabka (Čt, 9. 4. 2015 - 17:04)

Zadarmo jste dostali, zadarmo dejte je psáno v jedné knize...

Josef (St, 8. 4. 2015 - 14:04)

Dnes jsem náhodou objevil zde tyto stránky, kde se diskutuje o paní Alence „pastelce“. Se zájmem jsem si některé příspěvky přečetl a rád bych se též podělil o svůj názor. Je to již několik let, co u paní Alenky byla na poradě moje dcera a tehdy jí paní Alenka upozornila na špatnou funkci štítné žlázy a nedoporučovala jí, dokud se hodnoty neuvedou do normálu - otěhotnět, protože špatné hodnoty štítné žlázy zpravidla mívají negativní vliv na vývoj plodu. Dala dceři tehdy nějaké čaje, které během překvapivě krátké doby upravily hodnoty štítné žlázy tak, že se nad tím pozastavil i lékař, který tutéž špatnou funkci štítné žlázy původně diagnostikoval a průběžně i sledoval. Dnes má dcera dvě zdravé děti, takže tímto mohu o paní Alence říci, že je výborná diagnostička, „babka kořenářka“a dále i schopná psycholožka, která „dovede“ svého klienta až tam, kam potřebuje. Nemohu ale souhlasit s tím, že jí toto říkají „andílci“ a také se mi na obrazovce nelíbí to, když v tomto pořadu „Vědmy radí“se objevují komerční nabídky (oleje atd.) a už vůbec ne to Alenčino CD (za „pouhých“ 360,- Kč), které musí být určeno jen pro jednoho klienta. Pro ostatní už prý nemá tu „sílu“. Vidím v tom bohužel jen „honbu za penězi“ a myslím si, že právě toto paní Alenku hodně poškozuje a diskredituje. Rád ji (i přes jisté výhrady) na televizní obrazovce sleduji a usmívám se, když například tvrdošíjně nazývá lék na ředění krve „Walfarin“ a ne správně Warfarin. Přeji paní Alence (když na pomoc svých andělů tolik spoléhá), aby s ní neměl „Anděl Strážný“ moc práce, dále hlavně hodně zdraví, štěstí, pohody a spokojenosti, - přesně to, co ona přeje svým klientům. Mého telefonátu do studia se však ona, ani ostatní „vědmy a věštci“ – nedočkají.

Habera (St, 8. 4. 2015 - 13:04)

Nový hit otylé Pastely!!!!...Z té tlusté podvodnice se mi zvedá žaludek.

Lucie (Út, 7. 4. 2015 - 10:04)

Dobrý den s paní Alenkou pastelkou jsem se setkala osobně 2x

evelína (Pá, 6. 3. 2015 - 09:03)

Vše je podvod,jestli to mají od pána boha,tak se s tím neobchoduje,buh rozdávál chléb a víno jako dar.

pájja (Čt, 12. 2. 2015 - 08:02)

Nový hit otylé Pastely!!!! Olej oregano, ten nabízí každému jak bába na trhu. Prý i ona po něm splaskla :-)) Kdyby opravdu jedla jak divákům tvrdí, tak nemá 40 kg nadváhy. Ta z oleje leda praskne, podvod. A pak její nové cédéčko. Každého se hned zeptá, zda ho má. Já bych ho nechtěla ani zadarmo. Ale jako zpestření po obědě se na ni občas dívám a žasnu, co za bludy hlásá a jak je agresivní, když někdo vysloví vlastní negativní názor. Nechápu¨, jak tak falešné bábě někdo zavolá a děkuje jí jak kdyby mu odkázala celý majetek. Mluví s anděly? Měla by navštívit psychiatra. Nejvíc mě baví, když andělé oceňují ojetiny, nebo nemovitosti :-)))

hela (Út, 10. 2. 2015 - 13:02)

je to arogantní zmalovaná bába stále se odvolává na pana režiséra já se divím,že ti diváci tam za ty peníze volají a dostane se jim krátká odpověď o ničem, která vlastně platí téměř na každého

tak tak (Út, 27. 1. 2015 - 17:01)

Krejčová je stará vyžírka...

lidi mějte rozu (Út, 27. 1. 2015 - 15:01)

a vyserte se na Krejčovou a i na p.Taru. Jsou arogantní a evidentně nic nevědí. Každý, kdo jede ve velkém je podvodník. I pokud lidé nějaké schopnosti měli, tímto otupí a přijdou o ně.

Milen... (Út, 27. 1. 2015 - 14:01)

Zdravím,Jistě vím,že je to vše o velkých penězích,vytáhnout z nešťastných a hlavně starších lidí velké peníze.Čekala jsem na spojení do TV na p.Taru.Čekala jsem 13:17 minut,stále záznamník opakoval:Před vámi je ještě jeden volající,a přitom na obrazovce za ten čas,věštila 3 ženám,poté byl pořad ukončen a záznamník jel dál a opakoval tu větu,výše uvedenou.Volala jsem TV Relax,kde mi řekli,že jim jen pronajímají čas v TV.Poté jsem napsala mail režisérovi věštkyň a ten mi vyvracel,že tam ta věta na záznamníku není tak řečená..On nevěděl,jak záznamník nás oblbuje?!!!Žádala jsem peníze pouze za čekání zpět,jelikož pořad bez jediného slůvka pro mne byl ukončen!Poté mi pán,určitě režizér,byl to on,jméno jsem přeslechla,nabídl,že mi p.Tara zavolá,že mi dají vědět.Za nějaký den po vysílání p.Tary,mně zavolala p.Tara s pevné linky,jak píšete,byla také arogantní,její první slova,cituji:Co chcete:Mně nenechala mluvit a udělala ze mne blázna,tak jsem si připadala,a nic jsem se nedozvěděla !!!!V televizi varují před tak zvanýma Šmejdy,kteří zvou staré lidi na různé akce a tam je oberou a donutí něco koupit-oberou o velké peníze! Vždyť toto vysílání,je to samé !!! Měli by jsme se semknout a nenechat to tak!!!Já to tak určitě nenechám !!!Nevolejte tam,přijdete o velké peníze,nic víc ! Smutné,ale dá se s tím hodně dělat,dle mého zjištění na kompetentních místech !!! Mám totálně vše nahrané!!!S pozdravem vám všem...Milen...

Stanička (So, 17. 1. 2015 - 02:01)

Lidičkové.....tak jsem zkoušela dát vzkaz na ofiko stránky Alenky...ale nejde :-D kdoví proč :-D mám ve svém okolí kartářku ....která se bez vyptávání pustí do výkladu.....já mám úspěšnost 98% její taxa je 500 a můžete tam být tak dlouho,kolik budete mít otázek :-)

Dana (Ne, 4. 1. 2015 - 21:01)

Mam bonuzel take velice velice spatnou zkusenost.na obrazovce se mi pani Alenka moc libila a rozhodla jsem se ji kontaktovat osobne.kdyz jsme se domluvili na terminu pani Alenka mi zavolala a zacala tim ze doufa ze tento nas hovor nebude stejne vysilujici jako ten predchozi.takze zacatek nic moc.pote mi rekla same negativni veci a ani jednu pozitivni ani jednu.bylo jsem z toho jejiho vykladu velmi smutna.dal jsem ji ale sledovala, jak jsem jiz psala opravdu se mi na obrazovce libi.jeste pred jejim vykladem jsem se prihlasila na kurs a zaplatila zalohu.po jejim vykladu a to jakym zpusobem se mnou mluvila jsem se rozhodla ze se kurzu nezucastnim.napsala mi ze zaloha je nevratna.pote mi zavolala rekla jsem ji ze se kurzu nechci zucastnit z toho duvodu jakym zpudobem se mnou mluvila.byla rozcilena a velmi arogantni.asi po3 hodinach mi zavolala ze takove lidi jako jsem ja na kurs nechce a penize mi vrati. Na kurs s ni bych nikdy nejela jde z ni strach.je to pro me velke prevelike zklamani na obrazovce na me pusobi jinak. Takze toto je moje zkusenost.

Stanislav (Čt, 20. 11. 2014 - 18:11)

Souhlasím s negativními příspěvky na tuto osobu. Nějaké schopnosti má, najde určitý problém, který člověka tíží, ale její věštba není dokonalá. Dnes mi v televizi našla problém se zády, o kterém vím, ale když jsem chtěl po ní ostatní problémy, řekla, že je na to málo času. A o to se mi jednalo. Přítelkyni, s k kterou žiji už 7 let, tam vůbec pod pastelkami neměla, úplně mi ji vymazala. Nechci jí ublížit, ale nebyl jsem s jejím výkladem spokojený.

Reklama

Přidat komentář