Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Amazonka K. (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Alenka Pastelka... Já se snad poseru smíchy! Samozřejmě jsem ji viděla a proto nechápu jak tohle může někdo brát vážně, hraničí to s hodně nepovedeným zábavním pořadem...:o)))

Maršrutka (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Někdy v noci nemůžu spát a pouštím si TV, jednou jsem narazila na tuto jakože „léčitelku" Chvíli jsem ji pozorovala, je dost arogantní, nepustí nikoho ke slovu, když někdo nesouhlasí, setře ho. Pár trapných oslavných příspěvků tu buď psal blázen (nebo ona sama...?)

Libjena (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Kdyz jsem videla v TV jeji ruzna doporuceni, byla jsem zdesena. Nejen, ze tahle madam s lidmi manipuluje, ale etika ji naprosto nic nerika. Jeji vystoupeni o KARME bylo o nicem a zavadejici...
Preji vam vsem krasne a at najdete kazdy dobreho lecitele, ktery vam pomuze.

Verbalinka (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Přátele, chci Vám...Vím... Nešla jsem k ní, protože mi stačil zážitek s jejím "skvělým" synem. Známá u ní byla a Alena jí neměla co poradit.

P. (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Přátele, chci Vám potvrdit, co se zde píše o Alence pastelce. Je neochotná, sprostá a drzá.Jde ji jenom o peníze. Mluvila jsem s ní jednou a naprosto to stačilo. Slušně jsem se zeptala kolik za její služby zaplatím a to bylo, spustila. Hrozně se jí to dotklo a prý ať k ní radši nechodím, když se hned ptám na peníze. Toto není člověk, který by měl dávat duchovní útěchu...
Hned jsem procitla, také trochu o tom něco vím. Nelíbí se mi, jak oni se nazývají karmické kreslířky a kdoví, jak ještě. A přitom se nestydí si říct o takové peníze...

s (Pá, 22. 5. 2015 - 21:05)

co mi vadí je že všichni tihle chtějí za hodinu třeba 1500-2000 aniž dokázali že něco umí,to je dost penězkdyž na to někdo dělá tři celé dny,to jim to neni blbý když jsou tak duchovní??
já bych jim to dala ale na podruhý až nejdřív dokážou že ví...
tj jako volat na věštce do telky pani se ptá jestli prodá dům a baba jo prodáte do půl roku a zaplatí 1500 za hovor a ona volá po půl roce že se nikdo neozval zase za 1500 tak já bych to dala do zákonu že tj reklamace,když vám někdo špatně nahodí fasádu taky to musí opravit za svý

no (Pá, 22. 5. 2015 - 21:05)

Neznamena, že pokud někdo... jsou přesvědčeni o své schopnosti, ačkoliv skoro nic neumí

petra (Pá, 22. 5. 2015 - 05:05)

Dobry de

pepa (Čt, 21. 5. 2015 - 10:05)

Všechny vědmy, léčitelky,...Neznamena, že pokud někdo dělá meditace,věští osud atd.že musí mít vysokou školu. Naopak. Vysokoškoláci až na výjimky jsou prehozeni úplně jinam, a většinou nejsou schopni tyto věci obsáhnout. Pravdu ale máš, že většina těchto vestcu jsou pomatenci, kteří buď vědomě zneužívají, nebo jsou přesvědčeni o své schopnosti, ačkoliv skoro nic neumí. Jsou i mezi nimi svetle výjimky.

heureka (Čt, 21. 5. 2015 - 00:05)

Hele, ty blbko, kdyz uz...Všechny vědmy, léčitelky, čarodějky, kartářky a spol...jsou bývalé trhovkyně, servírky, vyčepní, kadeřnice, atd.které zkrachovaly a nebo zjistily, že prachy lze získat daleko snáze v dnešní" skvělé době" za vydávání CD s meditacemi,knižním brakem oblbovat důvěřivé a ve finále i v přímém přenosu v TV! !!!!! Čmárat po papírech" AUTOMATICKY "!!! :0)

Sona (St, 20. 5. 2015 - 23:05)

Dobrý den, sleduji tyto pořady a sama se věnuji esoterice. Co se týče Alenky pastelky tak chci napsat, že je opravdu velmi arogantní. Já bych si k ní nezavolala ani kdyby byla zadarmo. Nevím zda opravdu mluví s anděly ( myslím, že nějaký dar má), ale kdyby opravdu byla s andílkama v kontatu , nemohla by se chovat jak se chová. To mi nepovídejte.Věřím, že výborná "babka kořenářka" , ovládá čakry apod..., ale pokud je někdo věřící a mluví s aněly, tak přece nemuže pohradat tolik lidma jako ona. Pokud si to paní Alenka čte, tak at nad tím zapřemýšlí. Jinak přeji vše nej a at se ji daří...

clovek s rozume (Po, 4. 5. 2015 - 16:05)

Alenka Pastelka je naprosto...Hele, ty blbko, kdyz uz kopirujes ty pozitivni texty na vsechny weby, tak to aspon trochu prepis, bude to pak pusobit verohodne. To je nahodicka, ze zde http://www.modrykonik.cz/forum/alternativni-lecba/lecitelka-alenka-pastelka-krejcova-mate-zkusenost/ je uplne stejny text, pritom je to z ledna. Budes mi tvrdit, ze to pises po X mesicich ze srdce a zrovna z toho vylezl na slovo stejny text?.....spis to vidim tak, ze pani pastelka nebo jeji posluhovaci v pauze krmi internet stejnymi smyslenymi blaboly. Lidi, premyslejte.....

Petr (Ne, 26. 4. 2015 - 09:04)

Počkejte, ministr...Jistě, čemu nerozumím, nechápu a neumím zakázat!!! Přístup hodný dementa. Bohužel, ráda sarlatanu tomu napomáhá. Ale,jsou lidé co něco umí. Je jich málo. Vše zakázat, kterou dobu mi to připomíná? Zakazovali to fašisti,komunisti, že by i soudruzi demokraté?

Derik (Ne, 26. 4. 2015 - 06:04)

Počkejte, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s léčitelstvím v Česku zatočí a léčitelství zakáže nadobro. A bude od šarlatánů pokoj.

Oilily (Pá, 24. 4. 2015 - 20:04)

Alenka Pastelka je naprosto...Tenhle příspěvek dost vysvětluje!

petr (Pá, 24. 4. 2015 - 18:04)

Skutečně dokážete brát...To je jak pro mateřskou školku oslovení, nebo pro jednodušší...

Jarča (Pá, 24. 4. 2015 - 18:04)

Alenka Pastelka je naprosto skvělá!Co dokaže vše zjistit,to je ůžasné a hlavně pravdivé.Děkujeme Alenko,za vinikající přístup a děkujeme také andělům,ktaří pomáhají a dnes již vím že existují a Vy k nim rozhodně patříte Alenko.Smekám....

Myvsi z jiné di (Pá, 24. 4. 2015 - 18:04)

Moje zkušenost s Alenkou...Pokud jde o to CD, podala bych trestní oznámení. Přece máte doklad, kde je od pošty uvedena váha. To je strašné. Nejde ani o cenu, ale o princip. Taky lze dohledat u provozovatele mobilu hlasový záznam. Kdybych byla v roli paní Alenky, neřešila bych jedno CD...

Jamia (Pá, 24. 4. 2015 - 18:04)

Skutečně dokážete brát vážně člověka, který si říká Pastelka?

Bunny (Pá, 24. 4. 2015 - 18:04)

Moje zkušenost s Alenkou...Hrozné, nedá se podat trestní oznámení?

Reklama

Přidat komentář