Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Daniela (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Přečetla jsem si vaše názory, je to smutné, ale Alenka-pastelka zapadá do této doby, znám ji osobně, a to hodně let. Z obyčejné prodavačky(pozor,ctím každou profesi) se najednou stala léčitelka a odbornice. Nevím, kde se v ní vzalo tolik sebevědomí, ale chytla se šance, a dokonale ji využila pro svůj prospěch.

Nebudu tady rozepisovat jak se u mne spletla, jenom chci zdůrazni, že Alenka-pastelka bydlela na Točné v takové pastoušce... A dnes bydlí také na Točné, ale pastouška to rozhodně není... Rychlost proměny bydlení není úměrná tomu, co umí... Asi se našlo hodně lidí, co naletěli...

Kateřina (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Jsem znechucená z takových nesolidních lidí. Nemocní lidé doufají, že jim léčitel pomůže, když už doktoři selhali... Taková chamtivá osoba by skoro zasloužila dostat přes držku. Paní Aleno, měla byste se stydět!

Michal (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Jojo, nechal jsem se taky nachytat, byl jsem tam, mohu potvrdit. Byly to nejdražší dvě hodiny v mém životě. 2400,- za 2hod + 1400,- za kapky, které snad neublíží, ale nepomohou... A zkuste říct, že je nechcete, to zažijete rachot!!! Nebudu se opakovat - ten komentář nade mnou je naprosto trefný.

oprava (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Ahoj lidi, zkuste posloucat,......ani šajn....

Žaneta (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Ahoj lidi, zkuste posloucat, co tahle paní vykládá....a pokud jste trochu vnímaví,tak vám neunikne jak se neustále vychvaluje... Očividně si z nás všech dělá srandu a zneužívá hloupé a naivní lidi ve svůj prospěch. Vykládá dokola věci,které už dávno zná i malé dítě, nic nového.

Tahle paní nemá Šani šajn, co je to úcta k lidem a pokora...
Co je zač je zřejmé už z obrazovky, nehledě na to, že s ní mám osobní velmi ošklivou skušenost... Já jsem ji vychvalovala do nebe, každému doporučovala,pak jsme se setkaly.... a nestačila jsem se divit! S tak arogantní a zlou osobou jsem se ještě nesetkala...

Doubravka (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

No, mně stačil zážitek s jejím "skvělým" synem, u kterého jsem byla na masáži a docela mě odbyl... Známá u ní byla a paní Alena jí neměla co poradit. Snažila se jí prodat bylinné přípravky za tisíce...

Zina X. (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Proboha, už jen to jméno... takhle se snad normální žena nemůže nazvat!
Nechápu lidi, kteři tomuhle věří. To už musejí být fakt zoufalí...

Jindra (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Jsem zdravotni sestra a proto chci upozornit na praktiky teto damy... Kdyz jsem videla v TV jeji ruzna doporuceni,byla jsem zdesena. Nejen, ze tato zena s lidmi manipuluje, ale etika ji naprosto nic nerika... Jeji vystoupeni o KARME bylo o nicem a zavadejici... Nechapu ten jeji boom, ktery je uz, doufam, minulost...

Casper (So, 4. 10. 2014 - 14:10)

Zkoušeli jste jí někdy volat přímo do pořadu? Už jsem se jednou dovolal hned do studia pořad Vědmy radí na televizi Pohoda-Relax, jde o to vychytat správnou chvíli, dnes se mi třeba stalo, že mi to sežralo 3 minuty a do studia mě nepřepojili, i když jsem vytáčel hned, jakmile se předchozí divák loučil, tak nevím, jak je to s technikou...zkusím si stěžovat přímo na televizi...

pájja (Út, 23. 9. 2014 - 13:09)

Jak může někdo věřit ženské, která má silnou nadváhu, která je sama o sobě nezdravá, že dokáže diagnostikovat a pomocí jídelníčku upravit zdravotní stav? Kdyby to byla pravda, nebude ona sama tak vyžraná, že zabere celou obrazovku.

vaili (Út, 16. 9. 2014 - 17:09)

paní Alenka mi věštila nedávno, ale zatím se NIC nesplnilo. Volala jsem jí to na mobil, ona mi vysvětlila, že v ten moment to tak cítila, ihned mi nabídla za slušnou sumu její kurz....za hovor jsem platila tisíce.
[email protected] Máte jiné zkušenosti?

nevěřím (St, 13. 8. 2014 - 13:08)

Nejenom...těmto rádoby léčitelům.Když má někdo tu nejmenovanou vážnou nemoc tak se nevyléčí jen pitím různých bylinek.Jsou to jen šarlatáni co vydělávají na nejchudších lidech.Když to vidím v telce musím se jen smát jak jsou lidé důvěřivý.Vyhodí peníze za drahý telefonát a ,,léčitelka,, kecá o ničem,pak poradí nepít mléko.

Melkuz (St, 13. 8. 2014 - 12:08)

Využila jsem služeb paní...Dinušová, běž s tou svojí reklamou někam!!!

Helena (St, 13. 8. 2014 - 12:08)

Využila jsem služeb paní Dinušové, ohledně terapie přikládání rukou. Tato terapie mě postupně dala do pořádku mé nervy a bolesti zad. Kontakt jsem dostala od kamaráda.Jinak je k nalezení reikivbrne.cz

pavel (Pá, 8. 8. 2014 - 22:08)

Nejenom vyžírka...prolhaná, drzá, sebevědomá, vyžraná z peněz které podvodem vytáhne z většinou zoufalých lidí...Kolegyně jí volala do tv-měla manžela v posledním stádiu rakoviny, na jeho stavu se nedalo nic změnit v podstatě už umíral. Alenka-Pastelka na to vůbec nepřišla ze své slavné "automatické kresby" a ve finále jí řekla, že manžel nemá pít mléko a bude všechno v pořádku. Jediný problém viděla v žaludku a oslabeném imunitním systému a hlavně nezapomněla dodat:"Najděte si mě, musíme vyčistit čakry" Pán už nežije a tahle vypasená šarlatánka dál "rejžuje" a mele svá moudra na obrazovce dál.

Jox (Pá, 8. 8. 2014 - 10:08)

to je pravda. Jedna moje...Jo. Takhle to chodí... Myslím, že Maxim Gorkij prohlašoval: "Člověk, to zní hrdě!".
Kdepak!!! :-DDD

ano (Pá, 8. 8. 2014 - 09:08)

Podvodníků bylo vždycky...to je pravda. Jedna moje známá chtěla být bohatá a tak jí tenkrát volala do televize do nějakého pořadu, kde tahle nádhera účinkovala :-D. Pak se rozčilovala, že je to podvod, že provovolala kolem 900,- Kč a že se prý stejně nedovolala, že tahle osoba je podvodnice. O pár dní později přišla vítězoslavně, že volala do televize, udělala tóčo a že se s tou Krejčovou domluvili na kompenzaci, že jí zasvětí do reiky. zase otočila, že jsou prý seriózní. A o pár dní dostala "zasvěcení" do reiky. Chodila pořád a pořád dávala ruce k sobě s malou škvírkou mezi nimi a každému říkala, že reikuje :-D a každému cpala, že je zasvěcená od Alenky pastelky. (Do té doby jsem o té babě neslyšela). Když jsem jí řekla, že se nechala podvést a vyhodila prachy z okna, no, to slyšet nechtěla. No prostě komedie.

Jox (Pá, 8. 8. 2014 - 08:08)

Ano, není podvodnice, je...Podvodníků bylo vždycky dost, zarážející je spíš skutečnost, kolik lidí dokáže parazita takto zjevného brát vážně. Pro klienty téhle káči to není dobré vysvědčení :-DDD

ano (Pá, 8. 8. 2014 - 08:08)

Podvodnice není, je...Ano, není podvodnice, je úžasná. Není to totiž obyčejná podvodnice, ale úžasná podvodnice- umí úžasně lidem lhát, motat hlavy a úžasně si nevidí do huby.

NE (Čt, 7. 8. 2014 - 22:08)

Podvodnice není, je úžasná.

Reklama

Přidat komentář