Reklama

léčitelka Alena Krejčová

Lucie (Po, 8. 11. 2010 - 09:11)

Byla jsem na kursu pani Alenky pastelky a pana Pavla Krejčiho,uzasni lide!Alenka je velice vstricna,mila a rada pomuze.Jsem nesmirne rada,ze jsem se s ni osobne setkala,prosla jejim kursem a chystam se na dalsi.

bobi, (So, 30. 10. 2010 - 01:10)

dnes v noci jsem se nemohla...taky bych tu cestu uvítala, v poledne jsem v práci a v noci už je ten cukroušek

nn (So, 30. 10. 2010 - 01:10)

mohla by jste mi dát na...má svůj web " Alenka Pastelka ", dej to do hledače v seznamu

eva (Pá, 29. 10. 2010 - 23:10)

Pani Krejcova je z Prahy...mohla by jste mi dát na paní Alenku kontakt

eva (Pá, 29. 10. 2010 - 23:10)

nemate nahodou někdo kontakt na Alenku z Tv

Bobina (Ne, 24. 10. 2010 - 11:10)

ona je pořád dobrá,ale ti...dnes v noci jsem se nemohla dívat, je možnost ten pořad někde v archívu shlédnout? Poraďte mi prosím cestu.Díky

anděl (Ne, 24. 10. 2010 - 09:10)

dnes byla Alenka v Tv a byla...ona je pořád dobrá,ale ti co ji tady uráží u ní zřejmě byli a něco nehezkého jim Alena řekla a tady jí dávaj co proto.

Bobina (So, 23. 10. 2010 - 00:10)

dnes byla Alenka v Tv a byla dobrá

Pavla (Čt, 14. 10. 2010 - 02:10)

Úžasný. Snad to přežijou...Nějak zrychlili tempo oproti začátku, asi nabrali jistotu, žejo? Nemůžu kvůli tomu spát a přitom stávám. Psychické problémy budou mít určitě, tipuju aspoň nejmíň měsíc budou špatně spávat. Máte pravdu -úžasná záchranná akce.

lilly (Čt, 14. 10. 2010 - 01:10)

Teď už jich je 26 nahoře. Úžasný. Snad to přežijou ve zdraví i psychicky. Možná to na ně teprve dolehne...

Pavla (Čt, 14. 10. 2010 - 01:10)

Už jich půlku vytáhli, tak...Teď už jich je 26 nahoře.

lilly (St, 13. 10. 2010 - 23:10)

broučku, polib mně prdel,...Už jich půlku vytáhli, tak teď jen, aby to přežil i ten zbytek, co je zatím dole.

Pavla (St, 13. 10. 2010 - 21:10)

Tak jsem se podíval na pár...Děkuji za odpověď, moc se omlouvám, ale chodím teď pozdě z práce, jsem tak utahaná, že mi hlava vypíná. Jakmile to všechno zvládnu, budu mít čas na psaní. Ještě zítra budu tak do 21.hod. v práci. Zatím nashledanou

Pro Pavlu: (St, 13. 10. 2010 - 09:10)

Tím lépe,...Tak jsem se podíval na pár kousků těch Poslů úsvitu. No... Vlastně jsou to různé biblické (a psychologické a morální) poučky převedené do hry na to, že Pámbu byl mimozemšťan. Žádné nové nebo neotřelé informace to neobsahuje. Pro někoho je to možná vzrušující představa, trochu to připomíná dva díly z již zmíněných Akt X, ve kterých příboj někde na pobřeží Afriky odkryje havarovanou kosmickou loď. Materiál lodi je starší než existence lidstva, ale povrch lodi je ozdobený citáty z Bible, Koránu, a Tóry, napsanými ve znakovém písmu indiánů Navajů. Nebo to připomíná Danikena v moralizujícím záchvatu :-).
Abych si z toho nedělal jenom srandu – mohlo by to mít něco do sebe v tom smyslu, že si děti nadšené do sci-fi a do tajemna poslechnou ty poučky, které jsou konec konců pravdivé a správné. Bibli by nečetly, kdyby jim to vykládali ve škole, tak by se nudily, tohle je třeba zaujme.
ALE – často tyhle věci někoho zaujmou až moc, „děti“ tomu začnou věřit se vším všudy, a přivede je to do sekt typu Vesmírní lidé a podobně. To už je na hlavu. U nás se to zatím moc neděje, ale různě po světě každou chvíli čekají nějací pitomci co berou všechno moc vážně, až si je vyzvednou kosmické lodi, a odvezou je do vysněného světa. V lepším případě se před cestou zbavují majetku, v horším případě se sejdou někde na kopci, a společně vypijou jed, aby se duše na cestu zbavila zátěže těla.

Pavla (Út, 12. 10. 2010 - 22:10)

Nějaká obyčejná Pavla...broučku, polib mně prdel, dívám se na video live a čekám až vytáhnou prvního horníka. Tak si tu zatím sahej po kotníkách komu chceš.

A potom taky... (Út, 12. 10. 2010 - 22:10)

Nějaká obyčejná Pavla přece nemůže sahat ani po kotníky někomu, kdo se cítí na Jasmin, Jessiku, nebo Sheherezad :-):-).

Názor (Út, 12. 10. 2010 - 22:10)

Jasmin, názorově patříš...ve smyslu "světonázor" je jedna věc, a fanatismus ve smyslu padání na prdel z celebrit druhá věc, ať už jde o pana Grygara, papeže, nebo Alenku
Pastelku. Ó moudří nedotknutelní, před vámi se klaníme, na prdel padáme, asi takhle? A když takhle, tak před Alenkou je dloooouhá řada jiných, co mají přednost :-).

Pavla (Út, 12. 10. 2010 - 18:10)

Tak jsem jen tak ze...Jasmin, názorově patříš kam? Nebo si jen hlas lidu?

Viďte Jasmin!? (Út, 12. 10. 2010 - 18:10)

Tak jsem jen tak ze...Alenka Pastelka je tak skvělá žena, a ta verbež jí tady takhle uráží. Jsou to zakomplexované kedlubny, co nepoznají anděla v lidské podobě. Ještě že alespoň ten Zákon Světa funguje. Ještě že tak!!!

Jasmin (Út, 12. 10. 2010 - 17:10)

Tak jsem jen tak ze zvědavosti nakoukla na tyto stránky a zjistila jsem, že je ubohé, co se tady dá přečíst. Připadá mi, že ten, kdo tady ukazuje své hloupé já, je neschopný normální komunikace s lidmi a dělá mu potěšení urážet druhé. Ještě že zákon světa funguje a že na každého jednou dojde. Prosím vás, jděte se raději projít a koukejte se, kolik je kolem krásy a zkuste být taky tak hezcí a velkorysí. Díky.

Reklama

Přidat komentář