Reklama

Pás cudnosti

láďa (Ne, 26. 5. 2019 - 06:05)

Krásná zkušenost v 17 letech a moc vám to přeji protože my jsme se ženou poznaly tuto zábavu?? ŽIVOT v pásu až po 30 letech manželství a docela nás mrzí že jsme to nepoznali dřív, držím palce a myslím že máte dost času abyste své hraní z pásem dovedli ke společné spokojenosti.Sám za sebe bych ti doporučil nějaké omezení přítele takový nějaký trest za sundání . Penisům zdar a zamčeným zvlášť.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

Mám krátké cb a k tomu kovový kroužek průměr 5cm. Obojí z Číny. Prodám levně. Za 200Kc. Ideální pro někoho, kdo to chce jen vyzkoušet, ale nechce do toho investovat. Plzeň

Jakub 123 (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Tam je zase chyb, nemůžu to psát na mobilu, omlouvám se

Jakub123 (Po, 20. 5. 2019 - 06:05)

Dobrý den, my zvažujeme ten piercing šourku.. Nosím evotion a dalo by se to udělat tak, že bych ho pak nemusel máte přes varlata. Ale zatím jsme se k tomu neodhodlali. Prožití vysunutí u každého pásu pomáhá fakt něco jiného. Ale asi nejlepší je pro chlapa srovnat si to v mozku. Prostě vytahovat si ho nechci, to se nedělá. Úd patří ženě. Je to složitá cesta, ale dle mího názoru nejlepší.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

T pás je k jemu sedavému zaměstnání (v kanceláři plný bab) nevhodný.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 23:05)

Každé má své plusy a mínusy, to je Pravda, proto jsem chtěla jít nesnazší a cenově přijatelnou cestou.
Piercing nepřipadá v úvahu a ta zubatá podložka či gumová štětečka .... no to asi moc nechci.
menší kroužek nasadíme ale už po 6ti hodinách má odřený biskup a je to bolestivé, zkoušet deset CB je zase cenově (když si vezmu že jeden stojí 1200) drahé než najdeme ten správný.
Nyní máme kovový s délkou klícky 7cm . Mám dotaz když koupím kratší bude vyndání obtížnější, logicky když tam bude "na těsno" bude těžší manipulace a vyndání, ne ?
Děkuji za komentář.

láďa (St, 22. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj nechápu proč uvažovat o možnosti vytažení penisu snad chceme být pod zámkem ne???Myslím že je mnoho lidí kteří řeší cudnost i bez klece a nechápu zamčenýho chlapa který si ho chce osvobodit na co??PODVOD???? Proč?

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Někdo má hold silnou vůli někomu je třeba pomoci,

láďa (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Vůle nevůle nosím CAPTOR kov delší a nedokážu si představit vytáhnout penis a pak vrátit zpět??? A myslím že jako pomocník pro člověka bez vůle dobrý.

synonym (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Jako u mnoha jiných věcí okolo cudnosti, i tady má vše své plusy a mínusy.
Trubička může zvýšit bezpečnost ohledně vytažení, ale zvýšit zdravotní rizika a nároky na údržbu a hygienu.
Piercing může zaručit vysokou odolnost proti vytažení, ale je to piercing, k tomu v intimní oblasti.
Plný pás může být bezpečnější, bez zvýšených zdravotních rizik, ale za zvýšenou cenu a s vlastními nevýhodami.
Někomu pomáhá i doplněk jako Points of Intrigue, pro jiné je k ničemu.
A u někoho stačí použít o číslo menší kroužek a vytažení je najednou mnohem obtížnější.

Prostě spousta lidí vyzkouší klidně deset pásů, a žádný nefunguje dokonale, a jinému stačí první laciný pás za $25 z Číny.

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 17:05)

Dobrá, děkuji, já právě chtěla aby si ho z klícky nevytahoval tak takovou pojistku. zkusím tedy pohledat jiné řešení.

synonym (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Plus dostatečně dlouhá trubička brání vytažení z klícky a hodně mění pocity z tekutiny, jakékoliv, procházející penisem. Ale dlouhodobé nošení AFAIK zvyšuje riziko infekce močových cest.

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 15:05)

Dobrý den .
V čem je lepší CB s urino oproti CB bez urina ?
(krom teda že čůrá do trubičky a není tedy potřeba štelovat, žalud na dírku.)?
Děkuji

Ivan (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

V ničem. Urino trubička není na trvalé nošení. Takže pouze na nějaké krátké hrátky.

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

taky bych ho chtěl někdy zkusit , jen na to najít partnerku (23)

luci (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

O tom to právě je , chtít je jen polovina záležitosti . Přimět k tomu partnerku je mnohdy problém. Hlavně ten kdo to chce , si musí uvědomit co vlastně chce . Někdo se po realizaci psychicky zhroutí.

láďa (Pá, 3. 5. 2019 - 19:05)

Myslím že takové pokusy musí vycházet po společné domluvě a zvážení všech pro a proti myslím že to není jen zkouška a pak děj se co děj, buď dobrý a nebo je po vztahu.To si já po třiceti letech manželství nedokážu představit.

Q (Čt, 2. 5. 2019 - 12:05)

Nicméně kontrolující frigidní manželka sdílející klíč s nějakou - stále ještě jen vymyšlenou - milenkou na jeden den v týdnu je tak komplikované aranžmá, které se může podělat na tolik různých způsobů, že si těžko dovedu představit, že by to pro toho chlapa mohlo fungovat uspokojivě. Nejlepší by proto pro něj bylo změnit tu manželku.

láďa (Pá, 3. 5. 2019 - 11:05)

Nevím ale asi nejde jednoznačně poradit představy každého je jedna věc a skutečnost nemusí být to co si člověk od dané situace sliboval ale když nezkusíš nepoznáš?

Jakub 123 (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

Dobrý den, mám dotaz hlavně k ženskému osazenstvu této diskuse, pokud tady ještě někdo takový je. Jsem pracovně úspěšný 46 letý muž. Jelikož pracuji v převážně ženském kolektivu, tak jsme se manželkou před třemi lety dohodli, že mi nasadí pás cudnosti, aby nebyl malér s nějakou mladší kolegyní. Neměl jsem s tím problém, ba naopak mi představa mladé milenky evokovala kočárek, plínky atd. což už jsem zažil třikrát a znovu už fakt ne. Pás nosím celé tři roky kromě soboty a následné neděle, když se s ženou pomilujeme. Pravdou ale je, že má žena na milování moc není. V jejích očích je to něco až za úklidem domu. A to ještě dost daleko. Orální sex v jakékoliv podobě přímo nesnáší. Takže v milování nám to moc neklape.
Před týdnem přišla s tím, že by se o klíček ráda podělila s někým jiným, a že by jí vlastně stačil sex jednou za měsíc. A že by mi ráda dopřála sex každý týden, včetně toho, že bych mohl uspokojovat tu druhou ženu i orálně.
Abych řekl pravdu po orálním uspokojování ženy léta toužím, ale představa, že bych si mněl najít druhou ženu se kterou by se ta má podělila o svůj klíček mně nepřijde vůbec lákavá. Časem by mezi nimi mohlo docházet k hádkám a rozbrojům a já bych se mohl změnit v pingpongový míček jejich výčitek a hádek. Nerad bych se po dvacetiletém soužití rozváděl…. Chtěl bych se zeptat žen, zda někdy v podobné formě vztahu byly a jestli se to dá ustát.
Díky moc za případné odpovědi

Reklama

Přidat komentář