Reklama

Pás cudnosti

láďa (Pá, 26. 4. 2019 - 16:04)

Deset dní je jen začátek počkej tak za dvacet a víc dní. To jsou potom pocity a po odemčení i výkony.

Jan AC (St, 1. 5. 2019 - 15:05)

Já byl nejdéle bez výstřiku dva měsíce. A to je pak něco :-)

Láďa (Čt, 4. 4. 2019 - 10:04)

Ahoj Jiří zeptám se 10 dní hned na poprvé?? Já dal zatím nejdéle 51 dní ale až po dvou letech nošení.

Jiří (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

Ahoj Láďo,
minulý rok jsem byl zamčený od Června až do Prosince. Od Ledna jsem byl bez pásu a protože mi to už chybělo, tak jsem ho po domluvě s manželkou zase nasadil. Loni mě manželka odemkla kdykoliv jsem chtěl, klidně i 2x za týden. Ale teď je nějaká přísnější, že prý ten klīč nemůže najít. Naposled včera jsem si na pás nasadil vibrační kroužek a pomalu jí ho zasouval do kundičky. Ona si s ním přejížděla po klitorisu až se nakonec udělala. Já přes špičku pásu cītil teplo a vlhko uvnitř a třásl se jak ratlīk.
Mě se třeba líbí, že se třeba v autobusu nebo ve fitku můžu dívat na hezký holky a představovat si co bych s nimi všechno dělal a přitom není nic vidět. To je zase výhoda být v pásu.
Manželky sestra s námi bydlí a o pásu ví, ale zatím ho nechtěla ukázat.

Láďa (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

No u nás to dopadlo tak že jsem měl pás 51 dní v kuse jen vypuštění přes prostatu minulí týden sobota volno a v neděli už se mi stýskalo tak jsem si začal honit a to tak aby žena viděla a šup do klece nechtělo se mi loudit aby mne zamkla.Chtěl bys aby sestra chtěla vidět jak to vypadá a jak to drží?? Mě takhle žena ukázala kámoškám a zítra mě to asi čeká zase a to ještě v latexu tak nevím jak to dám.

Jiří (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Ona je její sestra pěkně dominantní. Být to moje manželka, tak jsem v pásu napořád, milking jen vyjímečně a možná i cuckold. Dělal bych všechny domací práce a výprask by byl na denním pořádku.Ta by mě pěkně srovnala do latě.
Vedeš si Ĺáďo taky evidenci orgasmů svých, Manželky a dnů v pàsu ?
Www.zamcenydenik.cz

Láďa (Pá, 5. 4. 2019 - 14:04)

Jo deník si vedu už dva roky a žena zatím vede 86:5 skutečných orgasmů VYPUŠTĚNÍ PROSTATOU nebo elektem neeviduji.Ale letos už mám jeden krásný orgasmus a 3x vypuštění a 1x rukou vlastní.

Olda (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

86 orgasmů za dva roky, to je cca 1 orgasmus za týden. To teda nemáš moc vášnivou manželku, takže i ty máš málo práce. Co jiní by za to dali.

Láďa (So, 6. 4. 2019 - 00:04)

Ona si to ráda přede mnou udělá sama a provokuje ale dráždění jazykem je skoro ob den

Olda (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

jo, dráždění jazykem jen tak bez orgasmu? Tak to má manželka také ráda a říká tomu relaxační lízání. Ovšem třeba takový relax u televize je práce i přes dvě hodiny, což je pro mě fuška. Pravda, někdy si na závěr přeje dát i jeden či dva orgasmy.

Jiří (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Ona je její sestra pěkně dominantní. Být to moje manželka, tak jsem v pásu napořád, milking jen vyjímečně a možná i cuckold. Dělal bych všechny domací práce a výprask by byl na denním pořádku.Ta by mě pěkně srovnala do latě.
Vedeš si Ĺáďo taky evidenci orgasmů svých, Manželky a dnů v pàsu ?
Www.zamcenydenik.cz

Jiří (Pá, 5. 4. 2019 - 10:04)

Ona je její sestra pěkně dominantní. Být to moje manželka, tak jsem v pásu napořád, milking jen vyjímečně a možná i cuckold. Dělal bych všechny domací práce a výprask by byl na denním pořádku.Ta by mě pěkně srovnala do latě.
Vedeš si Ĺáďo taky evidenci orgasmů svých, Manželky a dnů v pàsu ?
Www.zamcenydenik.cz

Roman (St, 3. 4. 2019 - 04:04)

ahoj ma mi da 1x za měsic jinak jak piše ty jazyk a hračky a pas na peru.....

Jiří (Pá, 29. 3. 2019 - 12:03)

Kde jsou všechny dominantní ženy, to už sem žádná na fórum nechodí?

Jiří (Čt, 28. 3. 2019 - 14:03)

Tak jsem teď zase v pásu od pondělí. Manželka se ráno krásné udělala a já zas nic. Navlékla mi na pás vibrační krouzek a projížděla si jim po klitorisu.
Když jsem ji požádal o sundání tak řekla že to nemá cenu a stejně bych hned vystříknul.
Holky, na jak dlouho zamykate svoje chlapy a děláte jim jen milking nebo je necháte sundat a vystříkat pod dohledem třeba kamarádky?

Láďa (So, 30. 3. 2019 - 13:03)

nejsem domina ale jsem na tom podobně jako ty a horší než sundat a udělat se před kamarádkou je nahý jen v pásu obsluhovat kamarádky.Důvod je ten že to dost stálo a je to vlastně šperk a ten se neschovává.

Roman (Ne, 31. 3. 2019 - 07:03)

to je spravne take tak musim obsluhovat

Návštěvník (Ne, 31. 3. 2019 - 09:03)

Tebe ty kamarádky znají nahého? Mě ano chodíme (chodili ) jsme společně do sauny a na nuda a to mi nevadilo ale s tím šperkem se necítím dobře hlavně když Dáša chce pokaždé potěžkat.

George39 (Út, 26. 3. 2019 - 12:03)

Tak už jsem zase zamčený v pásu.
Zhruba 2 měsíce jsem byl bez něj a už mi to chybělo. Každý den nebo obden jsem si to udělal ve sprše a na sex s manželkou už neměl chuť.
A taky proto, že příští týden přijedou manželce 2 sestry a jejich kamarádka( všem je kolem 20) a budou u nás pár měsíců bydlet. To bude peklo!!!
Všude samé voňavé použité podprsenky a tanga.
A manzelka řekla, že jestli něco bude, tak mi ho uřízne!!!
Doufám, že ji přesvědčím alespoň na skupinový oralek s jednou z nich.
I kdybych měl být svázaný s páskou přes oči a pak za to dostat 25 rákoskou!

x (Út, 26. 3. 2019 - 21:03)

Ha, ha

Reklama

Přidat komentář