Reklama

Tresty v práci

Dryftik (Ne, 8. 8. 2010 - 05:08)

Už je to tady!Už je to tady!Už je to tady!Z Boží zvůle král Kazisvět Č.R. Václav Klaus.Je to ten co špatně nikoli panoval.Kdopak by se zpívat bál!Kdopak by se vlka bál?BOŽÍ ANARCHIE určitě ne!Tak na ně nehumánní fetišisty z hradu.Necht je naším panem presidentem Č.R. lidský Pan Člověk Miloš Zeman.Čest dílu Pana Presidenta Č.R. Václava Havla.Konečně pane doktore Miroslave Sládku na ně jejich vlastní past zklapla jak jste mi kdysi na mýtinku říkal.Vláda Č.R. Václava Klause jsou ti praví cikáni a s nimi do Vltavy,ne s romy co Vás špatně pochopili.Vy být náš předseda vlády,tak tu habadůru nedopustíte a stejně tak být náš premiér pan Václav Havel,kterému Václav Klaus celou dobu silou jeho nakradených vypraných peněz zastrašoval vyhrožoval ohrožením na životech jeho přátel.Byl by v Česku RÁJ EDEN A MY MÁME VŠEHO A NEJEN PENĚZ PLNÝCH BEDEN!

Jaroslav (Ne, 8. 8. 2010 - 04:08)

Spoluobčané moji nejdražší.Nenechte si v práci,v zaměstnání a v životě srát na hlavu.Zákonodárci jsou chobotnice co Nás jen zákeřně nenápadně plení jako židy v koncentrácích.Žádný zaměstnavatel nemá dle pravé Ústavy Č.R. právo jakkoliv zaměstnaneckou třídu trestat,je to stalkingratifikantní propastná manipulace s námi ne v jejich administrace ale ve prospěch vlastního sebeobohacování našich příživníků vlády Č.R,která si jakožto jednotlivci neumí závázat tkaničky u bot,přišít knoflík a natož bezpodvodnicky vládnout.Oni ti sachsenhausenští jugend der ober langst manschaft maršmanschaft nic nevyrobí pro průmysl,nikoli nevládnou pro nás a jebou všici mezi sebou za naše exekuční popravy.Vykurvená parlamentní šmelina co s námi jen obcuje,senátní výmlat nás všech jako jejich sedláckými cepy na řešeta našich duší a v neposlední ta kurva kurevská zkurvená Č.R. Václav Klaus mamonářský deviantní maniak a fanatickýpseudovládní loutka co ze sebe dělá presidenta a potřebuje ústavní psychiatrickou dlouhodobou léčbu,jelikož je pro sebe a naši společnost ten nejnebezpečnější zločinec.On si myslí,že je hlava našeho Českého státu,ale to je paranoidní schizoafektivní maniodepresívní schizofrenie.To nic,to bude dobrý tu,tu,tu.Však at Vás nakrmí Mudr. Zlata Pernicová v Brně v Černovicích Húskova 2 pavilon F19 tím co cpete za depotní halucinogenní injekce do nás Vašich otroků,impotentní brom do věznů co jso Vaší vinou neoprávněně věznění a hlavně neviní.Být Vy majestát,tak by se spousta věcí nestala a nevzniklo by zlo,které Vy ná rád dopřáváte i stejně tak naše utrpení.To ty ty hajzle a ne pán Bůh Hospodin! a těch co máme na rozdíl od Vás a Vaší zfalscifikované Ústavy Č.R. pravou ryzí pravdu co všude po psychiatrických márnicích milerád vězníte s následnou nenápadnou likvidací a máte nás na náhradní lidské orgány pro politiky stejně jako babyboxy děti naše na náhradní lidské orgány pro paplášské Vaše děti.A my můžem dle Vašeho přání všichni zcechnout.Ty Hovado Č.R. Václave Klausi vykop z hrobů ty cos povyvraždoval a at Ti ještě na Tvý kurvy do 70 let vydělají nějakej ten šesták a to jaks nás zaprodal Peklu za 30 babek lékařům,aby Ti kuchali na náhradní lidské orgány ty cos pozabíjel na našich silnicích úmyslně postavenými nebezpečnými dálnicemi k tomuto Tvému účelu a vomrdals fabriky o všechno,tak néni kč na opravy a seš viníkem všech pracovních i silničních úrazů,tragických nehod ty lháři,zloději a vrahu.SUROVČE!§Dojels a budeš za vše pykat Ty Ksindle jidášskej!!!!!!!!!!!!!

Petra (So, 7. 8. 2010 - 06:08)

Já těm trestum v práci...Já bych tomu taky nevěřila, ale mám kámošku s kterou se bavím o všem. Kdysi jsem měla v práci průser a přišla jsem tenkrát na nějakou dobu o peníze. Probírala jsem to i s ní a přiznala že se jí taky něco podobného stalo, ale že jako trest dostala tehdy nařezáno na zadek a bylo to vyřešeno.

1981martin (Út, 3. 8. 2010 - 19:08)

Tak na co si vlastně...Částečně souhlasím s Ivou, pokud pisatelky k tomuto jednání svých chováním nepřímo vybízejí (tím, že sami fyzické tresty svým šéfovým navrhují), je obtížné cokoliv řešit. Připomínám, že mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem není rovnocenné postavení. Je tady dost vysoká nezaměstnanost, zejména v některých regionech a oborech. Není vůbec jednoduché najít si práci. Tudíž plně chápu to, že, pokud nastane situace, že někdo z Vás zjistí, že se ve firmě, ve které pracuje, fyzicky trestá, není snadné hned odejít. Nicméně jsem přesvědčen, že tohle je od začátku do konce celé špatně, i pokud bych nebral v úvahu zákony této republiky. A hlavně je to hrozně nebezpečné. Jakmile se stává pravidlem, že někdo někoho mlátí, je velké nebezpečí, že se to vymkne kontrole. Pro řadu lidí je přirozené ovládat jiné lidi, a pokud se tak děje přes fyzické tresty, je to hodně účinné. V každém případě mi pisatelky umožnily rozšířit si obzory, o to, co je v této Zemi ještě možné, za což jim děkuji. Z tohoto fóra také plyne, že se tento problém týká hlavně vztahů žena zaměstnanec-žena zaměstnavatel. To, že si ženy vyřizují mezi sebou tímto způsobem účty, je naprosto šokující, myslel jsem, že se neshody řeší maximálně prudkými slovními výpady, v horším případě fackami. Ukazuje to také na rivalitu v těchto firmách. Chlapi se sice občas porvou, ale obvykle ne v práci a ne kvůli práci. Kdyby v budoucnu nastala situace, že bych se s tímto setkal, já nebo moji blízcí, už to nebude totální šok, tak, jak když jsem náhodou surfoval na tomto webu a při této příležitosti narazil na tuto diskuzi. [email protected]

honiči ste (Út, 3. 8. 2010 - 06:08)

Já jednou nechtěně...jdi honit jinam úchylná Vero........jsou tady samí honiči péra...jsou to nadržený chlapi který vzrušuje výprasky........honiči padejte pryč!!

Iva (Po, 2. 8. 2010 - 22:08)

Já jednou nechtěně...Tak na co si vlastně stěžujete?Když se sebou nechá dospělý člověk takhle jednat,nebo si snad o to ještě řekne,tak si šlape po své důstojnosti sám.

Věrka (Po, 2. 8. 2010 - 18:08)

Já si na druhou stranu...Já jednou nechtěně zahlédla jak dostávala moje kolegyně. Šla jsem za vedoucí do její kanceláře a když jsem otevřela dveře byla jsem šokovaná kolegyně byla rukama opřená o konferenční stolek sukni vyhrnutou, kalhotky stažené těsně pod zadkem a dostávala dřevěným pravítkem. Zadek už měla pěkně do ruda. Šéfová mi s ledovým klidem řekla ať přijdu za chvilku. Pak mi vysvětlila, že kolegyně si to vybrala jako trest za opakované absence. S kolegyní jsme se o tom pak bavily a přiznala se, že si o výprask sama řekla místo finančního postihu a prosila mně ať to po firmě dál nešířím. Je pravda že pak se její docházka hodně zlepšila. Já nedávám záminky aby mně vůbec musela nějak trestat.

Jirka (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Já si na druhou stranu...Souhlasim. I kdyz jde treba o sefovu uchylku, kdyz je to dobrovolny a pro zamestnance vyhodny, proc ne?

Yvona H (So, 24. 7. 2010 - 14:07)

Milé dámy, zdravím Vás,...Já si na druhou stranu myslím, že pokud s takovou to formou trestu podřízený nebo podřízená souhlasí a uznají svoji chybu i to že nějaký trest si zaslouží a dohodnou se na fyzickém trestu místo pěněžitého či jakéhokoli jiného, pak nejsem proti.

Verča (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

Já těm trestum v práci nevěřim. Hold se tady sešly spisovatelky erotických povídek na téma sadomaso. Proč si myslíš, že to tak do detailu popisujou? To je přesně styl spisovatelů erotických povídek, aby tomu daly takzvanou šťávu. A i kdyby to byla pravda, což pochybuju, ale kdyby, tak je to jejich vina, že ze sebe dělaj fackovacího panáka.

1981martin (Čt, 22. 7. 2010 - 23:07)

Milé dámy, zdravím Vás, na úvod bych rád předeslal, že na toto téma jsem narazil úplnou náhodou a jsem z obsahu probíhající diskuse dost v šoku. Mám pocit, že jsem se snad ocitl v jiném století. Trestat fyzicky v práci dospělé lidi mi přijde naprosto šílené, kromě toho je to jednoznačně trestné. Samozřejmě, chápu Vaši velmi svízelnou situaci – většina z vás je samoživitelek, takže pečujete o dítě a musíte zajistit peníze pro dva lidi; sebe a děcko. Práce není, řada z vás nemá možná čas ani něco jiného hledat nebo uvažovat o nějaké rekvalifikaci a následně lépe placené práci. Ale tohle je opravdu moc. A je omyl se domnívat, že se přijetím fyzického trestu „rychle a snadno něco vyřeší“; tedy zaměstnavatel bude spokojen, protože se domníváte, že si myslí, že Vás dostatečně potrestal a Vy máte práci a peníze, což je ve Vaší situaci hlavní a jen „to trochu bolelo“. Jakmile se jednou stane pravidlem, že někdo někoho mlátí, tak se podobný, byť předem domluvený způsob potrestání většinou po čase vymkne kontrole a ten, kdo má rákosku v ruce většinou neví, kdy má přestat, a celé se to změní jen v šílené bití člověka. Kromě toho přijetím takového trestu dáváte najevo, jak moc práci potřebujete a co pro ni všechno vydržíte a to mu umožňuje Vás jakkoliv ovládat a jakkoliv s Vámi nakládat. Situace je o to více varující, že sem píší až na naprosté výjimky ženy, které mají v práci nadřízené, rovněž ženy, což o ledasčem svědčí. Pevně věřím, že nás neexistuje v tomto státě moc chlapů, kteří by se k něčemu takovému snížili a povzbuzovali svoje ego tím, že mlátí ženské. Samozřejmě chápu situaci, kdy se někdo neovládne a dá někomu v afektu facku, i když ani to, by se stávat nemělo. Ale mít ve firmě jako způsob řešení pochybení zaměstnanců zaveden systém fyzických trestů, je naprosto šílené. A to jak tady většina z Vás popisuje, jak je trestána, že si musí sundat sukni, boty, punčocháče a spodní prádlo a stát nahá a opřená o židli čekajíce na to, že je nadřízená bude mlátit, přesahuje všechny meze. To je popření elementární lidskosti, slušnosti, lidské důstojnosti, soukromí. Asi jsem ve svých téměř třiceti stále mladý a naivní, ale vždy jsem se domníval, že to, co žena pod šaty skrývá a její nahota je vyhrazena především pro partnera. Každopádně ukázat se takto před cizími lidmi, kterými pro Vás nadřízení jsou, a nechat se od nich bít je neskutečně ponižující. V neposlední řadě by mě zajímalo, jak vysvětlujete modřiny a stopy po bití svým dětem. Děti bývají většinou hodně pozorné a nechce se mi věřit, že na doma máte oblečeny kalhoty a halenku s dlouhými rukávy. Přeji Vám jinou práci a šťastnější ž[email protected]

Verča (So, 17. 7. 2010 - 18:07)

Ale jo Vlaďko jsi vypravěčka ero. povídek, tahle byla sadomaso. A i kdyby to byl reál, tak jsi neměla souhlasit, že mu podržíš.

lady (So, 17. 7. 2010 - 16:07)

No asi to tak strašné ponížení nebylo, když to tady popisuješ do detailu jako nejlepší sexuální zážitek.

Vlaďka (So, 17. 7. 2010 - 15:07)

Vlaďko to je hodně...No to možná vypadá, ale byla to drsná realita

Verča (Pá, 16. 7. 2010 - 13:07)

Vlaďko to je hodně nepravděpodobný, vypadá to jako erotická povídka na téma sadomaso.

Vlaďka (Pá, 16. 7. 2010 - 09:07)

Jéje, to jsem ráda, že...Jenom pozor na ty konce. Já taky souhlasila s fyzickým trestem. Skončila jsem bez kalhotek přehlá přes stůl a soudruh vedoucí mi nařezal řemenem. Na závěr mi řekl že když mu "podržím" že dostanu zpět i prémie. Byla jsem mladá, svobodná, blbá, trochu se mi taky líbil i když byl starší a tak jsem kývla. No přehlou přes stůl mně ojel a nakonec mi seřezanou prdelku postříkal svým semenem. Cítila jsem se strašně ponížená a stejně jsem z tama odešla. Bylo to v době ještě hluboké totality.

Verča (St, 14. 7. 2010 - 14:07)

Šéfe ty asi vlastníš erotický bordýlek, že? Proto to u tebe je jak v harému. Holka za holkou ti ho chodí vykuřovat.

Sef (Út, 13. 7. 2010 - 21:07)

No to u nas v obchodaku jak se neco semele hned si vezmu nejakou mladou holku do kancelare servu ji a pak ji reknu ze ma padaka. Holka se rozbreci zepta se jestli by se to nedalo vyresit nejak jinak. Ja na to ze tedy jestli chce tak mi muze vykourit a muze tady pracovat nadale. Je to tady parada. Pripadam si tady jako v haremu.

! (Út, 13. 7. 2010 - 21:07)

Vypadá to, že se ti to líbilo. Gratuluji.

Ivana (Út, 13. 7. 2010 - 20:07)

To: Jitka Dostat v práci...Jéje, to jsem ráda, že nejsem sama, já jsem zdravotní sestra, jsem rok po škole, pracuju na operačním sále a taky jsem udělala pěkný průser, který stál oddělení dost peněz a mě by mohl stát vyhazov, byla jsem roztěkaná a nepozorná, ale žádnému pacientovi jsem probůh neublížíla- to s nimi nemělo nic společného. Mám ale bezva primáře, který mě 19 leté trdlo spíše má za dceru, pozval mě do kanceláře, na ředitelství řekl, že si to s viníkem vyřídí v rámci oddělení a jsem mu vděčná. Se slovy: " poslouchej ty trdlo, nějak to smetem ze stolu, měl bych tě vypráskat z oddělení, ale jsi mladá a schopná, jen janek, vezmu Ti na měsíc osobní ohodnocení a zmaluju Ti zadek". Zatrnulo ve mě a ještě jsem mu řekla, že to teda asi bude bolet, řekl mi, ať se spolehnu, řekla jsem mu, že když to nebude nikdo slyšet, tak teda jo. Dostala jsem při mé službě na sále, když všichni odešli domů, já zůstala konečně sama, tak přišel, zamkl, nehcal klíče ve dveřích, aby nás nikdo nepřekvapil a řekl, tak jdeme na to, kalhoty dolu a vytáhl takový tenký pásek. Hrozně jsem se bála a začala prosit, jestli mi to nemůže odprosit, ale nedal se. Stáhla jsem si kalhoty, kalhotky jsem nemusela a musela jsem si lehnout v přípravně na operační stůl na břicho, natáhnout ruce dopředu a raději jsem se zakousla do obinadla. Položil mi ruku na záda a řekl, "tak jedem" a pásek zasvištěl. Nikdy jsem bita nebyla a tohle byla hodně bolavá zkušenost, ještě, že jsem byla zakouslá a křičela jsem přes obinadlo, bylo to alespoň tlumené, na sále by to byl pěkný rámus, snažila jsem se být v pozici, ale moc to nešlo, kroutila jsem zadkem ze strany na stranu, stahovala ho a povolovala, pak i kopala nohama o stůl, rukama jsem se křečovitě držela stolu. Šéf vyplácel pěkně pomalu, abych si to užila, trvalo to snad věčnost, sám je počítal, protože viděl, že nejsem schopná, když řekl 25, tak to bylo nejúžasnější slovo - ty kalhotky mě moc nechránily, bolelo to šíleně. Pochválil mou statečnost a tím to bylo vyřízené, jsme přátelé dl

Reklama

Přidat komentář