Reklama

Tresty v práci

Tony (So, 27. 11. 2010 - 02:11)

Hahahaha, je to fakt vtipný,...Ale je to sexy, ne?:)

Lucy (So, 27. 11. 2010 - 01:11)

Hahahaha, je to fakt vtipný, jak se tady ukájíte. Tohle se u nás v Čechách ve firmách neděje. Přiznejte aspoň na rovinu, že si tady vylejváte sexuální fantazie. Stejně nikdo soudnej neuvěří, že se vám tohle opravdu stalo...

Nové tělesné tr (So, 6. 11. 2010 - 21:11)

Uvidíte, co nám přichystá novej zákoník práce od ledna...

Veronika (So, 6. 11. 2010 - 20:11)

Taky tomu nevěřím, je to vyloženě přehnaný a přitažený za vlasy, ty vaše "pracovní zážitky"

xyz (So, 6. 11. 2010 - 17:11)

Uchylaci tady vypisujou svoje fantazie a masti si pri tom ptaka....

ivka (So, 30. 10. 2010 - 11:10)

Je to drsné, ale chápu to. I já jednou dostala, ale byla to má volba.Šéf mi nařídil o víkendu vymalovat, jenže mi přijel nečekaně syn z vojny a tak jsem to neudělala. Revize nám to dala do zápisu a on přišel o premie a tak mi dal vybrat odejít dohodou a nebo potupný výprask řemenem na nahou zadnici. Asi čekal tu výpovědˇ, bylo mu 26 a mně 51, ale řekla jsem aby mi dal výprask a odpustil mi to. Dal mi čas do večera a pokud to chci opravdu, tak at přijdu k němu domů, tam mi řekl, že to bude hodně bolet, ale že mi nechá kalhotky, jenže já si asi po desáté ráně dala na zadek ruku, přestal a řekl, ještě jednou a svlíkneš si i ty kalhotky, a bolest byla hrozná, že jsem mu opět nastavila ruku a on přestal a řekl, stoupni si a stáhni si je pod kolena. Nestydíš se tady stát nahatá, stálo ti to zato? ted teprve budeš bitá na holou

simona (Út, 28. 9. 2010 - 18:09)

Hana:Děkuji všem za...Já jsem vždycky chtěla být sekretářka, když jsem byla mladší,vlastně vůbec nevím proč, ale hrozně mě to lákalo, ale tohleto, co tady čtu mi vyráží dech. Nakonec jsem se po absolutoriu OA sekretářkou nestala, i když mě to trochu láká ještě dnes, šla jsem na fildu a jsem učitelka. Když tohleto čtu, tak jsem strašně ráda, že to tak dopadlo, učím jako doktorandka na univerzitě a taky soukromě a jsem strašně ráda za tohle povolání nehledě na peníze. Jsem fakt ráda, že jsem to na té škole vydržela a asi je fakt dobře, že tam jsem vlastně stále, jsem z těch, co se zuby nehty drží státní instituce (i když se zoufale snaží přivydělat si v soukromém sektoru). Jaký je závěr? myslete na budoucnost, když si vybíráte povolání

JJ (So, 4. 9. 2010 - 11:09)

Lidi, to nemyslíte vážně!...Já dostal taky facku v afetku. Pak se mi šéfová omluvila. Bral jsem to.

jdi honit jinam (Pá, 3. 9. 2010 - 13:09)

jasněže to nemyslej vážně, jen honěj a vzrušujou se .....jsou to jen honící příběhy.........

Hanka (Pá, 3. 9. 2010 - 12:09)

Lidi, to nemyslíte vážně! To by si přece nikdo nenechal líbit. Já dostala facku od šéfa - v afektu - a jak se musel omlouvat! Jinak bych mu udělala průšvih, že by na to nezapomenul!

Martin (Čt, 2. 9. 2010 - 19:09)

dnes jsem dostal od šefové...Já dostal taky na zadek v práci. Šlo o sázku kerou jsem prohrál s kolegyní. Kalhoty šly dolů a já dostal pár pravítkem na holou. Byla to ale jen sranda.

jdi honit jinam (Čt, 2. 9. 2010 - 16:09)

Já byla taky svědkem...Martáku jdi honit jinam penis, tady není chat !

zdeněk (Čt, 2. 9. 2010 - 14:09)

dnes jsem dostal od šefové na holou za reklamaci vyrobku

Marta (So, 21. 8. 2010 - 07:08)

Nedávno jsem začala...Já byla taky svědkem jednoho výprasku v práci. Pracovala jsem v jedné obchodní pidi firmičce. Byli jsme tam jen 3 majitelka firmy její dcera a já. Dcera měla na starosti obchůdek ve předu a já dělala kancelářskou práci objednávky a pod. Do obchůdku vedly asi 2 schody. V zimě je zapomněla očistit od sněhu a jeden zákazník tam sebou seknul. Nic se mu naštěstí nestalo, ale stěžoval si u majitely. Ta se mu omluvila ale byla na dceru hrozně naštvaná. O polední pauze si ji zavolala. Vytáhla kožený pásek z kalhot ukázala na křeslo řekla a na holou. Hrklo ve mně a myslela jsem si že je to jen taková výhružka. O to víc mně překvapilo a šokovalo když přišla ke křeslu stáhla si kalhoty i s kalhotkama přehla se přes opěradlo a matka ji opravdu nařezala tím páskem na holou a přede mnou. Byl to sice výprask v rámci rodiny ale i tak. pak už jsme se o tom nikdy nebavily a nic podobného už se neopakovalo.

Jojo (Ne, 15. 8. 2010 - 12:08)

Jen jestli nekecáš

Jojo (Ne, 15. 8. 2010 - 12:08)

Jen jestli nekecáš

Jitka (Ne, 15. 8. 2010 - 07:08)

Já mám jedinou takovou zkušenost, ale vzpomínám na ni ráda. Pracovala jsem před šesti lety (bylo mi 34) jako číšnice a jednou jsem narazila na velice nepříjemného hosta, který mě neustále za něco sekýroval. Nakonec jsem se neovládla, a schválně jsem ho polila omáčkou. On vyletěl, nechal si zavolat majitele, a ten mi nařídil, ať se hostovi okamžitě omluvím a hned potom ať přijdu za ním dozadu, kde měl malou kancelář. Tak jsem se nerada omluvila a šla pak za šéfem. Ten mě přivítal slovy, že moje chování je absolutně neprofesionální a nepřijatelné a že ho bude řešit okamžitou výpovědí. Já jsem se rozbrečela a začala ho prosit, ať mě nevyhazuje, že moc potřebuju peníze kvůli splácení, a že jsem se jenom zapomněla. On na to odpověděl, že kdyby se mu každý z jeho personálu takhle zapomněl, tak by mohl rovnou zavřít, a trval na vyhazovu. Já ho prosila ještě víc, aby mě potrestal nějak jinak. On na to, jak tedy, že kdybych byla jeho dcera, tak by mi za takovéhle chování nařezal na holou, ale že mě jako dospělou cizí ženu takhle potrestat nemůže. A já odpověděla, že bych si radši nechala dát ten výprask na holou. On se po chvíli mlčení zeptal, jestli to myslím vážně, a já jsem ho už sama začala prosit, ať mi nařeže na holou, jenom ať mě nevyhazuje. A tak jsem si musela stoupnout ke stolu, vyhrnout si sukni a stáhnout kalhotky, ohnout se, a dostala jsem výprask nejdřív velkou vařečkou a potom řemenem. Brečela jsem u toho jako malá, ale tím to bylo vyřešeno a mohla jsem zůstat.

Lukas (Ne, 8. 8. 2010 - 18:08)

Nemůžu věřit ,čeho jsou...Zalezi na okolnostech, pro kazdyho to neni,
ale jsou pripady, kdy je to vyhodny a vhodny. Predstav si, ze ses kluk 19, kterej touzi po dobrodruzstvi a dostane se do exoticky zeme, kde telesny tresty maji tradici. Kluk si chce prodlouzit pobyt v tropickym raji a najde si praci, kde zamestnavaji vetsinou kluky z Evropy bez pracovniho povoleni. V ty praci se ale prestupky trestaji telesne, ale ne nejak krute. Tak to pak dava smysl, ne?

Iva (Ne, 8. 8. 2010 - 14:08)

Já bych tomu taky...Nemůžu věřit ,čeho jsou lidé schopni kvůli penězům-zahodit vlastní důstojnost,radši si nechám strhnout z platu a uskromním se, než tohleto.

Básník (Ne, 8. 8. 2010 - 10:08)

Se Zemanem bychom to teda chytli! O nic lepší než jeho televizní jmenovec estébák!

Reklama

Přidat komentář