Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

V (Út, 19. 2. 2019 - 12:02)

Však bez stresu. Občas, když jedu na návštěvu za kámošem výtahem, tak si říkám, jestli to taky nějaká nepustila a nebo pes?

V (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

sobotu. Šli jsme z kina a už 19 letá slečna se začala kroutit a naříkat, že to nedá domů. Co teď, nikde to nešlo si odskočit, nikde keře, jen nekonečná, v jejím případě, řada bytovek. Koukala na mě co dělat, připadala si asi dost trapně, byli jsme spolu potřetí. Tak jsem ji objal a uklidňoval až to pustila. Džíny ztmavly pod tím proudem a plné kozačky. Hezký pohled pro mě, ona byla ve stresu. Nakonec jsem ji uklidnil a vysvětlil co a jak a dovedl domů do jejího bytu. A skončilo to prvním milováním s její čerstvě počůranou pičkou. Mě se to líbí, když to ženská pustí, tak snad zase příště a už bez stydlivosti.

Anetaa (Po, 18. 2. 2019 - 06:02)

mily M vubec nechapu jak muzes mit radost z toho, ze se nekdo pocura protoze si nema kam odskocit, stalo se to i me kamaradce ve fronte na wc,jen protoze ji nejake kravy nepustily pred sebe i kdyz je slusne poprosila a myslim si ze to udelaly schvalne, ze z toho mely legraci jako Ty, a uz vubec nechapu jak Vas to tu muze vzrusovat, kdyby jste se pocurali jako ma kamaradka nebo jako ja ve skole mluvili by ste jinak

V (Po, 18. 2. 2019 - 13:02)

Rozhodně se jí nevysmívám, je to jen o kráse něčeho, co je tak nějak u dospělejších neslušné. Fronta na WC je problém, ona to řeší tak, že keře a nebo jde prostě na pány, ať se tam třeba zblázní. Jde jen o překonání ostychu a nikoho si nevšímat a rychle zabrat volné místo a zavřít. Ono v tu dobu ani není čas někoho očumovat. Ve škole je to věc stálého posměchu, ještě nejsou dostatečně vybláznění a všemu se posmívají. To je jasné. Na střední je to už postupně lepší a na vejšce je to už každému jedno.

Anetaa (Út, 19. 2. 2019 - 06:02)

No me kamosce kdyz to pustila do kalhot to rozhodne krasne neprislo, slusne poprosila zenske pred sebou at ji pusti ze uz nevydrzi ony ze se jim taky chce a pak se jeste chichotaly kdyz to neudrzela. Ono vsechny zenske nejsou tak drze aby sly k chlapum, navic je to hrozne trapne jit k chlapum kdyz stoji v rade s vytahnutyma bimbasema a koukat na 10 vystrcenych curajicich lulinu vedle sebe zadna zenska nepotrebuje

V (Út, 19. 2. 2019 - 07:02)

Tak si to tak neber, jsou horší věci. Však nestojí vedle chlapů, zapluje do kabinky, kde si sedne a má zavřeny dveře. V té chvíli ji asi i tisíc bimbasů je ukradených, nebo tam snad bude stát a zírat?

Anetaa (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

mno nechutne je uz jit a videt ty curajici bimbasy venku, to mi staci na odpocivadlech, bus zastavi a chlapi misto nazachod tak to pusti hned u busu dost nechutne, a pro znalce jak bych asi mohla byt honic, nechapes, ze mi sou curajici chlapi ukradeni a za druhe zenske se nevzrusujou pohledem ty trdlo.

Znalec (Út, 19. 2. 2019 - 20:02)

Tak tu přestaň masturbovat nad pomočenou holkou, co to chudák nestihla. Normální holka by to tu krátce popsala a určitě by se pak týdny nepitvala v tom, jak má trauma z něčeho co se stalo před víc jak 25 lety. Storka o tom jak se chudák holčička počůrala v první třídě kvůli zlé učitelce tu fakt nikoho nevzrušuje. Maximálně tak nějakého pedofila. Nazdar.

Anetaa (St, 20. 2. 2019 - 06:02)

Fuj, vzrusovat to opravdu nikoho nema a ver mi ze mam z toho trauma do dnes .

V (St, 20. 2. 2019 - 11:02)

A z čeho? Co je na tom tak strašného? To je jak z filmu Sexmise.

Anetoooo, (St, 20. 2. 2019 - 07:02)

tvooooje trauma mne vzrušuje víc než pochcaná slečna

Anetaa (Čt, 21. 2. 2019 - 15:02)

protoze si nic takoveho nezazil, jinak by si mel jine pocity a trauma jeste po 26 letech jako ja

Jirka (Čt, 21. 2. 2019 - 19:02)

Je zajímavé, že tvoje matka, Anetoo, když jsem ji dal číst tvé příspěvky, mluví jinak...

Znalec II (Út, 19. 2. 2019 - 20:02)

OKI. Jedu k tobě

Jana (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

to kecas Aneto, ze ti to vadi, neznam zenskou, ktere by vadil pohled na curajiciho chlapa a chlapum to taky nevadi, ze na ne holky koukaji, v Ostrave na poliklinice v Porube jsou pisoary tesne vedle okna a z venku je videt uplne vse a kdyz jdu kolem nezazila jsem ze by to nekomu kdo tam zrovna cura vadilo, kazdy uplne v klidu cura dal

Anetaa (Pá, 1. 3. 2019 - 06:03)

Evo si fakt trapna a preju ti at to nekde pustis ty pred lidma, a pro tebe Jano je fakt ubohe cumet nekde oknem na curajici chlapy, taky by se ti nelibilo, kdyby na tebe cumeli, si uvedom, ze to nekomu muze delat problemy a treba nekdo kvuli tobe prerusil curani, nebo se nedokazal vycurat, to uz nevidis a treba z toho meli i zdravotni potize, mechyr je hodne citliva vec a chlapi ho maj citlivejsi nez my.

Jana (Po, 4. 3. 2019 - 11:03)

Dej pokoj Aneto zadnemu chlapovi to nikdy nevadilo, vubec s tim nemaji problem, ze se nekdo koukne v klidu curaj dal bylo vzrusujici kdyz po ceste busem do Chorvacka chlapi curali hned u busu : ) a jestli jim to vadi at se jdou schovat...

Anetaa (Út, 5. 3. 2019 - 06:03)

Si trapna Jano, cumet na chlapy, jeste k tomu nekde pres okno jo a je mi 33.

Jana (Čt, 7. 3. 2019 - 20:03)

sama si trapna beztak se tam chodis cumet taky.

Anetaa (Čt, 7. 3. 2019 - 21:03)

Chodím no a co ?

Reklama

Přidat komentář