Reklama

Nahý při vyšetření ???

co (Út, 6. 12. 2016 - 15:12)

kdy. Být nahý při...že udělala při prvním sexu?!!

Jak (Út, 6. 12. 2016 - 06:12)

kdy. Být nahý při vyšetření není zrovna nejpříjemější ani mě. Jsou však vyšetření, kdy to jinak nejde. Jsou potom i momenty, kdy na tom může chlap vydělat jako já. Na urologickém oddělení v nemocnici jsem byl nucen projít kontrolou močáku, kdy se do něj nahlíží přez penis endoskopem. Před zákrokem se po nemocnici pohybovala krásná sestra, která ovšem moje tokání rázně odmítala. Poté co jsem byl po zákroku převezen na lůžkové oddělení a probral se z narkozy se tato sestra zničeho nic začala o mě starat, řekněmě nadstardantně a já nechápal proč. Při odchodu z nemocnice jsem pochopil, když na mě čekala u vchodu a jen tak letmo mi do ruky strčila lístek s tel. číslem. Od té doby mám skvělou milenku, ač jsem ženatý a ona vdaná.Při prvním sexu vindala můj poklad se slovy, že toto je ta věc, která ji přesvědčila stát se mou milenkou. Viděla prý spoustu nádobíček, ale moje ji zcela uchvátilo. No a důvod? Můj kamarád měří 21 cm.

Steve (Po, 5. 12. 2016 - 18:12)

To máš blbý, být na...V narkoze úplně normální ... to ani jinak nejde :-) Přes šaty nejde operovat nic. Ještě ti oholej genitálie pokud se něco týká jich nebo poblíže nich. Následné kontroly taky člověk musí přežít při plném vědomí ... :-) Pokud člověk nezná osobně perzonál, tak je to pak jedno co tam kdo viděl či neviděl.

Jinak děti to tak nevímají, takže si ani neuvědomujou že by se měl(a) stydět. bere to jako něco normálního patřícího k životu a dohledu růstu.

jarouseek (Po, 5. 12. 2016 - 12:12)

Zajímavé je, jak to záleží na prostředí. V ordinaci či vyšetřovně je to nepříjemné, při lázeňských procedurách úplně normální - např. při saunování či různých koupelích to nikdo neřeší. Tam je to naopak zcela přirozené, neměl jsem s tím sebemenší problém.

Pepa (Pá, 11. 11. 2016 - 00:11)

To mě se stala horší...To máš blbý, být na nudapláži bez narkózy je náročné. Ale teď trochu vážněji, operace většinou je dost vážná věc, než aby se člověk trápil myšlenkou, že mu někdo uvidí zadek nebo předek.A zdravotní personál toho už viděl a ani to moc nevnímají.

lukas (Čt, 10. 11. 2016 - 11:11)

To mě se stala horší...A co hůř ani jsi nebyl v narkůze :-D

Lojza (Čt, 10. 11. 2016 - 07:11)

Já byl na operaci...To mě se stala horší příhoda,byl jsem na nuda pláži úplně nahý a přitom mě nikdo neoperoval.... :-(

Pepa (St, 9. 11. 2016 - 21:11)

Před pár lety mi nahazovali...Já byl na operaci konečníku v gynekologické poloze a byl jsem taky nahý. Vůbec nevím proč?

Pavel (St, 9. 11. 2016 - 21:11)

Také mi není jasné, proč...Před pár lety mi nahazovali vykloubené rameno a taky jsem byl při tom úplně nahatý. Bylo mi to ovšem jedno a těšil jsem se až to bude.

Péťa (St, 9. 11. 2016 - 20:11)

Minulý měsíc jsem...Mě kdysi operovali ruku a také jsem byl nahý.Taky nevím proč ale asi je to předpis kvůli hygieně.

Petr (St, 9. 11. 2016 - 14:11)

Minulý měsíc jsem...To mi taky neni jasny, pacienti by se meli predem zeptat jestli a proc budou pri vysetreni, nebo operaci, nahy.

U nekterych vysetreni, jako treba dermatologickym (melanom se muze objevit kdekoliv na tele), ci neurologickym kdy se zjistuje koordinace svalu (hyzde jsou nejvetsi svaly na tele), je nahota pacienta nutna, ale ani to se ceskym stydlinum nelibi.

JT (St, 9. 11. 2016 - 13:11)

Minulý měsíc jsem...Také mi není jasné, proč při ortopedických operačních zákrocích na končetinách musí být pacient nahý.

Anet (Po, 7. 11. 2016 - 12:11)

Minulý měsíc jsem absolvovala operační zákrok na koleni, jen v lokální anestézii, ale na velkém operačním sále. Přivezli mě tam v tzv. andělíčku, který byl vzhledem k mým proporcím malý, a na sále jsme ho musela odložit úplně. Ležela jsem tam na zádech úplně nahá, jen na hlavě jakýsi čepeček a na druhé noze punčoška snad proti trombóze. Nejsem žádná stydlivka, občas se ráda předvádím, ale ta nahota na sále mi vzhledem k povaze zákroku přišla zbytečná.

Marek (Po, 7. 11. 2016 - 10:11)

Bol som nedávno na operacii snažili sa ma prikryť tak aby som nebol vystavený nahote na operačnom stole ako to bolo neviem....
Ale zažil som že som musel byť vystavený Pred 13 rokmi ma ortopéd poslal na endokrinologiu v 14 rokoch som bol som vyoký chudý ale riešil to že mam veľkú nohu (47) teraz mám 49 Myslel som si že idem tam kvôly nohe najprv som bol na rtg zápästia a hlavy a bol som rád že čakali len 2 predo mnou Doktorka sa vypytovala na nálady bolesti ako bola príjemná povedala niečo v tom zmysle že sa na mna pozrie Pamätám si vetu "Pôjdeš sa vyzliecť tam je vešiačik","Syna vyšetríme nahého" A bolo to ako ma klieštami mi chytala kožu a musel som vydržať aj vyšetrenie semeníkov záver bol taký že o rok mam prísť znova ale nešli sme

jarouseek (St, 2. 11. 2016 - 18:11)

Už to není běžné ani u všech operací - existují různé pláště přes oblečení, jako např. při operacích očí, zubů atd. Myslím si, že třeba při očních operacích se dnes pacienti do naha nesvlékají.

uklidni se... (Ne, 30. 10. 2016 - 01:10)

Tak svlékání a dřepy...Kdybys řekl, že tě to břicho hodně bolí, dostal bys na doma čípek a to by bylo vše. To vše je jen tvá bujná fantazie. Uzliny se vyšetřují normálně při podezření na zánět v těle či jiné, onkologické, onemocnění. Na interně mi je vyšetřují pohmatem každý rok a to jsem pouhý kardiak.

praha4brno_sezn (So, 29. 10. 2016 - 22:10)

Tak svlékání a dřepy provozují i někteří současní policajti, jako určitou šikanu zadrženého, na hraně zákona. Samozřejmě za komančů to bylo asi mnohem častější. Stejně jako v oboru medicíny; znám pár žen z tehdejší doby, které kvůli tehdejším zážitkům na gynekologii mají panický strach z gynekologa dodnes.
Já se nikdy úplně svlékat nemusel ani jsem nezažil nic extra strašného. Nicméně jedno období jsem musel pravidelně navštěvovat interní ambulanci. Byla to jen taková kontrola kvůli jednomu chronickému vnitřnímu problému, obvykle mi jen sestra vzala krev, pak jsem si musel rozepnout košili a trochu stáhnout kalhoty a lékařka mi prohmatala břicho. Nicméně jednou se třeba stalo, že po seskočení z vyšetřovacího stolu mne lékařka nenechala natáhnout si kalhoty, ruce jsem musel dát za hlavu a začala mi vyšetřovat nebo jakoby mi vyšetřovat uzliny v podpaždí. Jindy mi při vyšetření břicha odhalila zácpu, nechala mne ležet na stole, šla udělat zápis do záznamů, a pak se vrátila a jakoby řečnicky se zeptala "tak co uděláme s tou zácpou?". Z toho, jak to říkala a z jiných dojmů jsem odtušil, že by to skončilo stáhnutím kalhot a vyšetřením konečníku, tak jsem ze sebe rychle vykoktal, že "se to samo spraví", a lékařka prohlídku ukončila. Měl jsem sice zácpu, ale byla to "zácpa" jen taková, asi jako když jde člověk na záchod o den později než chodívá obvykle. Proto (ale i z jiných tehdejších jejích projevů) si dodnes myslím, že jí šlo tenkrát o její vzrušení při případném vyšetření konečníku (podobně jak to popisovala o pár příspěvků zpátky Jana) a ne o zácpu. Mne docela silně vzrušuje představa muset se svléknout před lékařkou nebo zdravotní sestrou a muset poslouchat jejich pokyny a nechat si dělat různá intimní vyšetření, a chtěl by něco takového zažít, ale tenkrát jsem z toho byl dost vyděšený, asi proto, že jsem tam byl s doprovodem, a strašně bych se před ním styděl. Ale asi i kdyby tam doprovod nebyl, asi bych si stejně nedovolil cítit vzrušení, byl by mi nepříjemný pocit, že třeba zdravotní sestře se to nelíbí, že se u toho vzrušuji. Dokonce jsem pak letech i přemýšlel o tom, že bych tu lékařku zkontaktoval a svěřil se jí, že mne vyšetření vzrušuje a že jsem měl pocit, že jí také. Ale poliklinika, kde dělala, byla již zrušená, a její jméno jsem si už po těch letech nepamatoval.

klíd "dokt (St, 5. 10. 2016 - 23:10)

díky za pěkný příspěvek...takové idiotky nemocnice nezaměstnávají. A to jsem četl první dva řádky.
Zase tady řádí nějaký úchyl.

jediná rada (St, 5. 10. 2016 - 19:10)

nevzpomínám si že bych někdy při vyšetření byl nahý, pouze při operaci, ale to mne zakryli a věnovali se té části těla kde se pižlalo ( noha holenní kost), ale jednou byl to kýla takže nějaký ten nahotismus tam byl, operovat tříselnou kýlu v trenkách asi nejde, ale na nahotu sere pes, jen vůl může snášet námitky na nahotu, lékařům a sestrám je to šumafuk, horší kdyby tě přepadl pedofil nebo úchyl a vyšetřoval tě. Co bys namítal kdyby tě sebrali za komančů policajti a nařídili ti se vysvléc a dělat dřepy, a musely to dělat i ženy, to bys vejral vejre!

Milan (St, 5. 10. 2016 - 17:10)

Nemyslete si,ze jsem takova...Takou blbost akou tu napisala Jana3.com sem už dávno nečetl .Násilím svléct 13letyho kluka když nechce tak nechce.Ten stoho musy být psychicky pěkně v hajzlu.

Reklama

Přidat komentář