Reklama

Nahý při vyšetření ???

Ton (So, 11. 11. 2017 - 09:11)

Když jsem šel na operaci...To taky ale hlavně ti bude strkat hadici do konečníku a napouštět vodou.

helan (So, 11. 11. 2017 - 08:11)

Když jsem šel na operaci ledvinového kamene,zkouší doktorka jestli jde stáhnout předkožka.

Kecalka (Pá, 3. 11. 2017 - 21:11)

Tak nechoďte na žádné... Doktore ses divnac.
Nekteri doktori jsou PITOMÍ

Emmma (Pá, 3. 11. 2017 - 21:11)

Nejsem mimino

doktor (Ne, 22. 10. 2017 - 15:10)

Tak nechoďte na žádné vyšetření a běžte ke katrářce!!!
To jsou věci?? jak tak může nějaký člověk přemýšlet!!Nechápu!!

Emmma (Ne, 22. 10. 2017 - 07:10)

Četl jsem diskusi na téma...Me se to stalo!!!

Kecalka (Ne, 22. 10. 2017 - 07:10)

Ja jsem sla k jednomu mlademu doktorovi,a ten mi rekl :svleknete se do naha! A ja jsem odesla do jine ordinace .

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 11:05)

A taj ti rekli,svleknete se do naha..

Emmma (Ne, 22. 10. 2017 - 07:10)

Nesnasim nahylidi!!!!!!!!!!

Jakub (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

A vzdyt vo nic nejde.Jakokluk jsem si hral s holkama na doktory,prohlizel jsem je,pak zad voni mne.Chteli,abych jsko dostal,tsk jsem dostal,prohlidly mnne,celkem se mi to @ibilo.Rady mi strkaly stebla do zadnice,ze mi jako merej teplotu.Odyz mi pak msma teplotuskutecne merila nechal jsem je koukat.

helan (Čt, 14. 6. 2018 - 08:06)

Je jasný,že na urologii se musí kluk vysvléknout.Jak by asi urolog prohlížel ptáka přes spoďáry?Jako kdyby měly holky na gyndě kalhotky.Ostatně já chodím k uroložce,při vyšetření prostaty nemá ruku jak medvěd.A i přetahování předkožky je od ženy lepší.A že na mně při vyšetření kouká doktorka i sestřička?No a co.Oni doktoři takových ptáků i piček za den vidí spoustu,tak to tak neberou.

pavol (St, 13. 6. 2018 - 21:06)

kéž by se mi stalo polovina toho co tobě :-(

Jasně (St, 13. 6. 2018 - 20:06)

Pochodil som za svoj život...Ty pančúško.

Miro (St, 13. 6. 2018 - 18:06)

Pochodil som za svoj život už veľa lekárov. Teraz mám 44 rokov a zažil som si rôzny prístup. Keď som mal asi 20 bol som na vyšetrení na urológii s bolestivým semenikom. Po príchode do ambulancie som sa musel do pol pása vyzliecť a doktor ma vyšetroval najskôr v stoji potom na lehátku. Nič by na tom vyšetrení nebolo zlé, ale vyšetroval ma pred sestrou a medičkou a mladými sestričkami ktoré tam boli na praxi. A všetko im dopodrobna vysvetľoval. Ďalší zážitok som mal okolo 30tky keď som išiel na operáciu so šľachou na preste ruky. Dostal som Andela a bolo mi sestričkou povedané že sa mám vyzliecť úplne do naha. Keď som si obliekol Andela zistili som že mi je malý ale to už ma bral na operačku nejaký sanitárna. Keď som si ľahol na operačný stôl tak spodk sa mi celý obnažila.Ked potom prišiel doktor ktorý ma operoval opýtal sa sestričky s úsmevom či už menšieho Andela nenašla a tak som tam ležal asi hodinu. Pred doktorom sanitarom a dvoma sestrami. Pred rokom som mal problém s močením. Pri každom vyšetrení a odbere doktorovi asistovala sestra. Keď som potom išiel na rentgen močovej trubice musel som sa vyzliecť úplne do naha. Do močovej trubice mi potom zaviedli kontaktnú látku, ktorú mi dával urológ. V tom ho zavolala sestra že má súrny telefón z operačky a ja som tam tak ležal cca 30 min. nahý a obsluha rentgenu dve mladé ženy na mňa pozerali cez okno z druhej miestnosti. Keď sa vrátil doktor ten sa mi potom ospravedlnil.

Steve (St, 6. 6. 2018 - 18:06)

Však tak je to správně :-)

Pavla (St, 6. 6. 2018 - 11:06)

Tak na příjmu mi řekli že spodní prádlo nepřipadá v úvahu v žádném případě ani holky ani kluci.Jediná vyjimka jsou pleny .
Z příjmu ho odvedou do koupelny ,vysprchovat , vstupní prohlídka, dostane jen pyžamo a bude odveden do pokoje za ostatníma dětma.

Nela (19 let) (So, 30. 1. 2021 - 00:01)

Když mi bylo tak 16-17 let, byla jsem také hospitalizována v nemocnici. Byla jsem na příjmu, a tam mě doktorka svlékla do naha a dala mi pyžamo abych se oblékla. Když jsem si začala zapínat podprsenku, doktorka řekla že bez ní. Tak jsem se tedy oblékla bez ní, a pak jsem si tajně oblékla kalhotky i podprsenku, když přišla doktorka na vizitu, tako řekla že mi snad něco řekla a řekla ať si to sundám, udělala jsem to ale když odešla tak jsem si to vrátila, že si to vždycky sundám před vizitpu, jednou jsem to ale nestihla a doktorka mě v tom znovu viděla a naštvala se. Odpoledne jsem si musela vzít všechny své věci a přijít i s tím k ní do ordinace. Tam úplně do naha a sestřička mi prohledala všechny moje tašky a sebrala všechno spodní prádlo a doktorka řekla té bude navráceno po opuštění nemocnice. Jenže pak to někdo ukradl a já byla bez spodního prádla

Abe (So, 30. 1. 2021 - 00:01)

O luxusní prádélko byl zřejmě zájem.

Nela (So, 30. 1. 2021 - 00:01)

To asi bohužel jo, nebylo nejlevnější

helan (Út, 5. 6. 2018 - 22:06)

Spím zásadně jen v tričku.I když jsem byl v nemocnici.Vyzkoušejte ten pocit spát bez toho,že by vás škrtila v noci guma od spoďárů.

Reklama

Přidat komentář