Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Milčo, je to smutný, ale není to konec světa. I když ty to možná tak cítíš. Ano, všichni ti radili dobře, ale to je teď houby platné. Tak aspoň mu nepiš a nevolej, jak píše Sany, je to na něm. To, co udělala ta sestra, se sice nedělá, ale ty přece nevíš, jaké vztahy a s kým tam měl před tebou. A možná ještě má v Rusku. Asi bude fakt číslo a kdoví, jak to tam má nastavené, myslím vztahy. Nevím, kdy se bude tvoje chování řešit, ale musíš teď raději počítat se vším.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

No Pils já poslechnu v tom že budu čekat a nebudu se mu teda taky ozývat.Jo to právě nevim jestli byl s někym z nemocnice předemnou.Mě říkal jen o té servírce,tak já vůbec nevim.No a o tu práci si nemůžu dovolit přijít.Ale nikdo mi nic neříkal.Jen sestry otázky jestli s nim fakt chodim tak sem řekla že jo a proto že sem bouchla.No nějaký ze mě teď maji srandu ale já si budu všímat svýho jestli to pujde.Blbý kecy uslyší i on a jestli mi nelhal tak ať si mě obhájí.Ale si tak milá a hodná Pils..díky.

no (Pá, 15. 2. 2019 - 17:02)

Miluno, jsi naivní. Denis řekl, že má v Rusku manželku, aby se sestrou udržoval přátelství s výhodami. Ona si nedělá na něj nároky jako na manžela a on si užívá. Tyhle dohody dnes existují. Tebe nevím proč má. Pro tvoji živočišnost? Ale stíhačku nepotřebuje. Tohle buď ustojíš a poohlídneš se po nějakém bratrovi časem, nebo s ostudou odejdeš. A to by byla škoda, když jsi v práci tak šikovná. Srovnej si to, Denis nebude pro takový život, jak si přeješ, pořád budou nějaké jeho fanynky a to by tě deptalo víc a víc. Má cenu se pro něj trápit?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Ale on je určitě rozvedenej proč by mi lhal? Já si myslim že to tý sestře řekl jako že myslel manželku mě ale svedl to na to že sem v Rusku.Proto se mi vysmála že to sem já a ne nějaká v Rusku.A vim proč má mě a neni v tom jenom živočišnost ale protože se prý podobam jeho dávnej lásce z Ruska,která prý byla postižená a on měl chutě o ní pečovat a starat se o ní a já sem v něm probudila to samý ale protože je to samec chlap a má úspěch u ženských,tak mi s nim ten vztah ničí ty ostatní ženský,tak to prostě bohužel je.Ale já se ho nevzdam a budu bojovat o něj dál.Už sem si moc zvykla na něj a na ten luxus co s nim mam.Ale nechci být jen nějaká v řadě na sex,chci od něj důkaz že sem já na prvnim místě.Důkazem svatby nebo miminka.Pak sem schopná zavřít oči nad těma slepicema ktery se mu nechutně nabízí.Fando to už nejde,já za to nemůžu,tak se nezlob.Nevim jak se donutit abych fungovala s jinym.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

no Miluno doktůrek je prostě frajírek no

Fanda (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

To máš teda možnosti.Buď konec a nebo trpět jak po něm lezou jiný.Já ti nejsem už dost dobrej tak musíš trpět.Přitom já bych byl za tebe pořád rád.Jak jsi se mohla takhle změnit?

die (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Miluno musíš se smířit s tím že tento frajírek ti věrný nebude. Každé říká něco jiného, tobě že je rozvedený a té sestře že má v Rusku partnerku atd.. Vidí že je o něho zájem tak si užívá. Doktoři a sestry to je přece známé :-(

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

Přesně no vidí že je o něj zájem.A o mě zájem neni a pak to mam vydržet.Jinej doktor si o mě neopře ani kolo,zrovna tak jako bych si už neopřela kolo o cikány a podobnym z minulosti.Já mu ale věřim že je rozvedenej.Asi tý holce řekl tohle aby si na něj nedělala nároky ale jak píšeš asi to nepůjde aby byl jen muj:'( ale jak se s tim smířit:'( já ho nechci ztratit uplně.

Jestli (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

není úplně vypatlanej, tak to po týhle scéně skončí. Pokud ne, patří mu to. Protože ty to pod kontrolou nemáš a mít nebudeš, to je nám všem jasný.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

Tak jak se to naučit to mít pod kontrolou??? Hlavně mi nesmí nechat,to by bylo uplně to nejhorší.Potřebuju Aleškovo školu teda.Ta jeho holka taky neni jen jeho ale Alešek má náhradnice.A já nemam žádný náhradníky.Mohla sem mít z pacientů který se mi nabízeli ale nezajímali mi.Nešlo by mi to s nima.Tady jde o to že já nehledam už sex ale cit.A všechno sem měla v Deniskovi a vim psychicky že žádnýho náhradníka nepotřebuju,ten náhradník by byl jen kvůli němu aby mi to tak nebolelo že po něm tak jdou jiný.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Ale tady se ti psalo, že ten vztah není trvalý. A víš proč?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Nevim,já ho nechci ztratit.Já to bez něj nevydržim.Mě baví život jen s nim.

ale (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

byli jste pohněvaní dva dny a už jsi psala jinej dochtorům ty si to zase vyřešíš po svém

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

To jo abych se uklidnila.Nedávam to že on je obletovanej a na mě jiný doktoři serou jak sem si vyzkoušela a to je hrozný zjištění že náhradník neexistuje a že mam trpět jak mi chlapa oblejzaji jiný:'(

A (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

proč by na tebe nekaslali? To si opravdu myslíš, že jsi taková hvězda, že když o tebe náhodou projevil zájem doktorskej obšourník, tak že na tebe budou rázem zvědaví všichni? Kdo nebo co jsi?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

Jo myslela sem že když jeden tak že se najdou i jiný ruský.Ale jiný ruský tu osobně neznam a ty z internetu na mě serou.Já myslela že aspoň napíšou o fotku a ono je nezajímá ani ta fotka.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Já vim ale já tohle vidět nezvládla,kdybych ji z něho neschodila tak by ho tam normálně začla snad olejzat!!!! To je neskutečný tohleto!!!!!!! Kolik těch špín je!!!!!!!! Leze to po něm jak slepice po flusu!!!!!!! To sem ještě nezažila u žádnýho až takovej úspěch aby po něm takhle šly!!!!!!!! Já se z toho poseru.Já teď končim službu a nevim co mam dělat.Nic mě nebaví,sem zbytečná stejně už.Nikoho nezajímam a jinýho takovýho už neseženu protože na mě serou.Vidim to u českých doktorů že se mi nevšímaji nebo neutrálně a těm co sem psala tak na mě serou,ani neodpoví.Ani se nezajímaji abych poslala fotku,je vidět že jim je někdo z inernetu ukradenej.Nemam šanci už na jinýho,on byl vzácnej tim že vůbec semnou něco měl a teď nevim co bude.A já už nemůžu zase jít s žádnym podřadnym to už nejde,sem v pasti:'(

:) (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Denis už ví co může od tebe čekat

? (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Miluno, ale tak se to neřeší a ještě k tomu na pracovišti. Nebudu se divit, jak dostaneš padáka. Nejsi v hospodě, ale v práci. A o tom to je. Ty se nemáš za co stydět?
A co Denisek?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Tak co mam Sany dělat??? To sakra nejde mít vztah bez toho aby mi chlapa jiný olejzaly!!!:'( je to strašně nespravedlivý.Já sama sem věrná a na jinýho při něm nemam ani pomyšlení,tak proč do hajzlu musim zase trpět!!!!!! A jo po oddělení se to rozneslo ale já se nemam za co stydět.Za to že tak miluju se nemusim stydět,jen sem si bránila svoje.

Reklama

Přidat komentář