Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Nevim,já ho nechci ztratit.Já to bez něj nevydržim.Mě baví život jen s nim.

ale (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

byli jste pohněvaní dva dny a už jsi psala jinej dochtorům ty si to zase vyřešíš po svém

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

To jo abych se uklidnila.Nedávam to že on je obletovanej a na mě jiný doktoři serou jak sem si vyzkoušela a to je hrozný zjištění že náhradník neexistuje a že mam trpět jak mi chlapa oblejzaji jiný:'(

A (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

proč by na tebe nekaslali? To si opravdu myslíš, že jsi taková hvězda, že když o tebe náhodou projevil zájem doktorskej obšourník, tak že na tebe budou rázem zvědaví všichni? Kdo nebo co jsi?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 15:02)

Jo myslela sem že když jeden tak že se najdou i jiný ruský.Ale jiný ruský tu osobně neznam a ty z internetu na mě serou.Já myslela že aspoň napíšou o fotku a ono je nezajímá ani ta fotka.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Já vim ale já tohle vidět nezvládla,kdybych ji z něho neschodila tak by ho tam normálně začla snad olejzat!!!! To je neskutečný tohleto!!!!!!! Kolik těch špín je!!!!!!!! Leze to po něm jak slepice po flusu!!!!!!! To sem ještě nezažila u žádnýho až takovej úspěch aby po něm takhle šly!!!!!!!! Já se z toho poseru.Já teď končim službu a nevim co mam dělat.Nic mě nebaví,sem zbytečná stejně už.Nikoho nezajímam a jinýho takovýho už neseženu protože na mě serou.Vidim to u českých doktorů že se mi nevšímaji nebo neutrálně a těm co sem psala tak na mě serou,ani neodpoví.Ani se nezajímaji abych poslala fotku,je vidět že jim je někdo z inernetu ukradenej.Nemam šanci už na jinýho,on byl vzácnej tim že vůbec semnou něco měl a teď nevim co bude.A já už nemůžu zase jít s žádnym podřadnym to už nejde,sem v pasti:'(

:) (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Denis už ví co může od tebe čekat

? (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Miluno, ale tak se to neřeší a ještě k tomu na pracovišti. Nebudu se divit, jak dostaneš padáka. Nejsi v hospodě, ale v práci. A o tom to je. Ty se nemáš za co stydět?
A co Denisek?

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Tak co mam Sany dělat??? To sakra nejde mít vztah bez toho aby mi chlapa jiný olejzaly!!!:'( je to strašně nespravedlivý.Já sama sem věrná a na jinýho při něm nemam ani pomyšlení,tak proč do hajzlu musim zase trpět!!!!!! A jo po oddělení se to rozneslo ale já se nemam za co stydět.Za to že tak miluju se nemusim stydět,jen sem si bránila svoje.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

Určitě to dnes bude probírat celé oddělení, ne-li celá nemocnice.Zajisté atraktivní doktor nebude žít v celibátu i když snad má ženu v Rusku. A Miluna je několikátá v pořadí. Ale koho budou více pomlouvat,
Milunu, to je jasné, protože tohle je zase vina Miluny, měla to řešit mimo obecenstvo.

Sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

Na tem miste bych mu nepsala, vysvetovat ma co on. I kdyz samozrejme, tys mela zachovat chladnou hlavu, (i kdybys mela v tve chvili prasknout vztekay)a resit to jinde. Zkus se uklidnit, a soustredit se na praci.

sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

Ani se mi nechce psat, ze te tady vsichni varovali, Milu. Jenom uz hlavne proto, ze vztahy na pracovisti mohou byt pr*ser a v tvem pripade, bohuzel, obzvlast. Ale zacina se ukazovat, ze neni vse zlato, co se trpyti. Dokturek si asi moc hlavu nelame, co zpusobuje , myslim, ze mu to ani nedochazi. Tady je i kazda dalsi rada draha, jestli tohle se rozkrikne, jakoze asi jo.

Miluna (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Nezveličuju nic,bohužel přesně tak to bylo.A jak píše Sany tohle jako kamarádský se rozhodně brát nedá.Die do teď nikdo nic nevěděl,jen mohli slyšet že si tykáme ale tam sem nic nedělala a ani on mě ne.Sám mi říkal že to tak je lepší abych nebyla terčem drbáren a keců.Jenže tohle vidět to sem nedala,prostě ona radost v očích že tam je a řekla něco no konečně tě vidim a objala ho,sedla na něj a dala mu pusu,je prý z vedlejšího oddělení.No a já sem zařvala ať sleze z mého chlapa a schodila sem jí z něho a ona se na mě pohrdavě podívala a řekla mu že myslela že má partnerku v Rusku a že snad vidí a slyší špatně jestli chodí s timhle a já na ní za tu pohrdavost vlítla,nenecham se urážet!!!!! A pak nás odtrhával on a ona pak s výsměchem táhla pryč a on pak odešel taky nasraně pryč a já tam zůstala sama jen s tou starou sestrou,která nevěděla vůbec co říkat.A od tý doby sem ho neviděla,psala sem mu ani to nečetl!!!!! Prostě v prdeli.Cítim se jak odpad zase,totálně ponížená.Každej si semnou vytírá jen prdel!!!! :'(

Sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Ach jo. Tak to uz mi moc jako kamaradske od te sestry neprislo.

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Miluna to možná zveličuje.

Sany11 (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Nevim, tezko rict. Ale fakt je, ze bych i ja na to koukala trochu divne, kdyby se takhle nekdo zdravil napr.s mym muzem. A to si myslim, ze nejsem a hlavne nemam proc zarlit. Tohle dohromady uz je celkem dost intimni, nekomu si sedat na klin a libat ho, takhle jsem se nikdy s kamaradem nezdravila.

die (Pá, 15. 2. 2019 - 11:02)

Miluno ještě se chci zeptat on nikdo v nemocnici nevěděl že ty a doktor patříte k sobě?

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Nemusí být proutník, prostě sestra je kamarádská. I když, že. Miluno, toho si neuhlídáš. A k tomu muselo dojít, dříve nebo později.

die (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Miluno to je děs asi je doktůrek velký proutník a toho už nepředěláš. Koho jsi zfackovala sestru nebo Denise?

Milčo (Pá, 15. 2. 2019 - 08:02)

Jak to dopadlo. Nebudeš muset nakonec z nemocnice odejít?

Reklama

Přidat komentář