Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Ne, 17. 2. 2019 - 15:02)

Docela je mi to proti srsti,ze te vystrikava pro dite,ale tvoje vec i kdyby se vam dite povedlo tak stejne uz to bude z jinyho chlapa ,takze nevidim v tom smysl jako nahradu za Renecka.

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2019 - 15:02)

Možná je to za ty dvojčata co po porodu nechala v porodnici, nebo za ten potrat od syna Alice, nebo za jiný potrat. Jen o tom nemluví, ale zajela pěkně na city doktorovi tím videem na fejsbúku.

To (Ne, 17. 2. 2019 - 16:02)

video tam dal přece on. Ale jinak začínám mít pocit, že oni se hledali, až se našli. Doktůrek taky nebude moc normální. Akorát toho děcka, kdyby se mělo narodit, je mi líto.

Miluna (Ne, 17. 2. 2019 - 13:02)

No taky sem Radko zvědavá jestli se semínko uchytilo.Je to masakr pocit když to děláš s plánem že mimi chceš:-) Teď už vim co je to opravdu někoho milovat a obdivovat někde kde to má smysl.Vyzkoušela sem si vlastně i jaký je to pracovat a i žít sama a vim že když má člověk u sebe toho pravýho že je to lepší než samota i když ten svuj prostor taky někdy potřebuju ale s nim mam možnosti který bych o samotě mít nemohla.Dneska jsme pozvaný na večeři k jeho kamarádovi anesteziologovi tak to je pro mě zase tak něco zvláštního a milýho a ještě to počasí jak se udělalo krásný.Akorát zítra láska musí jet do Německa někam tam dál tak se zase o něj bojim.Jo a ta písnička no je to jak moje nějaká segra ta holka:-) a co děláš dneska ty? No a anonyme díky;-)

Miluno (Ne, 17. 2. 2019 - 15:02)

To, že jsi potkala toho pravého si můžeš říct tak za rok, dva nebo deset let, jestli spolu vydržíte a ne po dvou měsících.

Návštěvník (Ne, 17. 2. 2019 - 11:02)

Nakonec bude Miluna nejlepší manželka jakou si můžeme jen představit..Bude chlapa obletovat a nevěrná být nepotřebuje,když je pro ní polobůh.

Radka (So, 16. 2. 2019 - 21:02)

Koukám že se tu anonymové rozhádali.Milčo tiše ti závidím.Nenech se jinýma ženskýma znechutit.Co jsem koukala na Denisovo fb,tak ne jen že tam dal další krásnou písničku,ale ještě to co napsal o té podobě mně přišlo hezký:) Je mně zase líto,že já už nezažiju nic,když mně to s doktorem nevyšlo.No a že jste se pokoušeli o miminko mně taky dostalo.Tak jestli už se ti tam nevytváří,to jsem teda zvědavá.

a (So, 16. 2. 2019 - 19:02)

co ty se staráš co jiný píše, o co se zajímáš ty a co tady chceš číst?????!!! zalez a neotravuj!!!!

TRHNI SI (So, 16. 2. 2019 - 20:02)

hulváte??!!!??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

a co jsi mu dala ty kromě toho že jsi mu dala

no a (So, 16. 2. 2019 - 19:02)

co je ti do toho????????!!!!!!

Miluno (So, 16. 2. 2019 - 17:02)

A z kolika je sourozenců? Má velkou rodinu? A co ti dal k svátku zamilovaných?

Miluna (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

Už má jen bratra a viděla sem na fotkách i jeho mamku.Dal mi plyšáka prý aby mi nebylo tolik smutno:-) a pak parfém,naušnice a květiny:-*

ale (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

jestli je plodnej tak budeš mít o jedno dítě navíc, tak jakýpak nic

Miluna (So, 16. 2. 2019 - 17:02)

On by být plodnej měl být.Kvuli tej doktorce podstoupil kontrolu a byl v pořádku.Jenže ani jí nic nenašli tak do teď neví proč se nezadařilo a když chtěl aby jí pomohli v tej reprodukční klinice tak to nechtěla a prý se jen pak už hádali.Teď už ta doktorka má jinýho chlapa a láska je zvědavej jestli s jinym se to povede a zrovna tak teď co my dva.Ještě když sem mu řekla že na mě pomalu stačilo hodit trenky tak se tak smál.Ono už mu doslova tikaji biologický hodiny,říká že nechce mít dítě ve 40+ že si ho chce užít ještě v tomhle rozumnym věku.

jo (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

Nedávno jsi to psala o Jirouškovi.

Miluna (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

No protože byl Jiroušek taky nad ostatníma a nenapadlo by mi v té době že by mi chtěl doktor.Sama cítim že je jedinej kdoví z kolika tisíc doktorů kdo mi chce.Jeho nemít tak nebudu mít zas nic.

die (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

Miluno proč se před ním pořád tak nějak shazuješ? Proč ho nebereš jako rovnocenného partnera? Je to přece normální mužský a ne žádný bůh nebo nevím co.

Miluna (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

Když pro mě to neni normální mužský.V mých očích je prostě něco víc.Já vim že jinýho bych už takovýho nenašla.Ale že bych se nějak shazovala to zas nevidim? Já chci abych pro něj měla cenu a ne jak ty nějaký mrchy svlíkací.A jak mi někdo píše do nemocnice by mi to neprošlo.

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 16:02)

tvl to se musí vidět ale ten hadr ti bude Milčo slušet i v práci

Reklama

Přidat komentář