Reklama

spodní prádlo u chlapců

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Dana (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

to si ani nedovedu...To budou asi tangáče, náš kluk je taky nosí na lezení na umělé stěně, kvůli volnosti pohybu pod elasťáky.A jeho kumpáni taky . Vypadá to dost přihřátě,jěště ty červené botičky o dvě čísla menší a popruhy v zadnici.Jinak ale nosí jen boxerky.

Jolana (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Já myslela,že slipy jsou nízké či s vyšším pasem,ale výraz bikiny v souvslosti s chlapeckým prádlem slyším prvně.

Pavlína (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Myslela jsem,že se mu...to si ani nedovedu představit co to je . Co jsou vykrojené slipy ?

Tereza (St, 26. 9. 2018 - 09:09)

Boxerky nejsou třeba když...Myslela jsem,že se mu smějí kvůli těm vykrojeným slipům,to budou nějaké malé bikini ne?

Martina P. (St, 26. 9. 2018 - 03:09)

Tak mu dejte taky boxerky a...Boxerky nejsou třeba když chloupky zkracujeme a urpavujeme.

Tereza (Út, 25. 9. 2018 - 12:09)

Nás kluk nosí vykrojené...Tak mu dejte taky boxerky a je po posměchu!

Martina P. (Út, 25. 9. 2018 - 06:09)

A kluk se nestydí když mu...Nás kluk nosí vykrojené slipy a úprava chlopupků je nutná, je neestetické když mu zpod slipů chloupky vylézají ven a navíc je terčem posměchu spolužáků. Ti ale všichni nosí boxerky a tam není úprava chloupků nutná.

Tony (Ne, 23. 9. 2018 - 19:09)

A kluk se nestydí když mu...Tak mu vysvětli, jak mi to vysvětlovala moje prababička, že my chlapi máme to chlupatění po našich pradpředcích, po opicích.

Klára (Ne, 23. 9. 2018 - 16:09)

A kluk se nestydí když mu...Je to znak mužnosti, většinou se tím chlapci chlubí . Pokud se za to stydí tak si ho může začít holit, nebo se před váma nevystavovat.

Monika (Ne, 23. 9. 2018 - 13:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...A kluk se nestydí když mu zarusta? Náš má 12 a už tam má taky chloupky a stydí se šíleně, nevím co s tim...

Dana (So, 22. 9. 2018 - 18:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...Náš má boxerky s nízkým pasem, moc látky tam není, vpředu místo asi jako ve slipech, dost mu to leze do zadku, ale je spokojený.Rád nosí těsnější prádlo.Se slipama se rozloučil v 11letech, neměl žádné problémy s nošením,jen už nechtěl kalhotky, asi se mu někdo smál.No, znáte kluky ..

Dana (So, 22. 9. 2018 - 18:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...Náš má boxerky s nízkým pasem, moc látky tam není, vpředu místo asi jako ve slipech, dost mu to leze do zadku, ale je spokojený.Rád nosí těsnější prádlo.Se slipama se rozloučil v 11letech, neměl žádné problémy s nošením,jen už nechtěl kalhotky, asi se mu někdo smál.No, znáte kluky ..

Pavla (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Než slipy škrtící,tak...Náš kluk nosí jen slipy (i plavky) boxerky nechce prý je mu v tom horko a vadí mu že je to hodně velký (myšleno : na velké části těla) a to mu je 13 a to že má málo prostoru na nádobíčko začal řešit letos v dubnu,jak ho občas vidím bez ručníku tak jsem si všimla že začíná růst ochlupení , i zvětšovat penis a už asi i onanuje a tak mu je hned všechno malí.

Julie (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

Než slipy škrtící,tak raději koupit oněco větší velikost. Malí kluci ještě boule neřeší a ti kolem 13 let už slipy nosí výjimečně.

Pavla (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Standartní slipy mají...Tak to asi bude náš případ :-(

Tereza (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

slipy mají malí prostor na...Standartní slipy mají vpředu místa dost,ale když koupíte klukovi nějaké čínské pidislipy,tak je jasné,že se v nich bude škrtit.Chudáci kluci,co to nosí.

Martina P (Pá, 21. 9. 2018 - 06:09)

Synovi jsem kupovala slipy...Ahoj, nemůžu s tebou souhlasit. Na větší bouli v rozkroku jsou lepší slipy. Pevně drží nádobíčko v poloze v jaké je kluk umístí. Právě na tom umsítění hodně záleží když chce mít velkou bouli. Máme vyzoušeno, že když je penis směrem dolů před varlaty tak je doule mega. Takovou žádný boxerky nevytvarují.

Pavla (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Boxerky jsou slipy s...slipy mají malí prostor na nádobíčko . vidím to u svého syna gumičky by měli být na tělě ale nádobíčko je prostě na tu malou kapsičku tak velké že ty gumičky se na tělo ani nedostanou a pak to kluky škrtí a tahají si za to a nechcou to nosit, koupí o číslo větčích se nic nevyřeší slipy plandají a nádobíčko nedovolí aby se gumičky v lemu dostali k tělu.

Reklama

Přidat komentář