Reklama

spodní prádlo u chlapců

Dana (Čt, 4. 10. 2018 - 13:10)

Jasně v poho, ať si nosí...Chlap nebo kluk na pláži v tangách, to je vždy úlet.Kdo to nosí jako prádlo, tak proč ne, ale na veřejnosti?

Pavla (Pá, 28. 9. 2018 - 21:09)

Beru tvoje hodnocení za...Jasně v poho, ať si nosí co chce když mu to vyhovuje.
Co říkáte na ty "bronzové tanga" co jsem tam sdílela ?

Martina P. (Pá, 28. 9. 2018 - 08:09)

Děkuji za vyjasnění.
Za...Beru tvoje hodnocení za pět. Každý se dobře cíti v jiném prádle a každému se líbí něco jiného. Syn je prostě odmala na slipy navyklý a vyhovuje mu že mu pevně drží u těla jeho výbavu.

pavla (Čt, 27. 9. 2018 - 21:09)

Vykrojené slipy nejsou ani...Děkuji za vyjasnění.
Za mě za pět kdyby v tomto došel manžel zeptala bych se ho proč nosí slipy našeho kluka. Ale byli tam i horší...... no horší když jsem tyto ukázala kamarádce obě jsme se potrhali smíchy.
https://dmxgear.cz/tanga-na-plavani/3917-dmxgear-panska-bronzova-tanga-na-plavani-sun-fun.html

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Martina P. (Čt, 27. 9. 2018 - 05:09)

to si ani nedovedu...Vykrojené slipy nejsou ani chlapecké bikini ani tanga. Jsou to prostě slipy s úzkým předním i zadním dílem, přes boky jen široká guma - viz odkaz - https://dmxgear.cz/slipy/764-joe-snyder-svetle-modretyrkysove-string-slipy-s-gumou-v-pase-js10.html

Dana (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

to si ani nedovedu...To budou asi tangáče, náš kluk je taky nosí na lezení na umělé stěně, kvůli volnosti pohybu pod elasťáky.A jeho kumpáni taky . Vypadá to dost přihřátě,jěště ty červené botičky o dvě čísla menší a popruhy v zadnici.Jinak ale nosí jen boxerky.

Jolana (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Já myslela,že slipy jsou nízké či s vyšším pasem,ale výraz bikiny v souvslosti s chlapeckým prádlem slyším prvně.

Pavlína (St, 26. 9. 2018 - 10:09)

Myslela jsem,že se mu...to si ani nedovedu představit co to je . Co jsou vykrojené slipy ?

Tereza (St, 26. 9. 2018 - 09:09)

Boxerky nejsou třeba když...Myslela jsem,že se mu smějí kvůli těm vykrojeným slipům,to budou nějaké malé bikini ne?

Martina P. (St, 26. 9. 2018 - 03:09)

Tak mu dejte taky boxerky a...Boxerky nejsou třeba když chloupky zkracujeme a urpavujeme.

Tereza (Út, 25. 9. 2018 - 12:09)

Nás kluk nosí vykrojené...Tak mu dejte taky boxerky a je po posměchu!

Martina P. (Út, 25. 9. 2018 - 06:09)

A kluk se nestydí když mu...Nás kluk nosí vykrojené slipy a úprava chlopupků je nutná, je neestetické když mu zpod slipů chloupky vylézají ven a navíc je terčem posměchu spolužáků. Ti ale všichni nosí boxerky a tam není úprava chloupků nutná.

Tony (Ne, 23. 9. 2018 - 19:09)

A kluk se nestydí když mu...Tak mu vysvětli, jak mi to vysvětlovala moje prababička, že my chlapi máme to chlupatění po našich pradpředcích, po opicích.

Klára (Ne, 23. 9. 2018 - 16:09)

A kluk se nestydí když mu...Je to znak mužnosti, většinou se tím chlapci chlubí . Pokud se za to stydí tak si ho může začít holit, nebo se před váma nevystavovat.

Monika (Ne, 23. 9. 2018 - 13:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...A kluk se nestydí když mu zarusta? Náš má 12 a už tam má taky chloupky a stydí se šíleně, nevím co s tim...

Dana (So, 22. 9. 2018 - 18:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...Náš má boxerky s nízkým pasem, moc látky tam není, vpředu místo asi jako ve slipech, dost mu to leze do zadku, ale je spokojený.Rád nosí těsnější prádlo.Se slipama se rozloučil v 11letech, neměl žádné problémy s nošením,jen už nechtěl kalhotky, asi se mu někdo smál.No, znáte kluky ..

Dana (So, 22. 9. 2018 - 18:09)

Náš kluk nosí jen slipy (i...Náš má boxerky s nízkým pasem, moc látky tam není, vpředu místo asi jako ve slipech, dost mu to leze do zadku, ale je spokojený.Rád nosí těsnější prádlo.Se slipama se rozloučil v 11letech, neměl žádné problémy s nošením,jen už nechtěl kalhotky, asi se mu někdo smál.No, znáte kluky ..

Pavla (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Než slipy škrtící,tak...Náš kluk nosí jen slipy (i plavky) boxerky nechce prý je mu v tom horko a vadí mu že je to hodně velký (myšleno : na velké části těla) a to mu je 13 a to že má málo prostoru na nádobíčko začal řešit letos v dubnu,jak ho občas vidím bez ručníku tak jsem si všimla že začíná růst ochlupení , i zvětšovat penis a už asi i onanuje a tak mu je hned všechno malí.

Julie (So, 22. 9. 2018 - 11:09)

Než slipy škrtící,tak raději koupit oněco větší velikost. Malí kluci ještě boule neřeší a ti kolem 13 let už slipy nosí výjimečně.

Reklama

Přidat komentář