Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 18:02)

Úplně tě chápu, také jsem měl o křesťanství naivní představy. Posuzuješ "křesťanka na svém místě" podle svých zakořeněných představ o křesťanství, ale morálka není to, co by ho apriori dělalo.

Tony (Pá, 1. 2. 2019 - 14:02)

To mi připomíná jedno město u České Lípy, kde měli náměstí pouze o dvou protilehlých stranách.

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 11:02)

Oplácet zlo zlem je ale Mimo také lidské, a proto chlubíš-li se lidskostí, chlub se i svým hříchem.

Tony (Pá, 1. 2. 2019 - 23:02)

Mima je pokorná (opak pýchy superbie, namyšlenosti) Měl jsem problém s tou ledvinou, byl to můj hřích, že jsem se poněkud opil a čuměl furt na Mars, který mne fascinoval než pod nohy a stalo se mi to, co se stalo. Jenže já v tom všem zpětně vidím Kristovo řízení. I v tom, že Kristus dopustil a nechal mě v tom tápat, že jsem byl za mlada tajným cirkumfetišistou, abych proti tomu teď mohl velmi tvrdě vystupovat. Vše bylo, i mé veškeré škrbotání v mém životě pouze Boží řízení --na prahu senia tak svůj život beru.

Jirka (So, 2. 2. 2019 - 06:02)

Mare nebyla pod vlivem Mimy, měla pochyby sama od sebe z rozlišovací opatrnosti. Určitě se Mima zlepšila, ale mě nenáleží jí hodnotit. To má s Pánem každý jinak.
Akorát mi lezou na nervy lidi, přesně řečeno lidská vlastnost (teď nemyslím Mimu), kteří se nechají naivně lacino opít rohlíkem. A pokud jde o Mimu samotnou, tak jestliže jsem jí mnoho křivdil, tím lépe pro ní a hůř pro mě.

Návštěvník (So, 2. 2. 2019 - 06:02)

Ji

1.2. (Pá, 1. 2. 2019 - 11:02)

Bohužel to je lidské a i židovské.

Tony (Pá, 1. 2. 2019 - 11:02)

Napsal jsem redakci doktorky tento email:
Vážená redakce

upozorňuju vás, že někdo zfalšoval můj profil a napsal pod mým novým registrovaným nickem, kterým je mé vlastní jméno toto falzum:--------------

Obrázek uživatele Tondα Vlαs------------
Tondα Vlαs---------------
Ničeho jsem v životě nedosáhl. Trpím obžerstvím, mám morbidní obezitu. Sotva dýchám, stále funím. Neumím se ovládat v jídle, neumím se ovládat s pitím. Přišel jsem kvůli chlastu o prsty na jedné ruce, v ožralosti jsem spadl a rozbil si ledvinu a skončil v nemocnici. Neumím si dát do pořádku svůj vlastní život. Jsem de facto troska. Ani partnerka nepřichází v úvahu. Která by stála o starého, funícího alkoholika? Přesto se z nějakého záhadného důvodu cítím být nadřazen ostatním lidem a proto je kádruji. Ačkoli sám nevedu prakticky žádný křesťanský život, na internetu mi narostou křídla a kádruji ostatní věřící a cítím se jím být nadřazen.----------------

1. Únor 2019 - 7:05------------
Prosím Vás, aby jste s tím udělali něco, aby se toto neopakovalo. Vše nasvědčuje tomu, že to udělalo jedno a to samé individuum, které mě tu stalkinguje a křivě pomlouvá už tři a půl roku, Dávno by to nedělal, kdybyste mu tu nedávali zelenou a utli mu típec hned, když jsem vás o to žádal.
Antonín Vlas----------------------------------
Jsem zvědav, jak se s tímto redakce doktorky popasuje ale myslím si, že vůbec nijak, jako obvykle.

Jirka (Pá, 1. 2. 2019 - 10:02)

Lidské cesty, Mimo, a tedy i lidská (zdánlivá) spravedlnost jsou velmi krátkozraké. Satan pokoušeje na poušti Ježíše také předpokládal, že ho svede skrze "lidskost"; "trochu se mi ukloň a vše co vidíš, bude tvé. A podobně Petr, nechápal že musí Spasitel trpět, ale chtěl z Něho udělat krále, už tady na zemi. To jsou všechno lidské (nízké) cesty, Mimo,....ale ty jsou jen svodem ďáblovým. Vždyť jak je psáno, k čemu člověku bude kdyby získal celý svět, když ztratí svou duši? Lidsky uvažuje většina lidí, tím více nevěřících, normální ale nerovná se správné, stejně jako lidské nerovná se Boží.

Tondα Vlαs (Pá, 1. 2. 2019 - 07:02)

Ničeho jsem v životě nedosáhl. Trpím obžerstvím, mám morbidní obezitu. Sotva dýchám, stále funím. Neumím se ovládat v jídle, neumím se ovládat s pitím. Přišel jsem kvůli chlastu o prsty na jedné ruce, v ožralosti jsem spadl a rozbil si ledvinu a skončil v nemocnici. Neumím si dát do pořádku svůj vlastní život. Jsem de facto troska. Ani partnerka nepřichází v úvahu. Která by stála o starého, funícího alkoholika? Přesto se z nějakého záhadného důvodu cítím být nadřazen ostatním lidem a proto je kádruji. Ačkoli sám nevedu prakticky žádný křesťanský život, na internetu mi narostou křídla a kádruji ostatní věřící a cítím se jím být nadřazen.

1.2. (Pá, 1. 2. 2019 - 01:02)

Pramen života,někdo jej oslavuje,jiný jím opovrhuje.

1.2. (Pá, 1. 2. 2019 - 00:02)

Máš pramálo zkušeností s tím kdo je,nebo co je Antikrist.

Tonda Vlas (Čt, 31. 1. 2019 - 22:01)

Sarde, nemám k tobě slov. Celý den jsem nad tím dumal, porovnával mimu s milkou, která už téměř deset let není, ale ony jsou zcela neporovnatelné, už geograficky, první od Chebu, druhá od Jablunkova. Jenže nad tím vším je KRISTUS.

mima (Pá, 1. 2. 2019 - 08:02)

Tony, milku jsem neznala, ale je pravda, že každý jsme originál, už jen ten otisk prstů máme, každý jiný :-) a taky každý z nás ma své boty, které prošly s námi životem. Mě se líbí ta rozmanitost, kopie, opis, není to co originál. Originál, někdy není k zaplacení :-)

sardanapal* (Čt, 31. 1. 2019 - 17:01)

Jirka je vůl a Mima , ta je tak trochu mimo ...

Zujatar (Pá, 8. 2. 2019 - 11:02)

Sardanapal No jo Konečně se tu našel někdo komu to normálně myslí,vtipné a trefné.

Jirkα (Čt, 31. 1. 2019 - 17:01)

Pravda, já si jako vůl v životě připadám často. Někdy dokonce i jako idiot. Dík za posudek, i když učiněný spíš na emočním než rozumovém základu, přesto vážím si toho a děkuji ti za to.

sardanapal* (Čt, 31. 1. 2019 - 17:01)

Ty vole žorži , z mý strany vtem nésó žádný tělesný vály , tak si dé pohov ...

Tonda Vlas (Čt, 31. 1. 2019 - 12:01)

Jenže mimě jsem to napsal v určitém kontextu a ona tu k tomu něco vysvětlila. Mně vadilo, že je v jejích příspěvcích hodně lidštiny ale on není každý Božím buldozérem.

Jirkα (Čt, 31. 1. 2019 - 14:01)

Na tu lidinu jsem narážel.

Reklama

Přidat komentář