Reklama

Močení jako erotická aktivita

Mirek (Út, 3. 10. 2017 - 12:10)

Stejně nerozumím, jak to...Je to kvůli hormonům a dalším látkám, které jsou tělům vlastní a proto mnohem účinnější než chemické či syntetické látky.
Navíc je to použití obtížné, protože nikdy nevíte, jak to bude trvat dlouho. My máme nástup asi po šesti hodinách vypíjení a trvá to tak den a půl, dva. Začínáme tedy vždy v pátek hned po příchodu domů a probíráme se z toho zpravidla v neděli večer, či v noci. Ale je problém, že úroveň hormonu je pak vysoká několik dalších dní a člověk je psychicky jako ve stavu absolutního zamilování, takže lehko někomu uvěří a tak a musí si na to dávat pozor, aby někomu něco neslíbil a tak.

Marek (So, 30. 9. 2017 - 17:09)

Stejně nerozumím, jak to milostné vypíjení má fungovat, že se z toho dá sjet. Vždyť kdyby to tak bylo, tak se tak sjížděj všichni a nekupujou drogy.

Jirikovec (So, 30. 9. 2017 - 07:09)

Knihy o milostném vypíjení...Ahoj, můžu také poprosit o zaslání knihy na [email protected]. Diky

Dana (Pá, 29. 9. 2017 - 20:09)

Psi, kočky, koně, opice a další zvířata močí značkují a dávají najevo zda harají, či jsou v říji. proto i animálnější typy mají rádi piss. A takoví ti šamponi a sterilní pipiny stejně nikoho nezajímaj.

THEODORA (Pá, 29. 9. 2017 - 11:09)

Čůrám kamkoli za dva litry.

Míla (Čt, 28. 9. 2017 - 16:09)

Tak mu hned na začátku čůrej rovnou do pusy :-)

Dana (Po, 25. 9. 2017 - 13:09)

Proč mu čůrat na nohu?

Koťě (Pá, 22. 9. 2017 - 13:09)

Každému se líbí něco jiného ta hrátky s čůráním jsou obvyklé u všech kultur. Jestli ti to nevadí,a chceš mu udělat radost, tak ho zkus třeba ve vaně počůrat, třeba i jen nohu a uvidíš, jak bude reagovat. Ten můj se mi k ní přisál a začal mi jí lízat a pít a pak už mi to nepřišlo trapné, když jsem viděla, jak ho to bere. Nyní mu i při lízání učurávám do pusy :-)

Míla (Pá, 22. 9. 2017 - 06:09)

Mě přítel už několikrát normálně vypil. Hráli jsme si, já byla třeba přivázaná k posteli a on mě dlouho všelijak dráždil a při lízání mi strčil takovou trubičku do močové rourky a normálně mě vypil. Nejdřív mi to nějak nedocházelo, a pak když mi to docvaklo, tak mi to přišlo úplně šílené. nevěděla jsem, co mám dělat, tak jsem to přešla a on taky. Stalo se to už několikrát. Nevím, jak mám reagovat, myslela jsem, že je úchyl a tak koukám po netu a tady píší lidi, že je to normální, tak nevím jak mám reagovat. Vlastně mi to nevadí, jen jsem byla jako v šoku.

Terry (St, 20. 9. 2017 - 18:09)

Dobrž den, mám taky zájem o tu erotickou literaturu k napouštění moč. měchýře a i k tomu čarování s čůráním. Mohu vás poslat o její zaslání na email [email protected]

Jana (Út, 19. 9. 2017 - 23:09)

Máme jí z veterinárních...Pro koně tam mají i dvoulitrovou stříkačku :-)

Tomík (Po, 18. 9. 2017 - 20:09)

Je tu holka co by chtela zkusit vzájemné čůrání :-) pokud máš stejnou zálibou v čůrání napiš mi na email [email protected]

Lucka (Ne, 17. 9. 2017 - 18:09)

Máme jí z veterinárních...Vetrerinární potřeby jsou supr, díky za dobrý tip.

Luďa (Pá, 15. 9. 2017 - 18:09)

Máme jí z veterinárních potřeb z internetu. Vždy se smějeme, že je žena kobyla, protože to je pro koně :-)

max (Čt, 14. 9. 2017 - 07:09)

My močení jako erotickou předehru provozujeme již dlouho. Močím ženě na prsa, do pochvy a někdy i do zadečku a ona při lízání do pusy. Je to nádherné cítit horkost moči na těle i v těle.

centrální mozek (St, 13. 9. 2017 - 18:09)

Kde se dá sehnat ta velká...V železářství

Lucka (St, 13. 9. 2017 - 17:09)

Kde se dá sehnat ta velká stříkačka na napouštění?

L (St, 13. 9. 2017 - 13:09)

Při masáži prostaty...A neobáváte se defekace?

Lipanon (Út, 12. 9. 2017 - 22:09)

Knihy o milostném vypíjení...Mám také zájem o scan knihy. [email protected]
Děkuji

Franc (Po, 11. 9. 2017 - 08:09)

Při masáži prostaty dochází k vytékání spermatu bez orgasmu.
Správná masáž prostaty se provádí dvěma prostředními prsty, které se zasunou co nejvíce do uvolněného análu. Poté masérka začíná prsta mírně pokrčovat (pojd sem gesto) a třepe celou dlaní nahoru a dolů, nejdřív jemněji a pak stále intenzivněji docela velkou silou. Takto pokračuje až do orgasmu, který nastává bez doteku penisu.
U osmdesát procent mužů je vhodným doplněním tahání a kroucení bradavek, které výrazně zkracuje délku masáže a práci masérky. Mužské bradavky jsou méně citlivé, než ženské, takže je vhodné masáž bradavek provádět větší silou.
Některé české jako Tantra školy holky učí, že jen jemně jeden prst, což nemá s masáží prostaty nic společného, je to maximálně hra na něco nového a tak.

Reklama

Přidat komentář