Reklama

Močení jako erotická aktivita

Lucka (St, 13. 9. 2017 - 17:09)

Kde se dá sehnat ta velká stříkačka na napouštění?

L (St, 13. 9. 2017 - 13:09)

Při masáži prostaty...A neobáváte se defekace?

Lipanon (Út, 12. 9. 2017 - 22:09)

Knihy o milostném vypíjení...Mám také zájem o scan knihy. [email protected]
Děkuji

Franc (Po, 11. 9. 2017 - 08:09)

Při masáži prostaty dochází k vytékání spermatu bez orgasmu.
Správná masáž prostaty se provádí dvěma prostředními prsty, které se zasunou co nejvíce do uvolněného análu. Poté masérka začíná prsta mírně pokrčovat (pojd sem gesto) a třepe celou dlaní nahoru a dolů, nejdřív jemněji a pak stále intenzivněji docela velkou silou. Takto pokračuje až do orgasmu, který nastává bez doteku penisu.
U osmdesát procent mužů je vhodným doplněním tahání a kroucení bradavek, které výrazně zkracuje délku masáže a práci masérky. Mužské bradavky jsou méně citlivé, než ženské, takže je vhodné masáž bradavek provádět větší silou.
Některé české jako Tantra školy holky učí, že jen jemně jeden prst, což nemá s masáží prostaty nic společného, je to maximálně hra na něco nového a tak.

svaz žen (Ne, 10. 9. 2017 - 22:09)

Chcije nám z Kundy vodopád.Kdo chce nachcat do huby?

Dany (Ne, 10. 9. 2017 - 08:09)

Partnerka mi klekne nad obličej a nechává med pomalu vytékat, tak že se jako uvolní na čůrání. Ono to moc nejde a to jí velmi vzrušuje, dáváme čtvrt litru medu, protože nemáme větší stříkačku, ale úplně to stačí a i tak vytékání trvá tak dvě hodiny, které jí soustavně lížu a saju. Med taky ohříváme na 40 stupňu C, protože má partnerka ráda, když jí tam hřeje. Ale na víc ne, to pak je nepříjemné. A musí před tím hodně pít.
Dělali jsme to i s vínem, ale to je spíš na mejdan, kdy si tam napustí půl litru červeného a pak čůrá do pusy. Víno je pak úžasné, skvěle to zlepší jeho chuť, i když nechápu, jak je to možné.

Jarda (So, 9. 9. 2017 - 15:09)

Jak chcete napouštět med do...O napouštění ohřátého medu do močovéh měchýře toho v Tantře najdete dost a dost. Jen to chce předtím hodně pít, med ohřát na cca 40 stupňů a ne víc a jednorázově dát tak půl litru max. I tak to vytéká velmi pomalu, dvě hodiny i víc a nesmí se ztratit nervy a tlačit, protože si můžete ublížit. Prostě pomalu učůrávat a nechat se přitom lízat. Moč bude med ředit a pak poteče lépe a lépe. A plníme to velkou čistou půllitrovou stříkačkou z veterinárních potřeb, s nasazenou cévkou, která se zasune až do měchýře partnerky.

svaz žen (Út, 5. 9. 2017 - 21:09)

Zdravím všechny milovníky...Chcije nám z Kundy vodopád.

pipifan (Po, 4. 9. 2017 - 23:09)

Zdravím všechny milovníky a milovnice čuracích her. Tomu, kdo mi pošle e-knihu o milostném vypíjení, pošlu na oplátku text knihy o erotice a sexu, kde je mimo jiné stať o pissingu a hodně info o BDSM.
Můj mail: [email protected].
Děkuji předem mockrát. Pipifan.

centrální mozek (Po, 4. 9. 2017 - 19:09)

Jdu se po pivu vychcat.

petr (Po, 4. 9. 2017 - 15:09)

Hodně střídám kluky.Když...Porad ti to vychazi?

Dana (Po, 4. 9. 2017 - 13:09)

Jak chcete napouštět med do močového měchýře? To je blbost.

Jan (Po, 4. 9. 2017 - 03:09)

Je toho hromada v Tantře, napouštění močového měchýře medem a pod a pak jeho vylizování, trubičky zasouvané až do močového měchýře a spoustu dalšího.

Las (Ne, 3. 9. 2017 - 20:09)

O čarování s čůráním se tu dost psalo. Kouknětě na příspěvky dříve. Vetšina bylo o získání muže. U sebe musím říci, že si s partnerkou rádi hrajeme a asi to funguje :-)

Chcanec (Ne, 3. 9. 2017 - 13:09)

a nemáte i nějaké knihy o...Se chcankama umí dobře čarovat hajzl když to smradlavý svinstvo po sobě spláchneš.

Alča (Ne, 3. 9. 2017 - 06:09)

a nemáte i nějaké knihy o čarování s čůráním?

Alena (So, 2. 9. 2017 - 08:09)

Požádám vás také o zaslání knih.
[email protected]

Prosím poslat (Pá, 1. 9. 2017 - 13:09)

Knihy o milostném vypíjení...Mohu taky poprosit [email protected]

MedievalMan666 (Pá, 1. 9. 2017 - 13:09)

Knihy o milostném vypíjení...Ahoj mohl bych poprosit o knihu v digitální podobě taktéž, pokud by to nebyl problém ? [email protected]

Díky moc :-)

Zamilovaný (Pá, 1. 9. 2017 - 12:09)

Knihy o milostném vypíjení jsem naskenoval a pošlu vám je mailem, když mi ho sem napíšete, protože jsem nečekal takovýhle zájem a dvaceti lidem týdně to nemohu nechat okopírovávat, tolik času chodit do centra a čekat hodinu než to okopírují nemám.

Reklama

Přidat komentář