Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Zbabělé je být schovaný v anonymitě. Váhu má pouze ten názor, který je dotyčný schopen vyslovit a obhájit tváří v tvář. Anonymní štěky nemají cenu. Dnešní chlapi jsou padavky. Zbabělé srákory.

mima (So, 29. 12. 2018 - 08:12)

Sodoma, Gomora. Co se to tady děje? Lidičky vždyť vy se chováte jako zvěř. Jeden druhého chcete rozsápat. Tady není soudní síň, aby jste si tu řešili své soukromé spory. .....To jste muži? Vždyť vy jste jak baby na tržišti....... Je vidět kde to dotáhla dnešní společnost, společnost bez Boha. Jak v Sodomě, poslední doba o které prorokuje Bible. Bez přirozené lásky, pochopení, bez úcty, sami sebe milující........... Muži se chovají jak ženy, ženy se stálý mužatky, nic jiného jím nezbylo, musí je suplovat....... Ženy raději budou žít z ženou, protože opravdoví muži vyhynuli. Muži budou žít z mužem, protože jsou to dnes zženšteli tvorové.....jestli teď na vašem chování nevidíte, že Bible hovoří pravdu, tak jste slepí, potřebujete bílou hůl a černou pásku na oči.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 07:12)

Opilec si tady vyprosil schizofrenika, aby mu pomáhal. Šílené. Tohle je přece důkaz, že žádný bůh není.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 07:12)

Že tvá klávesnice, milý Zvóňo, tvé lhaní vůbec unese. Moc dobře víš, že tam mám na svém profilu toto:-------------------------------------O mně
Nejsem tu z důvodu, abych se s někým z vás seznamoval, o to jako heterák nemám vůbec zájem. Více než před půl rokem jsem se však seznámil s určitými nepěknými skutečnosti a to mě přimělo, že jsem se před čtvrt rokem stal členem určitého hnutí. V ČR jsem jak to tak vypádá zatím sám a tak jsem prozatím napojen na jednu francouzko - německou skupinu. To hnutí je zcela politicky a nábožensky neutrální a je také zcela neutrální k tomu, jakou kdo má sexuální orientaci.

Dám tu webovou adresu, která by mohla napomoci se v rozhodování tomu, kdo o té věci uvažuje, nebo ji dokonce plánuje.

www.obrizka-chlapcu-cz0.cz

Stránky jsou ve výstavbě, takže tam články postupně přibývají.

Pro drtivou většinu z vás to budou zcela neznámé informace, jako byly pro mne zcela neznámé ještě před půl rokem pro mě.

Každého, kdo se se mnou pokusí jakkoliv komunikovat mimo téma mé osvěty bloknu a už mi nic nenapíše..................................................................................................

Občas tam něco naškrábu i o politice. Zajímavé, já jsem též tvrdě proti multikulti a píšu to tam a mě na tom homofóru nebloknou, tebe však ano. Asi tě tam někdo naprášil, že jsi i na malé chlapečky, jak to tu z tebe pomalu leze.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 07:12)

Zvóňo lžeš. Kdybys tam psal do diskuze, tak tě zaregistruju.

Bobrik (So, 29. 12. 2018 - 07:12)

Toniku deme spinkat už se nerosciluj dobrou.(jehovisty nikdy neporazis stím se smiř)

Tony (So, 29. 12. 2018 - 07:12)

Jehovci až na Pabla odsud utekli už dávno. Já jsem v Berlíně a musím makat. Od vidím do nevidím.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 06:12)

Zvóňa lže. Mi nikdo na osacru jako sluníčkář nepřipadá. Naopak jim multikulti dost vadí. Kam vleze, tam ho vyhazují.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lžeš ty, vypitý mozku. Petr Tomek je správce toho fora a jasně preferuje sluníčkářské názory. Pokud zrovna momentálně forum neřídí a místo něho dočasně píše články Honza Werner a řídí forum, neznamená to, že se tam Petr Tomek nevrátí. Sluníčkář Petr Tomek je hlavní administrátor toho webu. Tento admin nesnese opozitní názor. Vyhazuje jak pobožné, tak mě ateistu. Jediný, koho tam nechat působit, je mulitnick, který píše z deseti nicků současně. I více. A Tony - korouhvička ve větru, obojetný bezpáteřní sliz. To je vizitka toho, jak smýšlejí. Preferují křivost.

Mulit.Hvezdoslav (So, 29. 12. 2018 - 06:12)

jako Kesumandle jsi byl na KD než jsi tam dostal banána. Pak jsi tam nalezl znovu pod pokorným nickem Prozřetelnost, což bylo zkráceno na Próza-------------------------------------------------------------------------------- Lžeš. Nick Próza nikdo nekrátil proti mé vůli a Prozřetelnost nebylo nic jakože pokorného. Vymýšlíš si esoterické story. Je vidět, že máš nemocný pobožný mozek, takže stále vyrábíš nějaké konspirace.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 04:12)

Zvóňa lže. Mi nikdo na osacru jako sluníčkář nepřipadá. Naopak jim multikulti dost vadí. Kam vleze, tam ho vyhazují.

Bobrik (So, 29. 12. 2018 - 03:12)

Vemte si knížky a postavte se před kostel.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 03:12)

°Tony os obě na internetu psal opakovaně, že se ožral a rozbil si ledvinu, psal tady denně zážitky z nemocnice, že má cévky v močáku atd.°-----------------------------------------------------------Když se něco dovím, tak to okamžitě vyzvoním. Ty nejsi Hvězdoslav ale jsi Zvonimír. Od teďka ti budu říkat Zvóňa.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 02:12)

Jestli píšeš na homofórum, což je vlastně homoseznamka, tak pod novým nickem, který ani neznám, protože už jsi po svém vyhazovu veleopatrný abys nepřišel o možnost voblbování mladenečků. Nejsi sám.--------------------------------------Takový Zkoumal tam má několik falešných profilů, jak mi časem docvaklo.---Učitel tělocviku, mladá těla, pastva pro oči.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 02:12)

jako Kesumandle jsi byl na KD než jsi tam dostal banána. Pak jsi tam nalezl znovu pod pokorným nickem Prozřetelnost, což bylo zkráceno na Próza

Dotazník (So, 29. 12. 2018 - 01:12)

Pokud jí na sebe vykvákal sám, tak jak mohl někdo jiný vědět o tom rozhovoru mezi nima dvěma :) A jak mohl vědět o toliho mrtvici?

Moudrost (Pá, 28. 12. 2018 - 23:12)

Zde zbytek: http://www.osacr.cz/2018/01/02/prihriva-cesky-rozhlas-polivcicku-uz-i-kreacionistum/

Moudrost (Pá, 28. 12. 2018 - 22:12)

Nějaký Nemohoucí1 například:

Přátelé, Jirka má pivní bříško, plešku a je už starý, žádný mladík by ho nechtěl, leda "ku..r..v...i...čka" co jde po penězích, třeba potřebuje na drogy, stačí mu málo, že mu stačí Jiřík. Nevěřím mu ani to učitelství, nezvládá gramatiku. Je to pohádkář, někdy odmítá evoluci, pak zase ne, podívejte na OSACR na staré příspěvky od nicku Mulit. 2016, posílal mi to kamarád co tam chodívá. Ten člověk je nemocný, úchyl, rodina ho nechce, nikdo, bude sám, bez dětí. Možná je nemocný i fyzicky, fotky posílá staré, protože je na vozíku? Pořád o tom mluví, čeho ústa plná... jak to píše sám. Pořád jen sedí a píše tu na web. Určitě je nemocný duševně, je homosexuál = úchyl = jako pedofil. Pederast, říkalo se dřív. Dříve se chodil léčit k exorcistům, ale nenarazil na pravého nebo to vzdal brzy, tak se démona nezbavil a dál žije v hříchu. Anální sex způsobuje oděrky, přenos HIV, řiť není dělaná na velké pevné věci, ale na měkké. Na výkaly. Ne na okurky. Atd.. anální sex je hřích a proto je HIV trest za to, vyšší procento HIV mezi geji. Bůh s námi a zlé pryč. Snad se mu podaří zase najít Krista. JInak skončí v pekelných mukách. Dobrou a někdy! Jdu na běžky, tady máme sníh. :)

Mulit.Hvezdoslav (Pá, 28. 12. 2018 - 22:12)

A na osacr psal, že je doma, že žije z dávek. Pravděpodobně má buď psychiatrické postižení - schizofrenii, nebo i fyzické, nikam se nedostane, to by ukazovalo na to, že je to paraplegik. Dále nežije sexuálně, nemá žádné zkušenosti, to by také ukazovalo na fyzické postižení. Nebo nějaký defekt vizuální. Bude tam toho více. Podle míry frustrace a obsese.

Moudrost (Pá, 28. 12. 2018 - 22:12)

OSACR:
„mulit 19.10. 2017 Ty brďo, já mám dost. Ten, co volí bývalého komunistu, možná i STBáka, každopádně zázračně zbohatlého v 90. letech, v době rozkvětu hospodářské kriminality, kdy se zhaslo, se tu naparuje a káže morálku. Ten, co aby dostal dotace, tak převedl část majetku na rodinu a udělal z toho malou firmu a pak to zase vrátil zpátky. Čili vychytralý hajzlík. A ten, co tohohle vychytralého hajzlíka volí, tu něco káže o morálce. Troufalé! Myslím, že mrtvice mu způsobila nejenom ochrnutí poloviny těla, ale i ochrnutí soudnosti a svědomí, pokud vůbec kdy předtím nějaké měl!“

Moudrost (Pá, 28. 12. 2018 - 22:12)

Na Osacr:

"mulit 17.10. 2017 toli napsal: SPD je vhodná pro bezmozky Toli, to byl důvod, proč jsem se cca před rokem a půl s tebou už nechtěl nikdy vybavovat po telefonu a proč jsem ti bloknul i email, abys mi nemohl psát. Nejsi demokrat. Nepřeješ si pluralitu, ale chceš převálcovat. Urážet člověks jiným politickým názorem. Já ti to vracet nebudu. Nebudu ti psát, že když jsi volič ANO, že jsi bezmozek. Protože na rozdíl od tebe jsem demokrat a respektuji pluralitu názorů. Nechci převálcovat svým názorem druhé. Jenom jsem napsal, koho volím. A někdo jiný může zase napsat, koho volí on. Co člověk, to volič jiné strany. To je normální. Nenormální je právě tvá snaha po bolševickém převálcování. A pak i urážky. Kdybys měl moc, tak tvůj názor vnutíš lidem povinně? Chtěl bys být diktátor? I z tvého telefonování to tak vypadalo. Jsi divný psycholog. Já ti toho psychologa nevěřím. Jak můžeš mít s takovým přístupem klienty? Ty jsi určitě spíše bývalý generál ve výslužbě, dneska už nečinný, po mrtvici. Ale ta povaha generálská ti zůstala. Chceš rozkazovat. A urážet. Tomu říkám bolševismus. Ne ve smyslu komunismu, ale ve smyslu převálcování a nerespektování vůle a svobody jiných. Ale jsem rád, že si tu s vámi, ateisty, píšu. Páč nejste ani o píď lepší než pobožní. Chcete mít moc a ovládat a drtit. A hlavně všude cpát nějakou ideologii. Ne všichni, ale tak polovina ateistů ano.“

Reklama

Přidat komentář