Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Jana (Čt, 27. 12. 2018 - 09:12)

Děkuju. Já jsem s tím smířená a přítele to dokonce vzrušuje.

Katka (Čt, 27. 12. 2018 - 10:12)

Jsme na tom podobně. Byla jsem přímo tam a dokonce ne jediná, kdo je na sobě měl. Nikdo to neřeší, rozhodně ne negativně. Spíš naopak, muži se rádi podívají.

Jana (Pá, 28. 12. 2018 - 08:12)

Premiéra úspěšně za mnou :) Lidi v pohodě, akorát mám pocit, že někteří muži fotili schválně tak, aby mne taky zachytili. Ale jiné plavky už nechci. Přijdu si v nich hezky žensky a sebevědomě.

Katka (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Tak vidíš. Kolik je Ti vlastně let? My byli dnes v Aqua Olomouc. Moc hezké a taky jsem to dala v klidu

Jana (Ne, 30. 12. 2018 - 23:12)

Je mi 20 let. Děkuju za podporu, už se nebojím. Spíš těším :)

Hanča (Po, 17. 12. 2018 - 15:12)

Ano, v podstatě máš pravdu. Mně sice přesvědčil na jejich nošení můj muž, no kdyby jsem to úplně odmítala, tak je nenosím vůbec. Takže i trochu toho exhibicionizmu ve mně asi bude. To je pravda. Ale i tak se v některých situacích trochu stydím. Ty vůbec nikdy?

Katka (Po, 17. 12. 2018 - 17:12)

Já se styděla ze začátku (nosím je asi 6 let). Styděla jsem se do doby, kdy jsem na to myslela. Teď jsem tak zvyklá a přijde mi tak přirozené nosit tanga, že si to pořádně neuvědomuji a prostě si užívám vody a atrakcí ... Když se dívá hezký muž, tak se to ve mě trochu vře, ale spíš jsem spokojená (zvlášť, když se usměje). Nikdo mě do toho nenutil, začala jsem sama. Ale je pravda, že příteli se to líbí taky. A když jsou u nás na návštěvě rodiče nebo ségra a v létě se koupeme, tak nikdo nikdy nic nekomentoval.

no (So, 9. 9. 2017 - 17:09)

Z bermud teče voda ještě...z bermud možná, ale ne z těchto plavek, z rychloschnoucího materiálu. A kapsy jsou skvělé, když jdeme do bufetu. Strčím tam mobil, peníze a někdy taky ruce. Jsou strašně příjemné na nošení. Kdybych se nestyděl, že jsou tak krátké, nosil bych je jako normální kraťasy.
Ty dámské jsou taky pěkný, na ženě zvýrazní co mají a jsou hodně originální. Ne tuctově jednobarevný.

Péťa (So, 9. 9. 2017 - 17:09)

Vypadají super ale jak jsem...Ty jednodílné dámské jsou opravdu super!

Péťa (So, 9. 9. 2017 - 17:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Na pohled vypadají super ale nevím jaký je v nich pocit a jak dlouho schnou.Jediné co se mi na všech plavkách nelíbí jsou kapsy.Myslím to z hygienického hlediska.Co má u sebe ve vodě člověk v plavkách,které mají tři kapsy?

Tomáš (So, 9. 9. 2017 - 16:09)

není pravda, proto to jsou...Z bermud teče voda ještě deset minut, tak jak píše michal, je to hnus jak se to lepí na tělo a studí.

to (So, 9. 9. 2017 - 16:09)

Strašné . Další ucorane...není pravda, proto to jsou plavky. Suché do 10 minut. Mám je.

Michal (So, 9. 9. 2017 - 14:09)

Strašné . Další ucorane trencle co znich teče voda ještě za hodinu

Michal (So, 9. 9. 2017 - 14:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Strašné . Další ucorane trencle co znich teče voda ještě za hodinu

hm... (So, 9. 9. 2017 - 10:09)

Vypadají super ale jak jsem...souhlas, parádní, i ty mužské předtím....

Pavla (Pá, 8. 9. 2017 - 20:09)

Mně tyto...ukecala jsem...Vypadají super ale jak jsem uviděla tyto, tak jsem se zamilovala :-*
https://www.astratex.cz/damske-jednodilne-plavky-ocean/plavky

Kristýna (Pá, 8. 9. 2017 - 20:09)

Otázka pro ženy-Jaké...Mně tyto...ukecala jsem přítele, má dvoje, druhé zelené a paráda, všechny ženy zíraly.
www.astratex.cz/panske-luxusni-plavky-rene-zaffiro/plavky#

Péťa (Pá, 8. 9. 2017 - 19:09)

Otázka pro ženy-Jaké plavky se Vám nejvíc líbí na mužích?

Tereza (Pá, 8. 9. 2017 - 16:09)

Rada se ukazuji naha. Libi se mi,kdyz me chlapi ocumuji a obdivuji. A chteji me prcat. Parada, kdyz klukovi stoji a pritomvedi, ze sukat se nebude, huci jimv klacku.

Eduard Nud (Pá, 8. 9. 2017 - 10:09)

Jaké plavky se mi líbí na ženách? Žádné. A jestli to neprojde, tak tanga. Nahoře bez, dole šeřík.

Reklama

Přidat komentář