Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Gottlieb (Pá, 3. 7. 2015 - 07:07)

Zvažuji jestli se odvážím a zkusit pánské tanga plavky? Někde na koupališti či u rybníka.Nejsem si jistý, jestli na to mám postavu? Navíc jsem už nejsem žádný mladý puberťák (35) a nechce se mi poslouchat nějaké poznámky na moji adresu ohledně orientace a podobné nesmysly. https://www.zonerama.com/Gottliebsphotos/Album/776245 Jinak tanga mi přijdou jak prádlo tak i plavky pohodlná.

Karel (St, 6. 5. 2015 - 13:05)

koupil jsem si slipové plavky od litexu ,nic moc pohodlí tak jsem zkusil značku joe-snydr a ty jsou super .

(St, 6. 5. 2015 - 10:05)

jsem vždycky chtěla,aby spodní díl byl vykrojený.Pokaždé,když jsem si plavky chtěla koupit,přesně takové jsem nikde nesehnala,ani značkové.Jinak barva se mi líbí u plavek tyrkysová.

tomáš (Út, 5. 5. 2015 - 21:05)

hlavně jednodílná barva hdědá s modrou kombinací

filimoda.cz (St, 22. 4. 2015 - 08:04)

Pěkné plavky i další oblečení na www.filimoda.cz

Petr (So, 9. 8. 2014 - 15:08)

metalické, čili shiny , jsou fakt hezké. stříbrná nebo fialová. Bílá ne

LubosHa (Po, 21. 7. 2014 - 21:07)

Přítelkyni plavky kupuju já, a tak se vždycky trefím do svého vkusu :D Pro představu, teď jsem jí koupil tyhle - http://www.astratex.cz/plavky-jasmin2-modro-bily-puntik/plavky :)

jirka (Po, 30. 6. 2014 - 12:06)

Me se na vas zenach libi plavky metalicky leskle. Nejvic zlate, stribrne a ruzove .

zvědavec (Ne, 29. 6. 2014 - 21:06)

Katrin budeš mít také pro sebe červené plavky jako C. J. Parker?

Katrin (Ne, 29. 6. 2014 - 18:06)

Jak na kterém muži. Určitě se mi nelíbí ani tanga ani slipy. Nejlepší jsou boxerky nebo volné :) Letos jdeme do Itálie na dovolenou, takže již ve velkém nákupy :) I sobě i příteli jsem koupila plavky přes VIP-pradlo.cz a když už tak jsem příteli koupila: http://www.vip -pradlo.cz/6225-panske-plavky-atlantic-kmb-149-cervena.html alespoň si připomeneme Baywatch: D

Pro Jakoubka (Út, 8. 4. 2014 - 14:04)

někde to už...Kolikrát ti ho dnes tvá úchylná matka vyhonila?

Jakub (Út, 8. 4. 2014 - 13:04)

A kluci ať nenosí ty...někde to už zakazují...spousta kluků to nosí celé léto a v bazénu si je tak jen propírají. To stuzení platí o všech plavkách, proto je fakt nejlepší nemít žádné. Zánět močáku není sranda. Stud je náboženskej přežitek a kdo ho překoná, má vyhráno.

Jana (Út, 8. 4. 2014 - 13:04)

A kluci ať nenosí ty bermudy do vody. Vypadá to jako by se počúrali. Mini plavečky a pěkná postava, ať je na co se koukat. Vždyť to musí hrozně studit. A po opálení vypadá člověk jako by měl hnědé holínky.

Jakub (Út, 8. 4. 2014 - 10:04)

mý plavky už něco pamatujou, budou asi i zpuchřelé. Kdo si jednou vychutnal koupání bez, ten asi bude vyhledávat místa, kde je mít nemusí. A nejen ofiko nudapláže. Takže v plavkách jen na koupálko, když už to jinak nejde. Na dívkách ocením plavky, jejichž střih tak nějak ladí s typem postavy. Holek "michelinek" je bohužel čím dál, tím víc...a když si vezmou mini bikiny, kazí mi to náladu. Na barvě nezáleží vůbec.

LubosHa (Ne, 30. 3. 2014 - 16:03)

Já raději nějaké zajímavější než čistě bílé (a rozhodně dvoudílné!!!). Pro inspiraci se mi líbí například takové - http://www.astratex.cz/plavky-saskie/plavky

Lenka (Po, 26. 4. 2010 - 23:04)

Nejhorší je,když to BEZ...JOjo. Má pravdu! Když venku při koupání a slunění nemužu najít místo kde by se dalo... tak je to smutný. Pak dostanu vynadat od textiláků, že jsem svlečená.

grizzli (Po, 26. 4. 2010 - 23:04)

Nejhorší je,když to BEZ vyzkoušíte a zvyknete si, to už nechcete jinak, plavky jsou zbytečnost, hlavně někde venku.

Lenka (Po, 26. 4. 2010 - 23:04)

A při opalování se vám...Zásadně BEZ. pokud to jde...

tomaš (Ne, 25. 4. 2010 - 18:04)

no určite co je moc hezky jsou na žensky tanga jako plavky a myslim že na barve už nezaleží ale bílá je bílá!!!je to moc sexi a libí se mi to!

tomaš (Út, 20. 4. 2010 - 15:04)

bilé plavky jsou strašne moc sexi!!! a vubec nevadi že pod nema sem tam neco prosvita?když je ženska hezky opálena nema to chybu

Reklama

Přidat komentář